Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aurion.pl [Dedyk] [Easy]


Alternatyw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnco.png

 

 

Nazwa nowo-powstałego serwera metin2, poinformuje

 

nas o charakterze i fabule gry ; złoto.

 

 

uloj.png

 

typ serwera: easy

 

maksym. poziom: 254

 

maksym. statusów: 95

 

inne informacje:

IP TS3:178.217.188.60

 

 

Strona serwera:Aurion.pl

 

 

Client:Na stronie w dziale "Pobierz Gre"

 

toogle skilli ,

 

2 cesarstwa : Mijoshi i Kakashi !

 

brak 6/7 bonusu

 

brak 6TH skilla

 

rosy z maksymalną wartością (10% na magię)(wszystkie na 10 minut)

upfe.png

 

 

Interface to kombinacja nowych skryptów oraz dobrze dopasowanej

 

kolorystycznie grafiki,

 

mianowicie:[/size]

 

 

zvw1.jpg

 

 

3up8.jpg

 

 

yis9.jpg

 

 

5rwl.jpg

 

 

s5gg.jpg

 

 

ujel.jpg

 

 

5xbe.png

 

gp8y.png

 

 

Jak już się przekonaliście (wyżej) w naszym cliencie

 

jest bardzo dużo nowości, ale to nie koniec ciekawych modyfikacji...

 

Modyfikacja czcionki !

 

f99o.png

 

 

Po wybraniu czcionki...[/size]

 

 

e6d1.png

 

 

 

Tutaj małe porównanie w grze:

 

 

ug37.png

 

 

nsjp.png

 

 

 

 

modyfikacja w DMG(obrazkach)[/size]

 

29kt.jpg

 

8bax.jpg

 

nowe emotikonki mają na celu wprowadzenie humoru(około 13 nowych)[/size]

 

zastąpiły one standardowe, statyczne buźki [/size]

 

woj8.jpg

 

 

Poprawiony wgląd postaci:[/size]

 

kz7u.png

 

 

modyfikacja fryzur po przefarbowaniu[/size]

 

(farby dostępne u handlarki)[/size]

 

8t86.png

 

9pqf.png

 

 

Po bardzo długim namyśle dodałem nigdzie niespotykane kostiumy a oto mała próbka :

 

8db6.jpg

 

 

Od teraz możecie przebierać się w piękne suknie,

udać się na plażę ze znajomymi i urządzić sjestę !

 

Z nami lato trwa cały rok !

 

Zabawa nie kończy się na nowych kostiumach !

 

Pierścień teleportacji zastąpiliśmy Księgą gracza...[/size]

 

7t6q.jpg

 

nasuwa wam się pytanie gdzie kupicie roski i 'potki' speeda itd. ?[/size]

 

 

wszystko to otrzymacie po otworzeniu futrzaka - dropią z metinów, owoców oraz potworów[/size]

 

 

(prosto do ekwipunku)[/size]

 

nqck.png

 

 

Nowa technika tekstur podłoża, drzew oraz wody !

 

 

Kolory są znacznie żywsze, jednak nie 'rażą' i możemy w spokoju o nasz wzrok grać.

 

 

Śmiało można ją porównać z SUPER AMOLEDAMI.

 

fgmj.jpg

 

5wyw.jpg

 

d7fy.jpg

 

lvmg.jpg

 

i087.jpg

 

6j1y.jpg

 

 

Nowość - Plecak !

 

(Można odebrać u handlarki)

 

Pozwala on nam na otwieranie depozytu w każdym miejscu na świecie !

 

qgfw.jpg

 

4n59.jpg

jvvs.png

 

ceny są dopasowane do potrzeb graczy[/size]

 

 

7etk.jpg

 

cdj3.jpg

 

o5qq.jpg

 

sh5m.jpg

 

jm2s.jpg

 

9wfr.jpg

 

cyl3.jpg

 

 

yjre.png

 

Duża różnorodność ulepszaczy.[/size]

 

4d2k.jpg

 

 

7hli.png

 

 

Ilość dungeonów: 3+1+1+1 => 6

 

pierwsza cyfra oznacza trzy dungeony małopoziomowe(3x65lv.),

 

należy na nie posiadać przepustki

 

qqow.jpg

 

Oto jak prezentują się w grze dungeony :

 

wvyx.jpg

 

cgx8.jpg

 

vv8a.jpg

 

 

 

druga cyfra oznacza dobrze znane DT,

 

 

trzecia natomiast zupełną nowość : Niebiosa-150lv.

