Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs - Zaprezentuj nam wierszyk i zgarnij nagrody!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1391638422-U336505.png

Drodzy przywoływacze, ogłaszamy konkurs!
Należy napisać nam krótki wierszyk o tematyce związanej z League of Legends.

Liczy się przede wszystkim kreatywność, oraz pomysł na pracę konkursową.
Aby zachęcić was do udziału w konkursie przygotowaliśmy dla was świetne nagrody! 

 

Nagrody:

1. PaySafeCard o wartości 20zł (840 RP w grze) oraz -15% z paska ostrzeżeń!
2. 8-AwardImgIcon-1361138012.png oraz -10% z paska ostrzeżeń!
3. 9-AwardImgIcon-1361138078.png oraz -5% z paska ostrzeżeń!

 

Jak widać jest o co walczyć, tak więc gorąco zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Termin oddania prac:

Konkurs trwa całe 2 tygodnie, tak więc macie dużo czasu by wymyślić swój tekst.

09.02.14r. - 23.02.14r.

 

Zasady:

1. Praca musi być na temat związany z League of Legends.

Prace nie związane z LoLem będą warnowane za offtop (5%).

2. Praca nie może zawierać przekleństw, ani nie może nikogo obrażać.

Karą będzie dyskwalifikacja, a w wyjątkowych wypadkach ban na 7 dni za obrazy.

3. Praca musi być wasza, nie może być skopiowana z internetu.

Karą w tym wypadku będzie zgodnie z reg. 10% oraz 3 dni bana za plagiat.

4. Praca musi mieć minimum 8 wersów.

 

Jury:

Oceniać wasze prace będą:

- LeeSinor ( Profil )

- Wredny ( Profil )

- Marselo ( Profil )

 

Tak więc uruchomcie swoje szare komóreczki i zapraszamy do udziału w konkursie!
Przypominam że w tym temacie jedynie oddajemy pracę, dyskusję można prowadzić tutaj.

LeeSinor & Wredny

 

Zdyskwalifikowani uczestnicy:
@hersen233 - Plagiat

@xMeriXx - Plagiat

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lol to fajna gra,

Samotnie w nia gram,

A od kiedy TS'a mam,

Z kolezkami gram!

 

 

 

No to solo gram,

A tam nobow mam,

Teemo Ratuje,

Caitlyn Carreduje,

Shaco buguje,

A Garen Afkuje!

 

@Wiem slaby ale coz ^^

fhqf.jpg


Vayner.

Opublikowano

Odpalam lola i włączam rankeda.
Biorę topa bo carrować trzeba.
Pickuje Lee sina i robie masterki.
Rozpoczyna się gra mój stres jest niewielki.

Ide do jungli bo w blue trzeba pomóc.
Lece na topa bo farmić się trzeba.
Przeciwnik się boi co dobrze mi wróży.
Gank się szykuje a trinket sie zburzył.

Gank był udany więc pushuje topa.
Cofam do bazy i lece na mida.

Pomagam midowi lecz gank nie udany.
Wracam do siebie i farmie w najlepsze.

Niszcze na topie co dobrze mi służy,
Więc pushuje topa i counter jungluje.
I na koniec gry krzycze tak to sie carruje!

( PS. NAJLEPSZA POMYSŁY MAMY NA SEDESIE ! TO NAPRAWDE DZIAŁA )
 

14 lat  

Opublikowano

Bo LoL to taka gra,

w która każdy dzieciak gra.

,,Noob, feed, flame",

to w raporcie sobie wklej.

 

W każdej grze raz AFK się trafi,

Riot tak zrobić to potrafi.

Czy to Lee, czy też nie,

stoi w bazie bezczynnie.

 

Jednak są tu także prosy.

Peke, jankos, same kosy.

Więc oglądać ich potrzeba,

żeby z piekła wyjść do nieba.

 

Mickiewicz może się schować z tym trzynastozgłoskowcem :D

 

Tekst nie ma na celu obrażenia żadnej grupy społecznej

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

To League of Legends, drodzy ludzie,

Grać w to łatwo wam nie pójdzie.

Wbijasz na mida, a tam Malphite,

Taka oto tankowata gnida.

 

Więc zakup warda by życie ocalić,

a może też jakiegoś przechodnia na low hp dowalić.

 

Leci ultimate Karthusa?

