Skocz do zawartości

DarnoczeG

Postmaker
  • Postów

    1 006
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3 467 wyświetleń profilu
  1. Zna się ktoś na ipb?

    Problem z app=core&module=templates&section=systemTemplates a dokładnie z systemtemplates ;)

    1. Makin

      Makin

      a nie edytowałeś czegoś w skórkach?

    2. Gość

      Gość

      systemTemplates to są wszelakie kody błędów = Błąd bazy danych, wewnętrzny błąd forum, etc. Polecam na dobry początek sprawdzić zawartość i ew. wykonać taktyczny rebuilding.

      Podaj mi więcej szczegółów - czy błąd jest stały (czy okresowy), uniemożliwia korzystanie z forum? Gdzie widnieje informacja o błędzie?

    3. DarnoczeG

      DarnoczeG

      Ta zakładka w acp nie działa w ogóle ;)

  2. ktoś z gta pomoże?

  3. Zamawiał ktoś szkło hartowane z aliexpress? 

    1. Damian

      Damian

      Tak, bez problemu się sprawuje :P

  4. 4story to ktoś jeszcze gra? 

    1. charlie120

      charlie120

      4story świeci pustkami, nie ma sensu nawet ściągać ;/

  5. Czy gra ktoś jeszcze w 4story albo 4story eg?

  6. Komuś też się tak długo aktualizuję w10?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. orkin

      orkin

      12 minut temu, art7v7 napisał:

      @orkin

      I weź edytuj coś na tym forum ...

      Bardzo śmieszą mnie takie teksty i historie. Zawsze na aktualizacjach oszczędzałem jak się da i nigdy nie miałem problemu. Cóż stale czekam na ten pierwszy raz.

       

      Tak z innej beczki jednak masz rację z tym słowem. Po 'aktualizacjach' forum mam koszmary.

       

      Ja to tak tylko tutaj zostawię:

      Zrobisz jak chcesz. Ja polecam robić aktualizację systemu dla świętego spokoju.

      Przerwanie aktualizacji NIE POWINNO nic zepsuć. Skoro to się robi już kilka godzin i nie widać postępów, to można spróbować.

    3. RikoDEV

      RikoDEV

      @orkinty nie widziałeś tej aktualizacji ostatniej to nie pisz. M$ zepsuł coś i aktualizować się tego nie da http://sihmar.com/fix-windows-10-update-kb4022725-kb4022715-download-stuck-blue-screen-and-more/

    4. DarnoczeG

      DarnoczeG

      Dobra, nie wiem jak ale się zaktualizowało xD (znaczy tak myślę), jak chciałem ponownie uruchomić lapka to tak jakby mi się samo włączyło do pulpitu i np. paint 3D jest więc nie wiem :v. Ważne, że działa! :) Dzięki Wszystkim za pomoc 

  7. To niezła aktualizacja
  8. Jakiś fajny nick do lola? :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Lesteross

      Lesteross

      Niestety, zająłem fajne nicki.

    3. Vein.

      Vein.

      OTP Yasuo2005PL

    4. Speed_

      Speed_

      Proste sa najlepsze :D Jestem rakiem

  9. Gratuluje! :D

    1. Maja..

      Maja..

      A dziękuję bardzo! :3

  10. W lolu nie ma bana na IP nie? Banują tylko 1 konto?

    1. Wielki Posejdon

      Wielki Posejdon

      Nigdy nie dostałem, ani nie słyszałem xD Raczej nie ma

       

    2. Dyktator_PL

      Dyktator_PL

      chyba ktoś dostał na ip ale to cheatował w lolu drophack itp były ss nawet wstawiane na tym forum jak poszła wtedy mega fala banów za Leagu sharp

  11. Na którym teraz kotlecie z metinów gra najwięcej osób?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...