Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ullr, czyli następny bóg po Scylli.


Azvell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9NXwn2W.png


Prawdopodobnie będzie miał 2 formy, będzie walczył wręcz i na odległość;
Będzie miał Siekierę oraz skok z atakiem AOE (coś na styl Anhura);
Skill nr 1: Rzut toporem (podobne do Chaaca). Prawdopodobnie może działać jako skok (Rzut młotem i doskok do niego);
Skill nr 2: Zmiana formy;
Skill nr 3: Skill używalny (brak informacji);
Skill nr 4: Skill używalny (brak informacji).


To by było na tyle, zapraszam do dyskusji na jego temat. Może macie jakieś pomysły jak mogą działać jego skille?

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyżby trzeci nordycki bóg, który zmienia swój stan? :D Mam nadzieję, że postać będzie równie ciekawa, co Scylla. Trzeba przyznać, że ostatnio mają coraz lepsze pomysły. :3

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

PRAWDOPODOBNIE drugi skill będzie zmianą formy, nie posiadam jeszcze informacji na temat ulta.

czyli to będzie mieć pewnie duży cooldown i koszt Many :/ myślałem, że za darmo zmiana formy jak Hel.

 

Opublikowano

Wow, coś jak tyr.

Powiedzmy z łuku ma ten jeden skill 

+zmiana na toporek + jeden skill 

+ odskok (najlepiej taki jak anhur)

+ulti na obydwa stany 

Assasino/adc tego jeszcze nie było xD

Opublikowano

czyli to będzie mieć pewnie duży cooldown i koszt Many :/ myślałem, że za darmo zmiana formy jak Hel.

Wydaje mi się, że będzie posiadało jedynie cooldown, zmiana stance'a u Tyra nie kosztuje many.

Opublikowano

Wow, coś jak tyr.

Powiedzmy z łuku ma ten jeden skill 

+zmiana na toporek + jeden skill 

+ odskok (najlepiej taki jak anhur)

+ulti na obydwa stany 

Assasino/adc tego jeszcze nie było xD

bardziej by to podchodziło pod warriora niż assasina 

Opublikowano

ale to nie jest taki typowy heal to jest po prostu duży przyrost hapsa 

Ja Cię nie rozumiem ,Ty chcesz się kłócić zeby sobie posty nabijać czy pokazać jaki to Ty znawca jestes?

1.Wiesz jak jest z Odinem

2.To nie jest miejsce do takiej dyskusji

3. baksiu juz mozesz warnowac czy co Ty tam

Opublikowano

Ja Cię nie rozumiem ,Ty chcesz się kłócić zeby sobie posty nabijać czy pokazać jaki to Ty znawca jestes?

1.Wiesz jak jest z Odinem

2.To nie jest miejsce do takiej dyskusji

3. baksiu juz mozesz warnowac czy co Ty tam

Nie wiem dlaczego stwierdzasz, że chce się kłócić i nie chce pokazać jakim to ja znawcą jestem. Że piszę dosyć często odpowiedzi do twoich postów które nie do końca mówią prawdę to nie znaczy, że od razu chcę wywołać jakąś kłótnię.

 

a ten Ullr będzie dodany dzisiaj czy za tydzień i czy wiadomo coś na temat jakiś skinów nowych czy takich rzeczy? #Azaell wtyki w hi-rezie

Opublikowano

Jutro żadnego nowego boga nie bedzie, ani remodela, reworka etc.

 

Ale to kazdy chyba juz wie bo patchnotes byl godzine temu ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...