Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby ktoś miał ikony VIP innego typu to poprosze ; >

Tylko GoldVIP to musi być kolor złoty lub taki ciemny żółty co nie  ;)

 

95570552926240520542.png albo 56526719428694977533.png

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Poszukuję ikon winnerow Eventowych.

 

Medal: Zloty, Srebrny i Brązowy.

Korona: Złota, Srebrna i Brązowa.

 

 

Opublikowano (edytowane)

 

Poszukuję ikon winnerow Eventowych.

 

Medal: Zloty, Srebrny i Brązowy.

Korona: Złota, Srebrna i Brązowa.

 

--------------------------

Mam takie coś.

post-1357008-0-21633100-1435578002.png

post-1357008-0-87690900-1435578002.gif

post-1357008-0-32361300-1435578003.png

Edytowane przez Ne La
Opublikowano (edytowane)

Szukam paczki tych wszystkich ikonek lub psd. Najbardziej mi zalezy na O na wzor channel admina i zeby zrobic Q na wzor roota

73110302856440737369.png 94723290637444798942.png 90609138637930464059.png 09986318805694536081.png

 

@edit: znalazlem o ale jest szare i z taka dziwna strzalka 19138007198109588434.png  moglby mi ktos je przerobic na takie jak jest channel admin?

Edytowane przez TosieKJR
Opublikowano (edytowane)

Prosiłbym zmniejszenie nolife.png

do właściwego rozmiaru ikony na ts3. ( jeżeli się nie mylę to 16x16)

 

@Edit

 

A więc prosiłbym o rangę NoLife na ts3 :)

Z góry dzięki ;)

Edytowane przez ROCK.
Opublikowano

Prosiłbym zmniejszenie nolife.png do właściwego rozmiaru ikony na ts3. ( jeżeli się nie mylę to 16x16)

napis bedzie nie wyraźny ziomek. 16X16 to bardzo mała ikona aby było widac wyraźny  napis.

Opublikowano (edytowane)

Potrzeba mi jeszcze ikony P90,AK47,AWP i jakiegos deagle czy cuś ^^

Edit : Shotguna też :D

Edytowane przez liqeen

U mad m8?

Opublikowano (edytowane)

Szukam ikony dla rangi "Team Biceps" lub "Biceps"

 

Z góry dzięki.

 

daję like-i

Edytowane przez ROCK.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...