Zrób flasha, to Cię nie rusza!

A może też Teemo grzybka postawił?

Czerwony trinket i masz go z głowy!

 

Patrzysz na bota, taka ciemnota,

Nocturne już leci w kapciach Kubota.

Twój adc spelle odpala, flasha spalił,

Aż tu Leona wyskakuje i mu tyłek nieziemsko ratuje!

 

Ale co tam, drodzy ludzie,

Adc stoi w miejscu i nagle WOOPS,

Wiadomość na chacie!

"Report Leona for ks pls", tak jest, bracie.

 

Więc jeśli chcesz pograć w LOLA,

Obok musi być obowiązkowa cola,

Może przy niej spokój ducha załapiesz,

I nawet fraga na lajcie zgarniesz!

 

 

 

Opublikowano

Tytuł "LOL Maniak" xD  (Wybaczcie, jeśli coś jest źle możecie nie brać mnie pod uwagę czy coś)

Lub poinformować o tym fakcie na PW. Ale zastosowałem się do regulaminu. :) więc chyba będzie dobrze ( mam nadzieję)

 

 

Zowu weekend i nuda niesłychana

Chyba będę w lola dzisiaj grał od rana

Po co mi realne życie, po co jakaś szkoła

Wszysko co potrzebne, ja się downiem z lola

 

 

Nie mam dziewczyny, Nie mam przyjaciela

Od kiedy mam lola zależy mi tylko na levelach

Ostatnimi czasy, Naparzam bez przerwy

Wbiłem prawie topkę, szanują mnie Fejmy

 

 

Byłem wczoraj z typem, wykonuje Questa

A tu mi zza rogu wyskakuje jakaś bestia

Mało się nie zesram, Serio, pełne gacie 

A się okazało że to był tylko Maciek

 

 

Maciek dobry ziomek, gra chyba Assasinem

Waleczny jak lew, Lecz na hita ginie.

Nic na to nie poradzi, bo gierki nie ogarnia

Ale znam też koksa, o imieniu Marian.

 

 

To dopiero wariat, w LOLu to mój mentor

Grałem z nim bez przerwy, święto czy nie święto

Dziś grał ze mną trochę, wkurzał się jak nie wiem

Mówił że pogrywam, jakby jakiś newbie.

 

 

Może i ma rację, Padałem dziś jak mucha

Chciałem zrobić jedno, a postać mnie nie słucha

Chyba jest już późno, Choć nie czuje zmęczenia.

Zaraz wpadnie stara, więc muszę spadać. SIEMA

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

W LOL'a dzisiaj się nagrałem,

w każdym meczu feedowałem,

flame'y szły niesprawiedliwe,

buzie wrogów wciąż ruchliwe,

gdy już nerwy swe straciłem,

w coli smutki zatopiłem,

później przyszła mega sraka,

dłuższa aniżeli klapa,

wnet o teemo pomyślałem,

na kiblu fantazję miałem,

w wyobraźni mecz już powstał,

champ mój rabadona dostał,

srał grzybami, jak ja kałem,

aż bólu brzucha dostałem,

jemu nic to nie szkodziło,

leśne harce umiliło,

nagle buh! wpadł fizzio w grzyba,

nie pomogła nawet ryba!

Poszły znów flame'y na czacie

"gdy ja cię teemo zobaczę!

mamę zbiję, tatę spalę ,

siostrę uczynię kowalem!".

Teemo zaśmiał się do ucha,

bo fizza riposta sucha,

widział on już milion razy,

gdy grzyb wroga w język parzy.

Gadu-gadu o tych polach,

a u mnie się trawi cola,

kibel cały już zasrany,

fantazjuję, jak zaćpany.

Teraz czuję się lee sinem,

widzę jednak i się ślinię,

widziałem w tamtej grze Ahri,

zza niej wystaje Akali,

lecz ja patrzę,

"O MÓJ BOŻE",

to hentaie są w tym borze,

umysł mój już rozpalony,

nagle wadzę o biust Sony,

wtedy to nie wytrzymałem,

majtki całe zafajdałem.

