Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2 Strony Aklerios.eu, Nesteria.pl Zakodowane


koniak321

Strony  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przydadzą sie

    • Tak
      26
    • Nie
      17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jezeli ktos chce ustawic admina na stronie

 wchodzicie do _functions.php  i wyszukajecie tych linijek i tak gdzie napisalem login to login do konta a gdzie haslo to haslo + musicie jeszcze nizej co bedziecie mieli "no" to zmien na "yes" 

 

################################################################################


// CHECK IS ADMIN


function admin_logged()    {


global $config;


static $rezultat, $userdata;


mysql_select_db($config['db_account']);





    $u_login = $_SESSION["login"];


    $u_pass = $_SESSION["haslo"];


            


    if($u_login<>'login' and $u_pass<>'haslo')        {


        


        mysql_select_db($config['db_account']);


        


        $result = safe_sql("


            SELECT *


            FROM ".$config['db_account'].".account


            WHERE login='$u_login'


            AND password='$u_pass'


            AND web_admin='7237173'");


        


            $row = mysql_num_rows($result);


            


            if($row == 1)        {    $rezultat = 'yes';    }


            else { $rezultat = 'yes'; }    





                    return $rezultat;        


                


                


    }    else    {    return 'yes';    }    





}

Opublikowano

Czy są zakodowane perfekcyjnie? Pewność 100% , że nie ma tam żadnych luk ?

 

Można fajnie przerobić layuoty  , pozdrawiam . +

Opublikowano

 

jezeli ktos chce ustawic admina na stronie

 wchodzicie do _functions.php  i wyszukajecie tych linijek i tak gdzie napisalem login to login do konta a gdzie haslo to haslo + musicie jeszcze nizej co bedziecie mieli "no" to zmien na "yes" 

 

################################################################################


// CHECK IS ADMIN


function admin_logged()    {


global $config;


static $rezultat, $userdata;


mysql_select_db($config['db_account']);





    $u_login = $_SESSION["login"];


    $u_pass = $_SESSION["haslo"];


            


    if($u_login<>'login' and $u_pass<>'haslo')        {


        


        mysql_select_db($config['db_account']);


        


        $result = safe_sql("


            SELECT *


            FROM ".$config['db_account'].".account


            WHERE login='$u_login'


            AND password='$u_pass'


            AND web_admin='7237173'");


        


            $row = mysql_num_rows($result);


            


            if($row == 1)        {    $rezultat = 'yes';    }


            else { $rezultat = 'yes'; }    





                    return $rezultat;        


                


                


    }    else    {    return 'yes';    }    





}

panel admina zrugowany trzeba posiedzieć troszkę aby naprawić skrypt wystarczy zmienić no na yes i nawet gracze będą mieli dostęp do panelu admina nie ważne jakie konto i hasło się wpisze można wziąć nawet nie istniejące a i tak każdy co wejdzie będzie miał range admina strony

Opublikowano

Będą spiny bo wątpię aby Zielsko pozwalał na udostępnianie publicznie jego stron.

Nie ściągnę z wiadomych względów.

Temat zaraportowany + zły skan plików.

 

Druga strona (grafika) jest mojego autorstwa.

http://www.mpcforum.pl/topic/987893-dl-psd-heaven-layout-private-serwer/?hl=+heaven

Jak ktoś chce samą grafikę i samemu zakodować, to proszę bardzo.

Opublikowano

Mógłby mi ktoś wyjaśnić po co udostępniać strony serwerów jeżeli i tak ich nikt nie wykorzysta? ;x

Jak widać, ktoś wykorzysta :) Skoro sa ludzie, którzy pobierają psd i je kodują, to są i tacy, którzy takowa, zakodowaną stronę sobie wykorzystają.

Opublikowano

Jak widać, ktoś wykorzysta :) Skoro sa ludzie, którzy pobierają psd i je kodują, to są i tacy, którzy takowa, zakodowaną stronę sobie wykorzystają.

 

 

Komu by się chciało kodować ten paskudny layout ? To białe coś wygląda tak paskudnie że jak ktoś tego użyje to chyba jak był mały to sobie łyżeczką oczy wydłubał.

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

Komu by się chciało kodować ten paskudny layout ? To białe coś wygląda tak paskudnie że jak ktoś tego użyje to chyba jak był mały to sobie łyżeczką oczy wydłubał.

Cóż, już kilka serwerów zakodowało, nie tylko polskich :)

Opublikowano


tu macie poprawne ustawienia aby nie było ze wszyscy maja admina strony

 

 

################################################################################

 

// CHECK IS ADMIN

 

function admin_logged() {

global $config;

static $rezultat, $userdata;

mysql_select_db($config['db_account']);

 

$u_login = $_SESSION["USER_LOGIN"];

$u_pass = $_SESSION["USER_PASSWORD"];

 

if($u_login<>'' and $u_pass<>'') {

 

mysql_select_db($config['db_account']);

 

$result = safe_sql("

SELECT *

FROM ".$config['db_account'].".account

WHERE login='$u_login'

AND password='$u_pass'

AND web_admin='1'");

 

$row = mysql_num_rows($result);

 

if($row == 1) { $rezultat = 'yes'; }

else { $rezultat = 'no'; }

 

return $rezultat;

 

 

} else { return 'no'; }

 

}

 

 

 

 

 

do tego musicie zmienić w tabeli account / web_admin 0 na 1

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

+ Dodam, że w Akleriosie jest ipb zalaczony xD

call of duty zombies GIF by Omaze

Opublikowano

+ Dodam, że w Akleriosie jest ipb zalaczony xD

co ci po tym ipb jak nie masz mysql? zwykły śmieć, a stronki nie są kompletne nie polecał bym ich brać na serwer xD 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Stronki Fajne Napewno wykorzystam  jednak są trochę niepełne czy ma ktoś do stronki  nesteri brakujące skrypty ? chodzi mi o skryp na status kanałów itp

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...