 

(możliwość otrzymania dodatkowego 'piętra' od 175lv. po przejściu całej wersji podstawowej)

 

 

w2mm.png

 

 

 

cnqq.png

 

 

czwarta to nowa lokacja o nazwie : Zaginiona Kraina-180lv.[/size]

 

bqlk.png

 

 

j5gx.png

 

 

u nas są również bardzo ekscytujące expowiska :[/size]

 

aby na nie wejść należy użyć podręcznika gracza- nie potrzeba przepustek ![/size]

 

Atlantyda V1 - 75lv.[/size]

 

0j3t.jpg

 

Atlantyda V2 - 105lv.

 

Atlantyda V3 - 135lv.

 

(obie nowe Atlantydy prezentują się tak samo)

 

 

Pustynia Spustoszenia - 93lv.[/size]

 

cd7o.jpg

 

Zbuntowana Dolina - 120lv.[/size]

 

65ih.jpg

 

 

Równina Szlam - 130lv.[/size]

 

ekqr.jpg

 

 

c94t.png

 

 

doświadczenie zdobywane jest bardzo dobre, gra się nie nudzi...

 

dodatkowo rozbudowaliśmy ten system dodając możliwość,

 

zaklinania doświadczenia w butelkach(można je zdobyć u kowala)

 

 

34g9.jpg

 

 

omnw.jpg

 

 

 

butelki się łączą  i można nimi handlować[/size]

 

723k.png

 

Yang 'dropią' niesamowicie więc nie będzie problemów[/size]

 

ale żeby gra była jeszcze lepsza dodaliśmy pewien system :[/size]

 

 

 

r0r1.jpg

 

 

bryłka złota(2kk Yang),

 

Złote Oko Saurona(500kk),

 

Złote Pióra(1,5kkk),

 

Wszystko można zakupić u Złotnika,

 

dodatkowo jeżeli ekwipunek będzie pełen Yang automatycznie 

 

pieniądze zamienią się w Złote Oko Saurona.

jxzn.png

 

Tutaj również możecie spokojnie powierzyć nam tak ważne zadanie[/size]

 

dopasowania 'dropu' do poziomu i klasy, ale jakby było mało dodaliśmy system żetonów ![/size]

 

Na czym on polega ?[/size]

 

Po zniszczeniu kamienia metin otrzymamy niebieskie żetony,[/size]

 

a po zabiciu 50 potworków złote żetony[/size]

 

oba rodzaje możemy wymieniać na perły, przepustki u Uczennicy Złotnika, która znajduje się w[/size]

 

każdym Mieście i w każdej wiosce.[/size]

 

 

uhv5.png

 

 

ki1r.png

 

xcm5.jpg

 

 

Niesamowite początki....[/size]

 

yi17.png

 

Doświadczymy ich w nowych odświeżonych miastach .. oraz CO ? w owocach ??? !!![/size]

 

Również na początku gry od razu wgra nam się nowa fryzura (kapelusz) włosy pod nim można przefarbować ! (wyżej)[/size]

 

f8p0.png

 
 

Jak sami widzicie istnieją trzy rodzaje 'owocków' melon występuje w M1 i M2, ziemniak na [/size]

 

Pustyni Spustoszenia,[/size]

 

a cytryna w zbuntowanej krainie.[/size]

 

 

 

gz0q.jpg

 

W każdym mieście znajduje się pole z kukłami treningowymi, więc możecie sobie na nim testować DMG.

 

(ponieważ chodzi nam o test DMG przeciwko innym graczom na kukły działa bonus Siły na ludzi)

 

wyv2.png

 

 

zwykłe kamienie dusz osiągają maksymalny stopień +7[/size]

 

natomiast dodaliśmy elitarne kd takie jak:[/size]

 

inteligencji[/size]

 

zręczności[/size]

 

witalności[/size]

 

siły[/size]

 

vp7m.jpg

 

 

dodają one oczywiście bonu statusowe[/size]

 

aby je ulepszać należy kopać nowe rudy...[/size]

 

mqp.png

 

 

nwlc.jpg

 

 

fhed.jpg

 

 

 

 

cqx9.png

 

 

gqqh.png

 

 

...wyjątkowe zbroje dla wyjątkowego serwera...[/size]

 

kclo.png

 

 

yvxr.jpg

 

 

...randomowe bronie...[/size]

 

 

Te i wiele więcej odkryjesz kiedy wejdziesz do magicznej krainy ...[/size]

 

 

 

bossy[/size]

 

h6sg.png

 

petsy - można zdobyć u stajennego (wymieniając za symbole zwierząt)

 

rymx.png

 

mounty - można zdobyć u stajennego (wymieniając za symbole zwierząt)[/size]

 

tcj6.png

 

 

embw.png

...metiny...[/size]

 

bf0i.png

 

 

 

 

Nowi towarzysze - miejscowi ...

