Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

► EASY ● 4FUN ◄ ■ FAST DROP ■ #NOWE CRAFTINGI! #NOWOŚCI! #PANDORA #BAZOOKA ■ Musisz to zobaczyć!


SizZxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up Piekne sa tylko CHWILE xD

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

Jejku :c przepraszam za te "dedy" serwera.. po prostu nie wiem co się działo z pluginem pewnym.

Wszystko jest już ok. Na razie staram się wyeliminować wszelkie błędy i łaty :/

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Zapraszam na serwer. Wszystko już pięknie działa. Niestety musieliśmy zmienić plugin na gildie.

Jest teraz klasyczny factions, ze względu na bugi :/

Zapraszam, już wszystko będzie dzialać ;) Jak na razie serwer cały czas ON.

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Wieem, spróbuje coś ogarnąć na następną edycje.

Staram się robić jak najlepiej, po prostu Factions jest najlepsze.. nie będę się bawił UltimaGu*ild ;_; bo to gówno :/

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

@up Factions nie jest najlepsze, najlepsze są cuboidy ale autorskie bo jakieś gotowe czy plugin na clans to kupa. Serwer mi się bardzo podoba, stoniarki, te npc miód malina ;D byle grało więcej graczy i byle były cuboidy a będzie pięknie ;3

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Postaram się ogarnąć coś epickiego na następną edycje :3

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Tak... właściciel pisał, że serwer po  dwóch dniach nie upadnie. A tu jaka niespodzianka? Bez poinformowania nowa mapa, oraz serwer off... Czapki z głów dla administracji... Raczej na serwerze już nie zawitam

Opublikowano

Reklama przekonywała a tu co "GÓWNO" serwer off a miało być tak fajnie ...

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Ehm, liczyłem na tą waszą krytykę ;) Nie spodziewałem się tego, wywaliło całą baze, nwm jak, hosting coś spierdolił z maszyną, nic nie mam nawet kopii, jedynie starą :/ Przepraszam wszystkich ;c

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Hosting ma coś z maszyną..

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Wątpie.. prosiłem o naprawienie błędów w maszynie to mają wyjebane najprawdopodobniej, nwm   już tak   od 16 jest :/

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

a szkoda bo wystarczyło by rozkręcić taki serwer jak był bodajże 2 dni temu jak wbiłem i był by bardzo fajny easy serwer, no szkoda ;c

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Jeśli maszyna się wznowi ogarne serwer i włącze.

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Ehm. Przepraszam za double posta.

Co do serwera, to wątpie, wszystko jest ok, tylko pół mapy nie ma.

Nie chce od Was pomocy na nową mape, bo tamta była jedyna.

Więc zamykam projekt.

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Porzucam go, nie liczyłem na takie coś, ale po prostu od strony hostingu mają wszystko w dupie, chociaż prosiłem o pliki to nic nie odp. przez całą noc dzisiaj bawiłem się tym wszystkim i odbudowywałem zaległości mapy z backupa, ale teraz ja chcę to wgrać to połowy mapy nie ma..

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...