Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs - Zaprezentuj nam wierszyk i zgarnij nagrody!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy wbijam na lol'a wszystko zaczyna się

Na midzie katom gram i z siebie wszystko dam

Na Diane gram chociaż mnie kontruje

I tak ja wygram już na nią pluje

Już Q lecie w strone przeciwnika

Ale on ma szczęście i tego unika

Nadszedł pierwszy timefight mam już 7lvl

Quadra szybko leci

Wszyscy poszli jak śmieci

Niszczę pierwszą wieże mówie że wygrana

Lecz adc naffedowal jarvana

Lecom wieże jedna po drugiej

Nikt go niepokona nawet z ultem tyra

Chyba że coś zrobi Zyra

Jak ja z Polski to barona kradne

I się z mojej strony kille sypią ładnie

Jednak jest nadzieja bije inhibitor

Sczelam szybką Quadre 

Prawie jest już penta

Lecz support ksi

I wygrałem team dziękował mi

Report leciał już na tresha

I już koniec tego mecza

 

 

 

 

Mam nadzieje że siępodoba :)

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

League of legends, to jest liga legend,

 

chcesz być taką legendą? To graj stary ze mną.

 

Jungle, top, może jakiś carry? Dziś to ty decydujesz,

 

Ostro fragujesz i łapiesz za stery.

 

Postaw mi warda, a ja ci zgankuje,

 

po dobrej akcji chce usłyszeć "dziękuje".

 

Ten mecz jest nasz, patrz patrz penta.

 

Na sto procent grasz, klontwa elo hellu zdjęta.

 

Droga do golda stoi otworem,

 

Jesteś teraz rankedowym potworem.

Opublikowano

"Kocham SoloQ!"


 


Codziennie rano, wchodzę do kolejki


Nie zatrzymuje się podrodze na żadne stejki


Za każdym razem słucham tej pustej wypociny


Klasycznego nooba, z bronz dywiżyny


 


Staram się spokojny być, lecz


Jeśli masa cieci, krzyczy wciąż na czacie


Tracę wiarę w ludzi


Tracę wiarę bracie !


 


Niestety zdarzają się też trolle


Trolle, które niszczą mą dobrą wole


Wybucham gniewem gdy takiego widze


Mam ochotę zniszczyć mu życie


 


Nie brakuje afków 


A wraz z nimi także botów


Które myślą że są pro a grają


tyle co najsłabsze dno.


 


Tak wygląda całe nasze SoloQ


Jeśli mi nie wierzysz 


Zajrzyj TU !


 


 


Mam nadzieję, że się spodoba.


 


(Jeezu ale mam z tego bekeee XDXDX)


Opublikowano
League of Legends fajna gra

każdy dzieciak już ją zna

 

gdy z ziomeczkiem się nudzimy

na rankedy wnet wychodzimy

 

biorę topa, a on mida,

a na jungli mamy tita

 

wszyscy płaczą co za troll,

lecz on pisze easy, lol!

 

loading mam już na ekranie

zaraz start i nakur*ianie

 

mija minuta, a reportów sto

report teemo because he's troll

 

w przeciwnym teamie też nie wesoło

bo na bocie taric solo

 

tito wbija na ganka z jungli

da sobie radę nie potrzebuje kumpli

 

mija kilka następnych chwil

a ja na ekranie mam już pentakill

 

wciska Q blind szybki kill

jungla tita jest w kilka chwil

 

20 minuta mija na ekranie surrender się wzbija

i tak się kończy ta gra niemiła a temmo ma pentakilla 

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

League of Legends włącza się,

pot na rękach, stresik jest,

Klikam guzik no i już,

stado noobów jest tuż tuż,

teemo top? Super sprawa,

Wszystkich grzybkiem porozwala,

A na midzie mam Selexa,

co Ryzem ich rozpieprza. 

 

Lecz nie trace wciąż nadziei,

bo na jungle Vi mi wzieli,

czyszcze campy, red biore,

i gangować się nie boje,

lece szybko w counter jungle,

jednak tutaj siedzi rumble,

więc się szybko wycofuje,

no bo życia mi brakuje.

 

Gdy na bocie touret pada,

to na smoka iść wypada,

lecz przeciwnik ma tu wizje,

a że, są to high dywizje,

no to nici z tego planu,

ide skoczyć z tapczanu.

Opublikowano

League of Legends każdy to zna.

Nitro, Isamu też w to gra.

Przychodzisz do domu  i rankedy grasz.

Awansujesz na silver radość z tego masz.

Dniami i nocami trzeba grać żeby championa nowego mieć.

Respekt na dzieli budzisz gdy golda masz ;).

Riot championa nowego ci da.

RP, skiny respekt masz.

Promocje gratisy od Riota masz.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

A o to mój wiersz.
 
" Dzień Nolifa "
 
Dzisiaj rano sobie wstałem, no i od razu w Lola grałem.
Chyba sobie wycarruje, patrze staty-O ! Feeduje. 
Szkoła już się zaraz zbliża, walić szkołe, nabić Fizza ! 
Znów przegrałem, o co chodzi. Chyba dzisiaj Lol mi szkodzi.
 
Żeby grać niesamowicie,
Pooglądam sobie kicie,
która jest już w Challengerze,
no i ciśnie na rowerze xD
 
Walić szkołe, walić innych, gramy w Lola,
bo na pewno mi się uda, być najlepszym jak Gruda-Sorry,
o Fakera mi chodzilo, chyba znacie, gościu-limok, każdą grę se wycarruje,
ciśnie wszystkich jak popadnie, będę silny, wygram z nim, tylko muszę... Kupić Fizza.
 
Badum tss.
 
