Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alestia.pl - Masa Systemów oraz Dungeonów [Dedyk] [Medium/Hard]


TM-r3acT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chwalimy się popularnością, ale to tak już jest, jakiś sławny youtuber założy serwer, to taki gracz pójdzie za takim youtuberem, nawet jakby była tam masa bugów, zostanie do końca serwera, tak teraz żyją privy, masz dobrego youtubera, masz zaludniony serwer. 

To załatwcie jakiegoś youtubera :P

 

@Top: Zrobicie moze dzisiaj jakiegos oxika ? :D

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lepszy ox :D jak zrobicie, to napiszcie to chetnie wpadne. :P

 

@AV: Skad bronie 75?

 

Jak coś, to tutaj napisze :D

 

Szkatułka rozpruwacza, Szkatułka azraela, Mistyczny Byk z mapy na 90.

 

 

@@

Edit: Tylko na którą ten ox by pasował? 19-20? Chyba najlepsze godziny.

Opublikowano

1397142618-U1095597.png

Dajcie 3 rundy, bo chce coś wygrać ! xD

 

@AV: Jaka jest glowna nagroda?

Opublikowano

Wygląda na bardzo ciekawy serwer i akurat ox na początek, wątpię że dotrwam do końca eventu ale i tak miło. Mam pytanie są tu "buffy" takie jak rękawica/pierścień na tydzień itp, bo widzę tylko na 1 lub 3 godziny.

Opublikowano

Mam 2 pytania : jaka jest glowna nagroda na ox? multikonta na ox sa zabronione?

Opublikowano

Wygląda na bardzo ciekawy serwer i akurat ox na początek, wątpię że dotrwam do końca eventu ale i tak miło. Mam pytanie są tu "buffy" takie jak rękawica/pierścień na tydzień itp, bo widzę tylko na 1 lub 3 godziny.

 

Tak u handlarki różności masz coś takiego jak "Sklep VIP" czy coś w ten deseń :D

 

Mam 2 pytania : jaka jest glowna nagroda na ox? multikonta na ox sa zabronione?

 

Różnie, pety, wierzchowce z IS, kostiumy zależy od mojego humoru :D Nie nie są można wejść paroma kontami, moim zdaniem jest głupota banować za multi konto, ponieważ za to nawet chyba na metin2.pl nie banują.

Opublikowano

Tak u handlarki różności masz coś takiego jak "Sklep VIP" czy coś w ten deseń :D

 

 

Różnie, pety, wierzchowce z IS, kostiumy zależy od mojego humoru :D Nie nie są można wejść paroma kontami, moim zdaniem jest głupota banować za multi konto, ponieważ za to nawet chyba na metin2.pl nie banują.

To jaki masz dzisiaj humor? :D na jakie nagrody mozna liczyc? :P

Opublikowano

To jaki masz dzisiaj humor? :D na jakie nagrody mozna liczyc? :P

 

Dziś mam akurat dobry, także można liczyć nawet na 2k SM :p

Opublikowano

Sam Biolog Odstrasza Ludzi masakra 1 h potem 2 h itd itd masakra a już miałem zagrać 

 

hard/medium mówi samo za siebie ;)

Opublikowano

Plecy mnie bolą xD

 

@@ 

 

Dodano ankiete, nt. 6 skilli.

:( do trzech razy sztuka :D

Opublikowano

Niech będzie ; d

Eh nie skorzystalem ;x zbugowalo mi sie i nie widzialem pytan no ale nic, fajny ox. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...