Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzicie o tym projekcie?


Ankieta serwerowa.  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze ?

    • Tak.
    • Nie.
    • Nie wiem.
      0
    • Jeżeli będa autorskie pluginy to tak.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<---

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<- REKLAMA

iPVP

( Potem będzie lepsze logo)

 

Witajcie !

 

Mam dla was drodzy gracze pewien projekt serwera MC , który napewno

dojdzie do skutku :)

 

O serwerze:

 

Nasz serwer będzie połączony słynnym silnikiem BungeeCord co da nam spowodę

między serwerami :) Serwer w głównej roli będzie się opierał na Mini-Grach

o tematyce PVP.  Będą to serwery na których będzie określony tryb PVP

np.

- KNOCK (  różnego rodzaju areny z knockiem - 1 arena i typ fosy - będą oczywiście ozdabiać te areny zamki wykonane przez nas. )

- Areny 1vs1, 2vs2

- ZWYKŁE PVP

- ARENY BOW

itp.

 

Sądzę że wiele graczy odwiedzi nasz serwer ponieważ "kręcę" się w środowisku serwerów hardcore i właśnie takich serwerów brakuje.
Gracze nie mają gdzie ćwiczyć lub "zabawiać" się gdy na ich serwerze jest przerwa techniczna.

 

Posiadamy Youtubera który posiada 2.8k widzów więc z reklamą nie będzie problemu !

Więc co sądzicie o serwerze ?

Wypali ?

Opublikowano

Srednio mi sie podoba poniewaz nic oryginalnego, jezeli bedziecie mieli autorskie minigame jak i autorskie pomysly to qypali a tak to na poczatku bedzie feim a potem coraz mniej ludzi

Opublikowano

mmm bede wredny xD tego jest cala masa xD i nie ma to wiekszego sensu ok masz youtubera i przyjdzie ci kilku ludzikow ale na ile tydzien ? zaraz sie znudza bo nie dajesz nic ciekawego w swojej ofercie a jeszcze powiedz im ze maja placic xD 

Opublikowano

kolejny pvp?...

 

MC nie nadaje sie do PVP.... nawalanie jak popadnie i czym popadnie.

 

PS:

Rozumiem robić błędy itp, sama robię ale

 

BungeeCord co da nam spowode

:D popraw

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A będzie non premium czy no premium?

@UP WTF?

 

 

Rzygam słowami "AUTORSKIE" czy serwer który jest porządny tak bardzo nadużywa słowa "autorskie" ? NIE

Bo serwery które są dobre nie muszą tego używać by zachęcić ludzi !

 

Serwer jak najbardziej wypali jeśli będziecie mieć motywację i jakieś pomysły ! Sam tego nie zrobisz, bo sam nie wymyślisz czegoś, (oczywiście że coś wymyślisz ale może być tak do dupy że..) co mogłoby być o wiele lepsze.

Dlatego bez ekipy nic nie rób :P

Mało jest porządnych serwerów PvP :) a każdy by chciał się np:

- bitwy w powietrzu, (nie samoloty czy jakieś inne ... -,-)

- Porządny system łucznictwa ;) Jeśli nie wiesz to np: rzucanie takich kulek witherowych, szybsze strzały, trujące strzały, no mnóstwo jest pomysłów ;)

- Enchanty 3000lvl !

dalej sam sobie pomyśl ;)

Opublikowano

«ραη∂α муѕℓι»

Tak,jak kolega @UP

Rozpisz coś poszukaj grafika.

Jaka reklama taki serwer.

«ραη∂α zαкση¢zуℓα муѕℓє¢»
 

«ραη∂α ℓυвι נєѕ¢ вαмвυѕу αℓє ι тєz zвιєяα¢ ρℓυѕу»

Opublikowano

Reklama będzie u youtubera 3k i kilku mniejszych.

Serwer będzie posiadał 500 slotów na maszynie 64gb ram :)

 

Zmiana nazwy z Games-PVP na iPVP

Opublikowano

takie serwery zawsze maja swoich miłośników dobrej zabawy wiec na 70% powinien wypalić jeżeli wlasciciel i administracja bd o ten serwer dbać

Zapraszam na serwer Kolegi


xmen.owncraft.pl:9412 lub maniakcraft.gomc.pl


POLECAM I WIDZIMY SIE NA SERWERZE

Opublikowano

Zplagiatowana nazwa. Serwer iPvP już istnieje.

 

@topic: Jak każdy serwer pvp padnie po tygodniu max. 2 tygodniach. Taki los serwerów pvp. Ludziom się nudzi i nie chcą już grać. Tylko te gildie i nic więcej... jak dobr bedzie to moze wypali, tylko trzeba dobry start. 10k widzów i już samo się rozwinie. Ocena na dziś: 5/10

Opublikowano

Drogi Majorku od kogo splagiatowana ? Domene ipvp.pl kupiliśmy na aukcji domen. Więc tez przejeliśmy nazwe.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...