Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] BastionMt2 - Już w piątek !


Michal59

Zagrasz na serwerze?  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze BastionMT2 ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[GM]Franci jest właścicielem www.ts3pl.pl i z jego profesjonalną ekipą zajmą się organizacją na serwerze ts3. Forum oczywiście IPB :)

Opublikowano

[GM]Franci jest właścicielem www.ts3pl.pl i z jego profesjonalną ekipą zajmą się organizacją na serwerze ts3. Forum oczywiście IPB :)

 

Dobra świetnie więc czekamy do jutra na forum i mam nadzieje ts'a :)

Powodzenia, proszę jeszcze o odpowiedź na PW :)

Opublikowano

TS3 jest dostępny cały czas :) Trwają prace jedynie nad dostosowaniem go pod Nasz serwer :)

A to wybacz, po prostu wyskakuje mi error, dlatego stwierdziłem że jest offline :)

Ale widocznie musi to być jakiś problem u mnie :)

Opublikowano

No właśnie a jak z reklamą?

Macie coś jeszcze czy tylko prezka na MPC?

Kampanię reklamową zaczniemy po podłączeniu strony www oraz forum. Planujemy zainwestować w to kilkaset złotych, więc możecie spodziewać się dużej ilości graczy na start :)

Pomocnik
Opublikowano

Gram na 120983109283091%, ELO.

Odpalajcie jak najszybciej, bo sie napalilem jak murzyn na bulke z chlebem.

A wlasnie o jaki gotowiec Wam chodzi ? Nigdy takiego serwera nie widzialem, a gralem na wielu.

 

-Pet na start, tak ?

-Bronie 75 skad ?

-Ciezko sie expi ?

-W ile wbije max level, grajac 10 h dziennie ?

Opublikowano

Jak skile i gdzie bronie 75?

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Opublikowano

Mam nadzieje, ze ten serwer wystoi wiecej niz te dwa tygodnie tak jak Wasz poprzedni. I niema buga na yangi, ktorego nie potrafiliscie naprawic tak jak na nim.

Pozatym serwer wyglada dosyc przyzwoicie.

Pozdrawiam.

zhda.png

Opublikowano

 

 

pliki  Avesti.p te pliki są udostępnione!

Komentarze Administracji konkurencyjnych serwerów nas nie interesują. Zajmij się swoim serwerem i nie zniżaj się do takiego poziomu ps. Powodzenia ze startem ;)

Rekrut
Opublikowano

Serwer miazga ! Oczywiście zawitam ! Macie reklamę ? Bo widzę że będzie pompa tylko jedyne co narazie brakuje to dooobrej reklamy i graczy :]

 

Powodzenia ! 

 

PS. Będą jakieś autorskie dungeony ? I mam pytanie jak z misjami, bo nie doczytałem. Może jakieś polowania co 2-5lvl ? Za które pd/rekawice itp ? 

Opublikowano

Avestia v2 !! Czemu nikt nie zrobi czegoś swojego autorskiego ? A nie tylko pod zarobek... 

 

 

Serwer dobry, ale nie popieram czegoś takiego żeby ktoś stawiał serwer na nie swoich plikach !! 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Gram na 120983109283091%, ELO.

Odpalajcie jak najszybciej, bo sie napalilem jak murzyn na bulke z chlebem.

A wlasnie o jaki gotowiec Wam chodzi ? Nigdy takiego serwera nie widzialem, a gralem na wielu.

 

-Pet na start, tak ?

-Bronie 75 skad ?

-Ciezko sie expi ?

-W ile wbije max level, grajac 10 h dziennie ?

- Tak. Peta nabywamy u Opiekuna zwierzaków i nic nie potrzeba żeby go mieć.

- Z metków

- nie expi się ciężko. Myślę że w tydzień  można wbić max lvl. Oczywiście z czasem będzie on zwiększany :)

Opublikowano

Widzę że pliki Avesti. Robiłem im prezentacje i patrząc na waszą jest prawie taka sama.


Mam nadzieje, ze ten serwer wystoi wiecej niz te dwa tygodnie tak jak Wasz poprzedni. I niema buga na yangi, ktorego nie potrafiliscie naprawic tak jak na nim.

Pozatym serwer wyglada dosyc przyzwoicie.

Pozdrawiam.

 

Bastion robi kto inny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...