Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eryx Online [Cap 80-CH Only-Job Based-Silk per hour]START 29.03.14


gunzpower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Maresca - mistrz wyczucia czasowego reklamy ;D

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Opublikowano

Co się stało z Eryx? Reey, że tak powiem... a nie mówiłem? ^^ Dawajcie na Theta ;) Server trzyma się miesiąc i 600+ ludzi. Piszcie do pierwszej lepszej osoby z gildii, mozecie tez prosto do mnie - QuamOmnes

Opublikowano

To może i ja się skuszę :)

Chętnie bym dołączył do Polskiej gildi posiadającej ts.

29979.gif
Opublikowano

4 kwietnia rusza Afflict Online cap 90 Ch tak jak Creedy retro dużo ludzi przewiduje sie na start może ktoś zrobi publikacje? :P

zrobie jutro bo chętnie tam wbije ;]

Opublikowano

w dodatku na diamoncie bot nie działa i można sie pobawić, lokacje itd są super tylko jedyny minus to nie zbyt duza ilosc graczy

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Czyli jak zwykle miałem racje. No cóż, po tylu latach grania w silka po wejściu na serwer potrafię prześwietlić go jak rentgen i ocenić czy warto grać czy nie. Tak to jest z 80 cap, które wieją nudą na kilometr.

hmz9.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A propo panow z gory. Server wciaz istnieje. Miasta ciagle pelne, duzo ludzi na spotach - nie mowie o gf. Server sie rozwija wlasnie teraz! GM'owie zainwestowali w reklame. Ludzi przybywa. Duzo ludzi lata na joba, tak samo na abyss maze i job temple. Mamy tez polskiego supportera. Nic wiecej dodac jak server naprawde dobry, a jak ktos nie potrafil sobie dac rady i z niego uciekl nie musi tu ludzi od niego odciagac... W razie potrzeby pisac do Polish Supportera - Granade

 

@Edit

 

Odsylam do nowego wątku:

http://www.mpcforum.pl/topic/1192978-eryx-online-reopened-cap-80-ch-only-start-april-23/

Opublikowano

A propo pana z góry czyli nixd, tak jak pisałem serwer padł był reopen - mamy od tego nowy specjalny temat , wiec eryx z tego tematu padł i zapraszam do pisania w - reopen ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...