Się ocknąłem, patrzę w spodnie,

majtki całe, zerkam pod nie,

odetchnąłem, majtki całe,

tylko w śnie erekcję miałem,

ale wróćmy do tematu,

porno to nie tutaj atut,

chodzi przecież nam o LOL'a,

przywoływacz mnie mój woła,

matko to kolejna faza,

sraczka lepsza niż ekstaza,

jestem katą, robię combo,

"Ona jest na bolu trąbią!",

lecz ja cheatów nie używam,

w klawiaturze jam jak ryba,

czuję się mega swobodnie,

q,w,e,r i podobnie,

bola ja nie potrzebuję,

na ich truchła tylko pluję.

 

Koniec sraczki,

koniec fazy,

nie będzie już free ekstazy,

papier idzie, padła rolka,

zaraz złapie mnie tu kolka,

koniec podcierania widzę,

czuję się jak lux na midzie,

spłuczkę odpalam po cichu,

bo jest noc mój czytelniku,

aż tu nagle niespodzianka,

toalety mej zachcianka,

sedes pluje już papierem,

spłuczka mija się tu z celem,

klozet cały wnet zapchany,

jak tu obyć się bez Mamy?

Biorę przepychaczkę w dłoń,

walczę jak Darius o tron,

papier poszedł, już spłukany,

będę w domu podziwiany!

Skończmy jednak te wywody,

spłynął "krem czekoladowy".

 

 

Poniosło mnie xD

 

 

Edit: Zmieniłem wyraz "oddechnąłem" na "odetchnąłem", zaspany byłem, gdy to pisałem:P

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano
Dzisiaj rano w lola grałem,

niestety jak zawsze przegrałem.

Na midzie Orianną byłem,

ale długo nie pożyłem.

Junglera się bałem,

kiedy itemki kupowałem.

Mając wardy i przedmioty,

dostawałem ostre łomoty.

Wtem zobaczyłem, mego sojusznika

i pomyślałem, napiszę do tarika.

Po odczytaniu, obelgach i flamie,

porozmawialiśmy o wspólnym plejsie.

Na koniec dyskusji zażartej,

postanowiliśmy oddać się małej poddanej.

 

<3

@UPy

Bo wy chyba trochę od tematu odchodzicie ;)
Opublikowano

Brak weny nuży mnie

Odpale lola se

Trolle wkurzą mnie

Zniszczą mi psychikę

Przegrają mi grę

Zacznę feedować

Nowicjuszy flejmować

Dostanę reporta

Spadnę z golda

Zgniję w brązie

I zabiję się

Opublikowano

Wbijam do lobby piszę sobie - troll or feed,

Nie obchodzą mnie punkty tylko rym pod bit,

Oni biją się o linię, proszą mida, proszą  topa,

Mnie to nie interesuje, jestem first pick - reszta szlocha,

Już rozgrywka się zaczyna, teraz ładowania chwila,

Super szybkie komputery to jak rozum u debila,

Idąc midem mijam Ryze, a to bezrozumny troll,

Zamiast ćwiczyć swego skilla to napisał "carry bol",

W jungli siedzę, bom krul lasu, niech zważają przeciwnicy, 

Bo jak stuna zaraz walnę, to polecą do piwnicy.

 

Nie mam już pomysłów, elo.

Opublikowano
Praca ma charakter ironiczny ( nie ma na celu obrazy żadnej części społeczeństwa.)

 

''Żywot brąza''

 

Idę do jungli blue mi pulują.

Walczę zawzięcie.

Nim podniosę ręce, potuje, q spamuje. 

Lecz riot wszystko nerfuje...

Blue był silniejszy już zero/jeden. 

Gaz na aatroxa,

zabije frajera.

Wbijam pod wieże 

i sam oczom nie wierzę,

gdy ja zdycham,

on ze mnie życie wysysa.

Plus jest taki, że buffów mu nie dałem,

bo sam ich nie miałem.

Mój team krzyczy ''report unskiled''

więc biegnę na mida, a tam ahri żyje.

Moja akali mówi żebym spadał, lecz jestem odważny rany chce zadać.

Sekunę później głos żeński zabrzmiwa - ''eneamy double kill''

Tak wita mnie klęska.

Chce wszystko naprawić i lecę na bota, 

lecz żeby ich zabić potrzeba urgota.

Wbijam w krzaki, jestem blisko, lecz tu nagle coś wybuchło i mój ekran znowu szary, a po prawej twarz poczwary.

To był karthus, on jungluje, na me życie wciąż poluje.

Fast decyzja, robić smoka!

