Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] BastionMt2 - Już w piątek !


Michal59

Zagrasz na serwerze?  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze BastionMT2 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

info z ts-a  technik przyjebal w h.uja jutro start o 15

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SERWER WYSTARTUJE JUTRO O 18 !

Przepraszamy za dzisiejszy niewypał. Pewna osoba dała dupy i teraz bd musieli to naprawić. 

W ramach przeprosin spodziewajcie się zwiększonego EXPA i Eventu :)

Opublikowano

SERWER WYSTARTUJE JUTRO O 18 !

Przepraszamy za dzisiejszy niewypał. Pewna osoba dała dupy i teraz bd musieli to naprawić. 

W ramach przeprosin spodziewajcie się zwiększonego EXPA i Eventu :)

 Ogarnijcie to bo szkoda serwera ! 

Wbiję jutro i mam nadzieje że inni też :D Dajmy im ostatnią szansę !  :D

Opublikowano

Wiecie, że przez taki niewypał już wam 200ludzi max wbije tylko i serwer padnie po miesiącu.

A zapowiadało się fajnie szkoda serwa

Wbije jutro zobacze ale i tak już niewypali

Opublikowano

Spokojnie. Wszystko idzie w dobrym kierunku :) Myślę że sporo ludzi wbije z ciekawości czy coś naprawiliśmy i jak zobaczą efekt to zostaną :)

Opublikowano

Serwer świetnie wygląda , tlyko nie wiem czy warto go pobierać , dzisiaj startuje inny easy i obawiam się że jeżeli wasz będzie miał problem na starcie to wsyzscy pujdą tam :D

Chodź ni ukrywam że ten ciekawiej wygląda .

Opublikowano

Nie polecam , mają nulledowskie forum
 
dowód : 

( brak odnośnika IP.Board)

 

post-1089836-0-99446300-1393663684_thumb.jpg

 

 

A takie powinno być :) :

 

post-1089836-0-78306200-1393663690_thumb.jpg

 

 

 

 

Jeszcze raz Nie polecam

Opublikowano

Nie polecam , mają nulledowskie forum

 

dowód : 

( brak odnośnika IP.Board)

 

attachicon.gifscreenSHU.jpg

 

 

A takie powinno być :) :

 

attachicon.gifscreenSHU (2).jpg

 

 

 

 

Jeszcze raz Nie polecam

Mało jaki serwer ma kupioną licencje na forum ;-; po co to komu :X

 

 

Życzę powodzenia ze startem oraz dużej ilości graczy

Opublikowano
Mało jaki serwer ma kupioną licencje na forum ;-; po co to komu :X

 

 

Życzę powodzenia ze startem oraz dużej ilości graczy

 

 

Ja również tak uważam jak ty , mało jaki ma kupioną.

 

Co do serwera to pozdrawiam i się nie mogę doczekać.

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...