Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy interface i drzewko umiejętności - dyskusja


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jednak Generic i Destiny są na przodzie co do nowości :P

Szczerze? Nie sądzę, że jest jakaś różnica ogromna. Nawet nie jestem w stanie wymienic jednej rzeczy, która z nowości różni od siebie np. Destiny/Generic od Eternii/Mega. Do tego na Eternii są nowy systemy (np. marriage), i takie tam.

 

Propos samego update... System z castingiem jest niezły, ale nieprzemyślany. Gracze, którzy inwestowali w accki, muszą je od nowa kompletnie wymieniac. Dlaczego? Ponieważ teraz dajmy na to sam accek z monster combo trafia się z castingiem 60, casting powoduje tutaj prócz zmniejszenia czasu oczekiwania na wykonanie umiejętności, również obniżenie ataku zadawanego przez moby (bodajże), a co za tym idzie, jest to bardzo przydatne.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Czy ktoś mniej więcej się orientuje jak konkretnie jest z tym castem? Czy da się mieć go zrobionego tak, żeby na przykład Deadline mógłby być używany co 0 sekund? (czyli tak jak było wcześniej ze 100% castem) 

Opublikowano

Z tego co słyszałam, to casting jest normalnie, tyle, że postać między skillami zatrzymuje się (jak na lagu), ale to są takie malutkie przerwy.

k1hvCVp.gif

Opublikowano

Czy ktoś mniej więcej się orientuje jak konkretnie jest z tym castem? Czy da się mieć go zrobionego tak, żeby na przykład Deadline mógłby być używany co 0 sekund? (czyli tak jak było wcześniej ze 100% castem) 

Na pewno nie zero sekund. Jeszcze przed wprowadzeniem patcha, gdy miałaś 100% castingu, to przerwa pomiędzy umiejętnościami wynosiła jedną sekundę. :P Teraz bodajże też tak jest.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Szczerze? Nie sądzę, że jest jakaś różnica ogromna. Nawet nie jestem w stanie wymienic jednej rzeczy, która z nowości różni od siebie np. Destiny/Generic od Eternii/Mega. Do tego na Eternii są nowy systemy (np. marriage), i takie tam.

 

Propos samego update... System z castingiem jest niezły, ale nieprzemyślany. Gracze, którzy inwestowali w accki, muszą je od nowa kompletnie wymieniac. Dlaczego? Ponieważ teraz dajmy na to sam accek z monster combo trafia się z castingiem 60, casting powoduje tutaj prócz zmniejszenia czasu oczekiwania na wykonanie umiejętności, również obniżenie ataku zadawanego przez moby (bodajże), a co za tym idzie, jest to bardzo przydatne.

 

Wyprowadzę cię z błędu :P acc nie trzeba wymieniać, bez problemu można przy pomocy identyfikatorów uzyskać tyle castingu żeby mieć skille co 1s, a tak po za tym przyjemniej się gra bijąc skillami na zmianę a nie trzymając palec na f1 bo wtedy gra staje się szybko nudna :P a co do obniżenia ataku zadawanego przez moby, hmm co to za głupoty :P Mobki biją nadal tyle samo.

Patch jest na ogromny +, a grę kończą tylko nieogarnięci którzy nie znają możliwości swoich postaci :)

Ostatnio na PL-u zajęli się usuwaniem błędów, jest coraz lepiej - zapraszam do gry, sami zobaczycie ;)

 

 

Opublikowano

Wyprowadzę cię z błędu :P acc nie trzeba wymieniać, bez problemu można przy pomocy identyfikatorów uzyskać tyle castingu żeby mieć skille co 1s, a tak po za tym przyjemniej się gra bijąc skillami na zmianę a nie trzymając palec na f1 bo wtedy gra staje się szybko nudna :P a co do obniżenia ataku zadawanego przez moby, hmm co to za głupoty :P Mobki biją nadal tyle samo.

Patch jest na ogromny +, a grę kończą tylko nieogarnięci którzy nie znają możliwości swoich postaci :)

Ostatnio na PL-u zajęli się usuwaniem błędów, jest coraz lepiej - zapraszam do gry, sami zobaczycie ;)

na globalu grają tylko Ci co mają za co doładować

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

na globalu grają tylko Ci co mają za co doładować

Nie zgadzam się. Sam znam mnóstwo osób, które bez załadowania wbijają levele, itd. Po prostu zajmuje to więcej czasu...

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Nie zgadzam się. Sam znam mnóstwo osób, które bez załadowania wbijają levele, itd. Po prostu zajmuje to więcej czasu...

 

pochwal się neo$, wbicie capa bez ładowania keszu ^^

 

 

 

Wole stare --.-- to jest brzydkie i głupie

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

na globalu grają tylko Ci co mają za co doładować

 

Nie prawda :)

Obecnie kolejny raz zostały obniżone progi EXP na lvl (czyli expimy szybciej) ja nie ładując teraz w ogóle cashu wbiłem 164 i będzie wyższy. (w weekend wbiłem z 157 na 164)

Nie zapominajmy też o serwerze europejskim Elysion (2x EXP) ;)

Tak więc jak najbardziej na chwile obecną polecam globala, nie ma co się włóczyć po privach jak głobal nie wiele się teraz od priva rożni :D

 

 

Opublikowano

Może zwykłe podobieństwo :P

Tak jak i z drzewkiem umiejętności, w wielu mmo wygląda to teraz bardzo podobnie.

 

A co do gry (dla tych którzy nadal myślą że PL jest shitem tylko dla tych z grubym portfelem)

 

Tworzymy postać, robimy tutorial, zadanka w juno mamy około 25 lvl-a

Idziemy pobić trochę do procka (blok exp 50% jeśli ktoś chce można założyć) jak mobki tam będą dawać już za mało PU to idziemy robić zadanka u Thila, w kilka dni można wbić około 7k PU (ale nie potrzebne będzie tyle) Wystarczy wbić około 3-4k PU zapasu oraz wymaxować wcześniej wszystkie pasywne i skille.

Potem mamy alvitar, z zadanek na 60 poziomie dostajemy około 12 k pu(z platyną 300%)

Od 60 do 75 włącznie expimy na powtarzalnych zadaniach za które dostajemy średnio po 20%

Potem biegniemy do Tomb, tam to już w ogóle obecnie bajka, jeśli ktoś ogarnia to od 76 może iść bić hegemony.

Potem Nairat i znowu pełno powtarzalnch questów tak wbijamy coś około 125 

Od 130 zadania wejścia do mooraski

Od 140 zadania w moorasce z których dostaje się też ogromne ilości exp

 

i tak dalej... nie chce mi się więcej pisać po prostu, ale sami pomyślcie czy to trudno? Raczej nie.

W około miesiąc można sobie ogarnąć chara 150 lvl z PU, setem itd.

 

Gra jest obecnie bardzo przyjazna dla tych którzy cashu nie chcą ładować.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...