Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Nowa paczka! 

 

Administracyjne:

8165414336975651237309.png - Query 

2810814336975651237309.png - vQuery 

1632014336975651237309.png - Root 

9375014336975651237309.png - vRoot 

8805314336975651237309.png - Head Server Admin

5000814336975651237309.png - Super Server Admin

7311914336975651237309.png - Server Admin

7890714336975651237309.png - Junior Server Admin

2971314336975651237309.png - New Admin

 

Specjalne:

9782214336976981237309.png - Special Vip 

9558114336976981237309.png - Super Vip 

5221814336976981237309.png - Vip 

2557814336976981237309.png - Przyjaciel

 

Muzyczne:

5760514336977621237309.png - Head Dj 

9598514336977621237309.png - Dj 

7796014336977621237309.png - New Dj 

 

Kanałowe:

8020914336978351237309.png - Head Channel Admin 

9621614336978351237309.png - Channel Admin 

9955214336978351237309.png - Operator 

8497414336978351237309.png - Voice

 

Rejestracyjne:

1976114336979751237309.png - Zarejestrowana

5447514336979751237309.png - Zarejestrowany

7528314336979751237309.png - Nowy

Edytowane przez Maajkaa45111
Opublikowano (edytowane)

Potrzebuję ikonki P z kotwicą. ;)

Potrzebuję paru opcji m.in Biało czerwona, czerwoną  itp... reszta zależy od wyobraźni twórcy.

 

@@edit

 

Potrzebuję również litery W w wielu opcjach najlepiej czerwona kolor podchodzący pod krew.

ikonka ma być dla rangi "Właściciel"

Edytowane przez ROCK.
Opublikowano (edytowane)

Szukam ikonek administracji Metin2.

Coś w stylu GA, GM, AF, MF, SGM :D

 

Podsyłajcie wszystko co macie. Daje za fajne ikonki 20x like :*

 

/////////JUŻ MAM

Edytowane przez Sality
Opublikowano (edytowane)

Szukam ikonki z literą R na tle takim jak w załączniku. Będę wdzięczny :) Mam już A pod Administratora, M pod Moderatora i S pod Supporta, a nie mam jeszcze R pod ROOTa


 

post-1277374-0-23937600-1434279377.jpg

post-1277374-0-00421900-1434279431.jpg

post-1277374-0-61841500-1434279434.jpg

Edytowane przez Pryzmat223

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...