Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ullr, czyli następny bóg po Scylli.


Azvell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

będzie miał pasywkę która w pewien sposób będzie mu zmniejszała respawn time.

brak pomysłu... weźmy starą pasywkę Bastet.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

-_- zauważ , że norweskie postacie sa bardzo mocne , a adc zmieniajacy stany raczej bedzie epicki

Pozdro, jak grasz NORWESKIMI postaciom. 

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

-_- zauważ , że norweskie postacie sa bardzo mocne , a adc zmieniajacy stany raczej bedzie epicki

Ty masz autyzm? Norweski panteon? xD W tej grze, w którą ja gram są Nordyckie postacie. :rolleyes:

 

Opublikowano

o.O w sumie racja , ale az dwoch mnie nie musialo poprawiac ;<

 

takk fail no ale nordyckie postacie sa mocne wiec i ta bedzie^^

 

 

Ps mam autyzm ;^

Zakładanie, że coś będzie mocne nie wiedząc co to do końca będzie -_-*.

Opublikowano

Zakładanie, że coś będzie mocne nie wiedząc co to do końca będzie -_-*.

 

Człowiek mający choć troche wyobraźni może sobie wyobrazić mechanike postaci, jeżeli bedzie to adc mający skok + zmiane na warriora/assasina to bedzie napewno dobry ;]

Opublikowano

Fajnie że będzie zwrot za skórkę Hadesa bo już wcześniej kupiłem.

Pospieszyłem się ze Scyllą, jak jutro ma mieć zniżkę :/

  

Opublikowano

Zapowiada się naprawdę epicka postać :O

No i miałeś racje :D bóg jest mega. Lifesteal, stun, escape, buffki ;) Do tego szybka zmiana stanu i niski cd.

 

Jeden z ciekawszych bogów jakie ostatnio wyszły.

Opublikowano

No i miałeś racje :D bóg jest mega. Lifesteal, stun, escape, buffki ;) Do tego szybka zmiana stanu i niski cd.

 

Jeden z ciekawszych bogów jakie ostatnio wyszły.

Przydał by się temu nerf chyba będę grac więcej rankedow.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...