 

 

Złotnik - możliwość dokonania transakcji złotem

 

zf8p.png

 

 

Uczennica Złotnika - możliwość dokonania wymiany żetonów

 

9hlb.png

 

 

Mędrzec - możliwość wejścia na nowe dungeony ( Odległe Krainy , Wyspy )

 

u5dt.png

 

 

Aretha - możliwość wejścia na nowy dungeon ( Wężowa Dolina )

 

dyb1.png

 

 

Historyk - ujawni nam tajne receptury oraz otrzyma od nas pomoc (misje)

 

crsf.png

 

 

4f0j.png

 

Biżuteria:[/size]

 

q576.jpg

 

 

 

 

00tp.png

 

Biolog

 

Obecnie na Aurum mamy do czynienia z  ośmioma zupełnie nowymi badaniami biologa.[/size]

 

(40,50,60,70.90,115,130 lv.)[/size]

 

tsaw.jpg

 

(wszystkie inne badania zostały usunięte!)[/size]

 

 

 

Zwoje - Historyk

 

Tylko u nas możecie spotkać nowe badania !

 

knli.jpg

 

 

Receptura-Historyk[/size]

 

Ponieważ żeby wytworzyć niektóre przedmioty należy mieć ulpeszacz, który tworzy się z

 

przedmiotów

 

dodaliśmy receptury, żebyście znali składniki - wszystkie dostępne u Historyka(stoi w każdym M)

 

kp5m.jpg

zznv.png

 

 

bonusy 'wchodzą' maksymalnie,[/size]

 

Max PŻ: 4000

Energia Życiowa: 12 
Siła: 12 
Inteligencja: 12 
Zręczność: 12 
Szybkość Ataku: 10
Szybkość Poruszania Się:  15
Szybkość Zaklęcia:  20
Regeneracja PŻ:  30
Regeneracja SP:  30
Szansa na Otrucie: 8 
Szansa na Omdlenie: 8 
Szansa na Spowolnienie: 8 
Szansa na Krytyczne Uderzenie: 15
Szansa na Przyszywające Uderzenie: 15

Silny przeciwko Ludziom: 20 

Silny przeciwko Bossom: 20
Silny przeciwko Mistykom: 20
Silny przeciwko Nieumarłym: 20
Silny przeciwko Orkom: 20
Silny przeciwko Diabłom:  20
Blok Ciosu: 12
Unik Ciosu: 15
Szansa na Uniknięcie Ciosu:  15
Wszelkie odporności : 15

f36h.png

 

 

Administracja najwyższa:

 

[HA]True - sponsor,

 

[HA]Athleta - twórca plików,[/size]

 

[GM]Misiek - Administrator[/size]

 

[GM]Skrzypek - Administrator, '[/size]You[/size]tuber[/size]'[/size]

 

​Moderatorzy, poróbni Administratorzy:

 

[TGM]EnZo - Administrator na stażu (okresie próbnym)[/size]

 

[TGM]Nukey[/size] - Administrator na stażu (okresie próbnym)

 

 

qq5y.png

 

Tutaj prezentacja kończy się, a ja mam do Was

 

jedną prośbę, jeśli projekt się wam spodobał pomóżcie nam go rozreklamować

 

na MPC, poprzez odpowiednią sygnatuę i odnośnik do prezentacji.

 

Zapraszamy do gry.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla grafiki.

Aurion 2014.

 

Administracja

 

 

kod sygnatury

 

[img

]http://imageshack.com/a/img855/33/xgh0.png[/img]

 

 

GAMEPLAY Z SERWERA BY Weezy:

www.youtube.com/watch?v=1AbEcBrhjqo

 
 
 
Kto nie chce grać nie musi, nikogo nie zmuszamy - dziękujemy za cierpliwość tych co zostali .
 
