Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kto by zagral na takim servie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ref

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

@ref

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

dobrze by sie zapowiadał, ale jest jedno ale, dałbyś wiecej info? :)

Co dokladnie co do modow to nwm jak by ktos chcial jakis konkretny mod to piszcie ja zobacze czy bedzie pasowalo :P

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

@ref

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

Miales juz doczynienia z serwerami? Jesli tak to chetnie zagram.


Jasne że bym zagrał, tylko na jakiś 2-3 modyfikacjach ;)

2-3 Modyfikacjach? Serio? Tyle to samo optifine forge i reis minimap :D

Opublikowano

Odpada, dlaczego? Serwery na modach szybko się nudzą, oraz utrudniają połączenie się z serwerem, co odstrasza graczy...

szybko sie nudza ? no chyba jakies gildie szybko sie nudza =.=''

@ref

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

No właśnie, nie ma jeszcze tak dopracowanego serwera z modami, nie za dużo tych modów najważniejsze, szczególnie nowe moby. Może jakieś mody na nowe rośliny do uprawy takie bajery ;)

 

Ale niestety graczy to ty nie będziesz miał jeśli:

- nie będzie launchera...

- reklama na yt minimum 500 sub (nie tych pustych :D )

- jeśli będą ogromne lagsy

- CO za dużo to nie zdrowo ;)

Opublikowano

No właśnie, nie ma jeszcze tak dopracowanego serwera z modami, nie za dużo tych modów najważniejsze, szczególnie nowe moby. Może jakieś mody na nowe rośliny do uprawy takie bajery ;)

 

Ale niestety graczy to ty nie będziesz miał jeśli:

- nie będzie launchera...

- reklama na yt minimum 500 sub (nie tych pustych :D )

- jeśli będą ogromne lagsy

- CO za dużo to nie zdrowo ;)

launcher to myslalem o tym z csrv bo chyba fajny

na yt mam 70 widzow ( polowa puste xD )

lagsy nie zaleza odemnie tylko od pc i hostingu ale jak juz to szukam najlepszego

modsow to z 20/ 25 bo wiem ze ludzie maja slabe pc :O

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

Co do modow macie jakiś pomysl na fajne mody piszcie :O czekam 

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

@ref

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

To nie jest Dział do tego typu pytań, ale Ja się nie skusze. ;x

Tak tak a ciekawe jaki dzial jest to pytanie jest pozatym duzo ludzi tutaj pyta o podobne sprawy i jakos nie widzialem problemow

                                                                                                               lz5mfZn.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z tematu nic się nie dowiedziałem co na serwie jest itd więc nie zagrałbym. Dodaj więcej informacji do głównego posta :)

nwm czy zauwazyles ale to jest tylko pytanie czy serwer z modami moze jakies minigry itp czy ktos zagra a nie jakas reklama serwera :O narazie tylko zbieram informacjie !!!

@ref

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

Słaby pomysł ;) Lepiej wymyśl coś nowszego.

gildie i survival tak ? :D

                                                                                                               lz5mfZn.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...