Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

► EASY ● 4FUN ◄ ■ FAST DROP ■ #NOWE CRAFTINGI! #NOWOŚCI! #PANDORA #BAZOOKA ■ Musisz to zobaczyć!


SizZxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext1_expshsn.png


 


przerywni_expshar.png


 


 


ipsizzpng_expshan.png


 


 


 Jest to zapowiedź serwera o tematyce survivalu z dodatkiem gildii! 


 Serwer startuje dzisiaj o godzinie 19:00-20:00! Start może być przełożony!


 Z nami będziesz się bawił i mógł cieszyć z gry!


 Nasze grono doświadczonej administracji zapewni Ci pomoc oraz wiele przygód!


 Nie miej obaw, że serwer padnie po 2 dniach.. bo tak nie będzie!


 


przerywni_expshar.png


 


» IP: SIZZ.FHMC.PL


» SLOTY:  45


» AUTORYZACJA: PREMIUM / NON - PREMIUM


» WERSJA: 1.7


» TYP SERWERA: SURVIVAL + GILDIE


 


przerywni_expshar.png


 


 


 


 


informacj_expsrhr.png


 


Rozgrywka działa na zasadzie krwawego survivalu z dodatkiem gildii i 


innych ciekawych rzeczy jak np. drop ze stone czy generator stone, nowe craftingi


oraz wiele różnych ciekawych urozmaiceń!


Na serwerze gdy wejdziesz dostaniesz startowe itemy, po czym możesz obejrzeć


spawn, a następnie teleportować się w losowe koordynaty!


Na serwerze są również dodatkowe rangi takie jak VIP czy SVIP.


Mają one większe oraz lepsze prawa od gracza!


Po więcej informacji zapraszamy na serwer!


 


droppng_expsrep.png


 


dropgracz_expsrew.jpg


 


 


przerywni_expshar.png


 


gildiapng_expsrsn.png


 


gildianfj_expsrwa.jpg


 


 


przerywni_expshar.png


 


 


d874a84cf_expsrsw.png


 


craftbazo_expsrah.jpg


 


infobazoo_expsran.jpg


 


 


 


przerywni_expshar.png


 


 


7ffbf194e_expsrqh.png


 


krowczack_expsraq.jpg


 


 


przerywni_expshar.png


 


 


edc13ee6c_expsxpq.png


 


Pod komenda /pandora możecie zakupić Pandore, po położeniu jej na ziemi 


i kliknięciu prawym przyciskiem myszy wylecą nam z niej nagrody.


Nie robiliśmy tego w craftingu gdyż nie chcieliśmy tracić zbędnego uzupełniania craftingu


po stackach cobblestone. Pod komenda macie to łatwiej i lepiej ;)


 


pandorasj_expsxhw.jpg


 


► Drop z pandory!


 


droppando_expsxha.jpg


 


 


przerywni_expshar.png


 


 


ab993112a_expsxre.png


 


► Jak działa generator stone? To proste! Na dole macie podany crafting.


► Kładziemy item, który macie podany na dole na ziemi, po sekundzie zamienia


on się nam w stone. Po rozwaleniu go regeneruje się cały czas co 3 sekundy.


Aby zniszczyć generator stone wystarczy użyć złotego kilofa!


► Stone jest nieskończony!


 


generajpg_expsxxr.jpg


 


 


 


przerywni_expshar.png


 


 


villagerp_expsxxs.png


 


► Co to są villagery, są to zwykłe osadniki.. ale nasze? Są specjalne!


► Nasze które są na spawnie oferują bardzo ciekawy handel mieczami, łukami lub kilofami!


► Na dole macie podany screen udowadniający nasze specjalne villagery ze spawna!


 


ukjpg_expsxex.jpg


 


mieczjpg_expsxee.jpg


 


kilofjpg_expsxeq.jpg


 


 


 


przerywni_expshar.png


 


 


craftingi_expsxwn.png


 


► Na potrzeby wyłączonego nethera, stworzyliśmy craftingi


co poniektórych przedmiotów przedstawionych niżej na screenach.


► Jest ich tutaj tylko kilka, na spawnie na serwerze jest więcej zaprezentowanych.


► Poty Siły 1/2 rzucane jak i pitne są zablokowane więc nie ma o co się martwić!


 


slimejpg_expsxss.jpgblazejpg_expsxsa.jpgbrodawkaj_expsxsq.jpg


 


 


przerywni_expshar.png


 


 


 


a7859f857_expsxxw.png


 


 


► Główny właściciel: Sizzeq


Główny admin: MrRewX


► Moderatorzy:


Nabuzzowany


SonikJP


MaorPL


 


przerywni_expshar.png


 


► Itemy na start:


 


Bez-tytuu_expsxqn.jpg


 


przerywni_expshar.png


 


 


f87900d47_expsxqq.png


 


 


2014-03-30-16.31.43.png


2014-03-30-16.27.41.png


2014-03-30-16.31.03.png


 


2014-03-30-16.29.20.png


 


2014-03-30-16.28.46.png


 


 


 


© Copyright. All rights reserved.

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Dzięki za miłą wypowiedź, i za +1 do osób na serwerze.

--------

Mogę jedynie powiedzieć, że czuję już spine kilku osób, lub tych którzy mają "autorskie pluginki" :3

Heheszki. No ale cóż. Trzeba przyjąć krytykę na klate.

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Zapraszamy ;) Już wystartował!

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Czemu sie nie da sie wejsc ?

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

Dawno nie grałem w minecraft'a aczkolwiek z chęcią zawitam na serwerze,

Prezentacja fajna jak i miła dla oka.

Serwer posiada wiele nowości,czy planujecie dodawać jeszcze więcej nowości?

Opublikowano

Mamy drobne problemy, zaraz powinien wystartować.

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

@up a co sie dzieje ?

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

Serwer fajny ale administracja pojebana dlaczego. Ban za nic Powód: "Jebać cię" nawet nie zasługuje na 1 małego +. Takiego serwera dzieci to nigdy nie widziałem a widziałem administratora co ma 9 lat i był normalny...

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Wow epicka prezętacja. 
Bazooka eh.. chciałem to samo zrobić na serwie ale już zrobiłeś pierwszy :C

Opublikowano

Widać dużą aktywność ze strony administracji xD Serwer już padł, ogółem nie polecam bylem serwer nie jest jakiś najgorszy ale jest nie dopracowany robiony na szybko, na spawnie znalazłem item Framy i kolega zabrał wszystkie itemki ponieważ nie były zabezpieczone xD

 

 

Opublikowano

WIdze ze ktos prubuje was przeorac ?

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...