 
 
Zmiany :
 
- Dodany bs
- Zmieniona mini mapa (juz sie nie buguje)
- Załatany client
- Wyeliminowane wszelkie komendy na offanie serwera typu /showmemoney bugowanie itemow u drwala w m2 itd
- Odbugowane strone
- Odbugowane mapki
- Odbugowane petsy
- Poprawiony biolog
- Dopracowany system ulepszeń.
 
 
Zapraszamy o 16, tym razem wszystko wypali. Obiecaliśmy że serwer będzie i serwer jest. 
 
Będzie do wgrania łatka, wszystko dostaniecie 15 minut przed startem serwera.
 
 
Zapraszamy =). 

bez gif


Opublikowano

Prezka 10/10

Server Jak szybko będzie exp leciał to też 10/10 :3

C:\Users\cyb3r_000\Desktop\zjdf81w.gif

Opublikowano

dla mnie to jest kpina co odwaliliście ale i tak zagram -.-

Są za to odpowiedzialne osoby, wszystko już jest ogarnięte i gwarantuje że nie będzie czegoś takiego że pierwszy lepszy random wejdzie do naszego panelu .

 

Nie poddamy sie tak szybko :)

 

Dla modów - zaraz będzie generator 

bez gif


Opublikowano

Tak będzie łatka, ale malutka. 15mb nie całe łącznie. 

 

Zmiany :
 
- Dodany bs
- Zmieniona mini mapa (juz sie nie buguje)
- Załatany client
- Wyeliminowane wszelkie komendy na offanie serwera typu /showmemoney bugowanie itemow u drwala w m2 itd
- Odbugowane stroje
- Odbugowane mapki
- Odbugowane petsy
- Poprawiony biolog
- Dopracowany system ulepszeń.
 
 
Zapraszamy o 16, tym razem wszystko wypali. Obiecaliśmy że serwer będzie i serwer jest. 
 
Będzie do wgrania łatka, wszystko dostaniecie 15 minut przed startem serwera.

bez gif


Opublikowano

Czekam od wczoraj mam nadzieje ze docenicie moj stracony czas i dacie jakas rekompensate w postaci eventu/zwiekszonych rat

Opublikowano

O 16 . 

 

Będą eventy, będą raty + 9 ox'ów co godzine :)).

 

Dla  moderatorów :

 

Nie mogę wstawić generatora, gdy go wrzucam w spoiler wyskakuje mi takie coś :

 

Nie masz uprawnień aby używać tego rozszerzenia obrazków na forum. Poprawny format to: http://www.domain.com/picture.gif, nie poprawny format to: http://www.domain.com/picture.one.gif

 

 

Prosze o zezwolenie na brak generatora, ponieważ pisze: Nie możesz używać tego rozszerzenia na forum.

bez gif


Opublikowano

Czekam od wczoraj mam nadzieje ze docenicie moj stracony czas i dacie jakas rekompensate w postaci eventu/zwiekszonych rat

Oczywiście, zobaczycie jak wejdziecie do gry, jedną rzeczą będzie 9 eventów OX.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

te 15 kryta to jest blad... gralem wczoraj i tylko 10% wchodzilo

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Opublikowano

 

"Zmiany :

 
- Dodany bs"
bs jedno slotowy? mam nadzieje że będzie można używać innych bsów c;
skąd bronie 75?

 

Szkaty generała av1.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Serwer jest zajebisty ;)

Administracja bardzo dobra .

Serwer dopracowany i dużo nowości co żaden serwer nie ma .

Widać ,że Smok się postarał z ekipą i odwalili kawał dobrej roboty .

 

Zapraszam wszystkich na serwer ;)

Opublikowano

"Zmiany :


 

- Dodany bs"

bs jedno slotowy? mam nadzieje że będzie można używać innych bsów c;

skąd bronie 75?

 

- Z tego co ktos mówił to 1 slot . Można swojego mieć :)) . Ten jest dla tych co nie ogarniają że tak to powiem

 

Bronie na 75 z genków w av2, dokładniej z ich szkat. 

bez gif


Opublikowano

 

"Zmiany :

 
- Dodany bs"
bs jedno slotowy? mam nadzieje że będzie można używać innych bsów c;
skąd bronie 75?

 

 

Ja juz mam 5 slotowego co dziala, wczoraj testowany

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...