Lecz dziś smajt mnie też nie kocha :(

Team flejmuje, surr w 20-tej.

Moje życie bez silvera

Równe z życiem jest menela.

Biegnę szybko więc do mamy, i jej mówie o tej sprawie.

Ona daje hajs na skrypty no i vipa też dorzuca.

Teraz jestem bogiem smajta, moje combo istna bajka.

Gold już wita. 

Lecz tragedia!

Moja spacja się popsuła. Mama więcej hajsu nie da.

Śmieje się mój brąz kolega.

Ja powoli zaś się staczam i na włości swe powracam.

Uczeń
Opublikowano

Ja codziennie po szkole w lola gram,

zawsze daję radę sobie sam,

nikt mi do pomocy nie potrzebny, 

bo ja wszystko robię sam,

tu się leczę, tu zabijam,

tam nowy lvl wbijam,

wszystko płynnie mi idzie,

ale tak semu nie wypada grać na midzie,

więc wchodzę na tsa i poznaję nowych graczy,

teraz mi się lepiej gra, bo w drużynie nie jestem sam.

Opublikowano

Wstaje rano,gram w lola,jem banana i dostaje bana.


Tworze konto nowe,zacząć  gry nie moge.


Shen mnie killuje,a ja Ashe denerwuje,


raz po raz feeduje,obelge spokojnie przyjmuje.


 


Veigar czaruje a ja nad nim dominuje.


Raz po raz atakuje wieży las.


Skórka droga rzecz,każdy chce ją mieć.


Mój mózg nie wytrzymuje,bo na Lol`u nie dominuję. 


 


Gram i gram,wszystko z siebie dam.


Włączam lol`a a tu aktualizacja nowa.


Moc tematów w dziale lola,


czas na rundkę lol`a 


Proszę o nie plagiatowanie mojego wiersza!


Opublikowano

Nerd

 

Kiedy rano wstaje moje myśli już na midzie,

kiedyś o tym rozmyślałem; chyba spędzę tam swe życie.

Mówię o tym nie ukrycie, bo po co ukrywać fakty,

wolę w nocy lasthitować niż wychodzić gdzieś na "party".

 

Okulary wielkie noszę, jak to na nerda przystało,

ciało wielkie mam jak Gragas, na koszulce noszę działo.

Działo noszę od Tristany, na koszulce z jej nadrukiem,

na koszulce napisane jedno zdanie: "Z wielkim hukiem!".

 

Tak zakończę tą historię, na więcej już nie mam czasu,

promo mam dziś do wygrania, tak więc znikam wprost do lasu (jungle).

Opublikowano
League of legends to fajna gra, każdy ją zna

Grając w lola, czujesz że wykarujesz

Lecz w każdym teamie zawsze feedujesz.

Pisząc że mid, nagle gostek first pick

i rozpoczyna się spam

Same flejmy na czacie

pisząć że wykarują

Jak zwykle feedują

Biorę czipsy, katą gram

Bo na midzie ma fajne cyce

Wszystkich niszczysz na hita w lidze

Przeciwko Gragasowi co dużo ma w nadwadze

Zbyt gruby by stawić czoła swej zagładzie

Kazdy kto spotka tą kobiete

Czy na midzie czy na topie, zawsze rozjebie

Bo to ona bogini sztyletów, zwinność kobry

Żaden Challenger jak i dobry gracz jej nie pokona

Zadne próby, miecze, skille, bo zawsze są zgony

Ona rozpierdala wszystkie op championy

Takie życie to normalka

Zwykła i prosta nawalanka

Zajebista napierdzielanka

Gdy widząc Ryze na midzie

Tak samo jak teemo na rankedzie

Każdy mówi że wykaruje to po obiedzie

To właśnie tacy AFK'erzy

Widziałem Karthusa on wierzy w boga

Lecz kurde nagle loga

Nie moja wina że dostawał w dupe

Użyłem ulta na grupe i każdy zrobił kupe

Kiedy zrobiłem pente

Zaraz po tym flejm

Że jestem niby fejm?

