Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MetinOnline[Dedyk][Medium]


Tarien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kolejny raz lecicie w chuja, dziękuje dobranoc :)

Robie intra/avatary/tła dla Youtuberów!  :)
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV


GG 50528323! :ninja: 

Opublikowano

halo halo kiedy rejestracja ?


Tarien co się dzieje ?

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

Dajcie im  troche czasu .. u was tak wszystko jest punktualnie ?

Serwer juz wczoraj mial byc wiesz?

 

Rozumiem ze sa problemy ale mogli by dac jakas informacje o tym.

Opublikowano

serwer przypomina mi Revential i Reinor, zapewne padnie jak one, pozdrawiam ;d

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

@JaTylkoChwile

 

Ja sie staram o graczy ? Ty na serio masz taki przeorany / styrany globus ? Dla twojej wiadomosci jestem zwykłym graczem;>

Opublikowano

Bedzie dzis dzialal czy nie ?

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

Bedzie dzis dzialal czy nie ?

no wlasnie bo nie wiem czy czekac.. jak nie bedzie to spierdalam na war z

You cannot keep out your own fear

Opublikowano

Skoro ktoś potrafił się wbić na Senthie [ chociaż myślę że to wielki pic na wodę ( pretekst do ponownego startu ) ] to nie wydaje mi się żeby współpraca z ForGame było dobrym rozwiązaniem. Upadnie to jak każdy ich serwer, tak więc odradzam w 100% nawet wchodzenia na serwer.

Opublikowano

Jak ktoś już wyszedł z podstawowki to zapewne rozumie, że to nie wina administracji tego serwera. Jak na razie musimy czekać, na fp troche więcej pisze i zamiast sie bulwersować idzcie troche tv poogladajcie albo pograjcie w jakąś fife, bf itd.

Opublikowano

Jak ktoś już wyszedł z podstawowki to zapewne rozumie, że to nie wina administracji tego serwera. Jak na razie musimy czekać, na fp troche więcej pisze i zamiast sie bulwersować idzcie troche tv poogladajcie albo pograjcie w jakąś fife, bf itd.

Kuźwa człowieku, weź już się zamknij... Cały czas jakieś idiotyczne hejty. Nie- nie jesteś śmieszny

Opublikowano

akurat przed startem maja problemy ale wczesniej dzialal

 

przestan pierdolic glupoty napisz kurwa ze dzisiaj nie bedzie on a nie rob w chuya graczy

You cannot keep out your own fear

Opublikowano

Tak to nie wina administracji , przeciez juz wczoraj ich atakowali . hah

sygnaturkadw.png

Opublikowano

noo forgame nie dziala i nie mozna przez to wlaczyc rejestracji dobra zawijam

You cannot keep out your own fear

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...