Ja to karuje i czuję że się nafeeduje

Bo mój cały team jungluje

Jak dwóch adc w teamie

To i bez runek na midzie

Goście chyba se żartują

Bo z katą filtrują

Ona taka zarąbista

Ładna laska, no i bystra

W dobrym momencie użyć jej ulta

To nagle podskakują robiąc salta

Bo ona nie jest op

Ma tylko czarną krew

Ja jem sobie loda

Bo taka ładna pogoda

Zajebię se first blooda

Ale tutaj swoboda

A na koniec teamowa zgoda


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Damian w jungli 

 

Biore smajta  i lece na jungle

Blue samo oddaje mi buffa 

Po skonczonej robocie

Kill na bocie 

 

Za hajs z minionow baluj

I itemow sobie nie zaluj

Soraka na bota 

A ja  gank na topa

 

Ezreal z Tariciem to zgrana para

Jeden lubi klejnoty

A drugi strzela z dala

Dobrana z nich para

 

Koncze szybko jungle

Wpadam na baze

Kupuje phantom dancer

I lecem na plaze 

 

Bo skonczonej  grze

Lvl wbija mi sie

Honora dostane ja

A reporta wysle wam 

 

 

Wymyslilem na szybko jak pisalem 100 razy za kare cos dyrektorowi xD

signature5y.png
 
 

Opublikowano

Wlaczam Lol'a potem Bol'a.

Diamentowa Liga czeka.

Juz zwyciestwa smak w ustach czuje.

Jednak Peke mnie dogania i backdora odwala.

Dlugo nie czekajac pach spacja i go nie ma.

Peke juz ze zlosci czerwony

A ja smaitem barona zestealuje se !

Juz mam Quadre zaraz Penta.

Nexus pada a ja do LCS'ow dostaje sie

 

If you know WHO I mean

 

@Edit1:Ulepszona wersja :)

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

To mnie skrzywdziłeś, człowieka prostego,

(grając w LoL'a... to trudna gra... uwierz kolego).
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając
Gromadę noob'ów koło siebie mając

Na pomieszanie dobra i złego.


Choćby przed tobą, cały team się skłonił,

Każdego killa tobie przypisując,

Złote medale na twoją cześć kując

I tak przegrasz, bo inni afk'ują

 

 

Nie bądź bezpieczny.Jerzyk pamięta

Możesz go zabić - narodzi się nowy.
A trynda ma ulta, więc bądź gotowy.


Lepszy dla ciebie byłby team ligowy

Złożony z kolegów... nie z bandy buraków                                    <---- nie miałem rymu ;<<

 

 

Więc ja kończę mą opowieść, 

pewnie spisaną na straty.

Ale mam nadzieję,

że osiągnę Karpaty



PS: Z Karpatami chodzi o to że mam nadzieję że osiągnę szczyt.

Opublikowano
Jp soł macz wbijam w bit jak Vi w jungli na Yi

counter jungle, smite w reda, steal, kill, easy GG

niektórych styl i feed pozostawia wiele do życzenia

chyba na trupach wrogów uczą się o anatomii człowieka

w między czasie kilka bitw, oh, cóż to były za fajty

może w końcu zgankuje bota, wiecie - też uwielbiam kwadraty

gank nie udany, więc szykuje się na środkową linie

zachodze go nie pobożemu lecz odpłacam to killem

wciąż żyje, czas udać się na spoczynek do bazy

kupuje kilka przedmiotów i lece znowu świat ocalić

15 minuta, zgroza, płacz - pojawiła się moja teściowa

szybko ją zabiliśmy, 7 minut spokoju i w kielnie 300 golda

to chyba czas, jęknął któryś z przywołaczy

każdy wiedział o co chodzi lecz nikt nie miał na tyle odwagi

ale wszystko poszło gładko, przeciwnicy się poddali

po meczu im pisze, że było dobrze i chłopaki jestem z wami

 

 

PS. trzeba kilka rzeczy rozkminić i żeby nie było, że coś nie jest związanego z lolem.

 

teściowa - baron

Opublikowano

"Bezsilność" 

 

Z krzaków wyłania się czerwonowłosa piękność,

jedyne co mnie czeka to bezskuteczność,

piękna i zabójczo groźna kobieta z ostrzem,

już wiem, że za chwilę będę miał problem,

 

Nogi za pas, misja: być z tyłu drużyny,

jeśli trafi mnie jej ostrze, będę nieżywy,

lecz cóż może dać moja udręka,

gdy dla Katariny, zbliża się penta,

 

Uciekam w popłochu, powracam do bazy,

słucham przekleństw, upomnień, że jestem za słaby,

obiecam poprawę, lecz co to da,

gdy ona ma siedemnaście, na dwa.

Opublikowano

Walka o nexusa

 

Witamy serdecznie Panie i Panów,
co mówią - nigdy nie mają lagów.
Ktoś stuka, ktoś puka, loguje do LoL'a,
kolejny ranked, gdzie zabrakło BoL'a.

Poszedłem na mida, zacząłem carrować,
kolejnych championów aż miło skosztować.
Ruszyłem na ganga, zabiłem Gangplanka,
"Uszanowanko!" - krzyknęła LeBlanka.

Drużyna z honorem, co bardzo się stara,
z błędnym focusem - zabiła Alistara.
Tuż obok stoi Latarnia Tresha,
co każdy za łańcuch jego się wiesza.

Poszedłem na mida, zabiła mnie dzida,
Nidelki, która kroczy bez kamizelki.
W tej chwili zabrakło Orianie many,
a Tajski Bokser stoi skąpo odziany.

Wysłaliśmy w jungle Faraon Nasusa,
poraz kolejny zniszczył z Kryształu Varusa.
Wszyscy krzyknęli "report for feed",
zaczęli spamować: "Varus is kid".

"Gra jest przegrana!"  - mówią uparcie,
drużyna przeciwna wygrywa na farcie.
Każdy z drużyny wtem się wydziera:
"Bo oni mają dobrego junglera!".

Tej walki werdykt nastąpił taki,
Panowie i Panie, dziewczyny chłopaki,
że nexus drużyny jasnoniebieskiej
zniszczony wnet został z energii królewskiej.

 

 

Autorstwo, pomysł i wykonanie: Botals
 

Opublikowano

Weekend - rozpoczynam grę,

Gdyż muszę zachować technikę,

Siedzę i czekam w krzakach,

Ganguje, rymuję, tyram żebraka,

Jeszcze jeden i będzie penta,

To wszystko przy Afromental, (chodzi o słuchanie zespołu Afromental podczas gry)

Wieża idzie jedna za drugą,

Przeciwników zapał niech ostudzą,

Już blisko, bijcie Nexus!

Do Nexusa biednie Reksiu, (Reksiu, chodzi o gracza o takim nicku)

Robi zamach swym mieczem,

Przeciwnicy wypłakują wstyd w chusteczkę,

Zwycięstwo i jesteśmy w złocie! (chodzi o dywizję)

Teraz dorównamy nawet Ocelocie!  (chodzi o stream'a)

skrillex_sygnaturaGXR8.png

Opublikowano
Idziemy midem,
Ja z Shenem,
a w tle leci Eminem,
Nagle na midzie
z powagą idzie,
Nunu.
Shen oznajmia cofać się, cofać się!
A ja mówie NIE!
Akali idzie prosto na feeda
Lecz nafeedowani, się zachwiali...
Atakować czy nie?

Na spontanie napisane :P

76561198086159382.png

Opublikowano

Wchodzę na topa, na szóstym

Sprzedaje w morde kopa

Potem schodze w las,

Nastepnie zachodze middera

Biedak spokojnie sie tam pasł

Niestety flash ci nie pomoże

InSec poleciał, biednej Ahri płomień życia już zgasł

Dalej przemierzam rifta, powitasz ślepego mnicha? - śmierci wcześniejszej pyta sprawca

Z przyjemnością- odpowiada oprawca.

Zakosztuj swej krwi -krzyczy po chwili

Kokos polecial, Draven oberwał

Z wściekłości ryczy - To będzie rzeź.

Gdy się obejrzal zobaczyl Blind Monka za plecami

Ten Uderzyl nogą w ziemie.

"I co to ma byc koniec z Nami"?

Ślepiec parsknąl, ja zakończe twe brzemie.

Mnich bezlistosny pozbawia życia do cienia ucieka

Mówiąc to spotka każdego człowieka.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano
Teraz włączam, lola. Zaraz po tym odpalam BoL'a

W lobbi od razu pisze, że idę mida mój kolego

ktoś chce trolować lecz ja na to

(report! Noob! Fu u! LEAVE!)

 

Zaraz flejmu leci na mnie masa

lecz ja pójdę dzisiaj do NASA!

Astronauta teemo podwiezie mnie tam

więc impra będzie na sto dwa!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...