Proszę o dyskwalifikacje tego Plagiatu, jeszcze Chamsko napisał że się napracował. -.-

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Pewnego slonecznego dnia
Spotkałem małego pnia
Było to Maokaia śliczne niedojrzałe dziecko
Po prywatnej rozmowie z Maokaiem dałem pniu mleczko od krowy (oczywiscie najlepsze)

Układ z Championem był taki, że ja dam dziecku mleczko a on przejdzie się ze mną na Summoner's Rift by zagrać "brązowego rankeda“.

Podczas champa wybierania
Odpalilem Maokaia
Bierzemy Smite na blue
Żeby przeciwnemu adc sprzedac bułe.

Nasza soraka i ashe bota ze mna w mgnieniu oka spushowały.
Dziecko Maokaia na topa przybyło
I przeciwnemu Ggarenowi szczęśliwą passę zniszczyło

Top i bot linie juz przez nas zniszczone
Przeciwnicy przez minione oblężone.

Ja, Maokai nawet dziecko na mida nie idziemy
Tylko po cichu szepczemy
Ze Xerath nowy jest op i pomoc mu nie da się
Sam linie pcha i Annie zelektryzowaną odsyła w dal 

W 20 minucie enemy surruje i z brązu w góre lece
Każdemu z Maokaiem dopiecze
Kilka rundek i silver jest
Teraz przed kolegami chwalić mogę się.
 

Opublikowano

Hej ho wbijam w jungle vi !

Zaraz redzik będzie mi w okół postaci świecił!

Po niebieskiej aurze na ganka w topa wbijam !

Zabijam z kumplem laika,

i następnie spadam na mida !

Midowo easy killowo a wiec na dół zmierzam !

Na bocie 2 fragi zbijam !

A potem sam się na respa zawijam !

 

 :D

1385681103-U843596.jpg

 

Opublikowano

Chipsy cola gramy w lola!

 

xD a tak na serio:

 

Dziś na rankedzie dużo się działo,

Lee sin na jungle próbuje swych sił,

Coś mu nie idzie,

Spotyka xina ten mu ksuje reda,

Wbija na niego z q i wpada w furie swych rąk,

Q, W ,E Potem ulti

zabija xina potem adc

support juz biegnie lecz nie udaje mu się,

tam już stoi veigar i próbuje go zatrzymać lecz nie udaje mu się,

wyrzuca go jak szmate rozrywa mu twarz,

robi pente i hak przeciwnikom w smak!

 

~Pozdrowienia z brązu :D

 

To nie miała być rymowanka tylko wiersz także pozdro dla tych którzy liczą na dużo rymów ;p

 

PS. Szmata to nie przekleństwo to coś np do mycia podłóg zależy jak ktoś sobie o tym pomyśli ;D

ThisIsMua_eune_101_3_logo.png

Opublikowano

Wiersz ma konkurs:
W league of legends 
Fields of justice 
Każdy pente swą wywalczy 
czy to rano czy wieczorem 
darius skacze z swym toporem 
morał dzieci z tego taki 
gdy darius już zbierze stacki 
uciekajcie gdzie pieprz rośnie
i o surra się nie proście 

Opublikowano

O takim życiu to ty tylko śnisz,

Ja robię siekę bo mam klawiaturę i mysz

Odpalam sprzęt i włączam clienta

Patrze brąz 5 czysta zachęta,

W tym świecie potężny się czuje

Trynde pickuje władcą się czuje

Jak ja wbijam to każdy znika

Bo ja jestem elektryczny jak Kosa Statika

Poruszam się sprawnie jak świstak lub wydra

Potem okradam was z życia jak krwiożercza Hydra

Bez problemu niszczę słabych gości

Bo trafiam krytycznie dzięki Ostrzu Nieskończoności

Przy takiej prędkości gubisz się w walce

Bo takie przyśpieszenie zapewnia mi Widmowy Tancerz

Ja rozgrywkę opisze w słowach

Wytrzymałość zapewnie dodajac tysiąc punktów zdrowia

Ale co to kto to teemo jest na ganku

On mnie docina bez ustanku

Ale ja włącza ulta ogromna furia 

Trafiam go bo mój miecz jest długi jak bezdenna studnia

A z krzaków patrze wyskakuje Garen 

Rzuca się z Demaciańską sprawiedliwością czyli przegrane

Ale dzięki Bogu Kayle rzuca tarcze

Szybkie leczenie i znowu walczę.

 

Straszne zagadki, teorie spiskowe i wiele więcej tylko pod tym adresem

https://www.youtube.com/channel/UCOpRqyhGtVetyFyLKj2g7DA

Czekam na wasze opinie :D

Opublikowano

Polu przywoływacza,ojczyzno moja,ty jesteś jak health pack

Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto cię stracił

Dziś pixel twój w całej ozdobie, widzę i opisuję

bo tęsknie po Tobie

 

Wardzie święty, co jasnych bronisz krzaków

I w ostrych świecisz krzakach. Ty, co duo

bot ochraniasz z jego wiernym premade

Jak mnie brązem do zdrowia powróciłeś cudem

(Gdy od płaczącego 1 lvl pod twoją opiekę 

ofiarowany, martwą podniosłem myszkę,

I zaraz mogłem pieszo do nexusa progów

Iść za wrócone życie podziękować G.A

 
 
koniec xD
Opublikowano

Picknąłem Mastera, flame na mnie leci,

już zaczynają wyzywać od dzieci.

Idę nim w jungle, robię blue buffa,

A Lux na midzie pisze mi "Szmata".

Już nie wytrzymuje i ją mutuje,

a reszta teamu w ogóle nie warduje.  

 

Poszedłem zgankować mym ziomkom na dół,

a że ma Leona porusza się jak wół,

To z ganka nic nie ma, nic nie poradzę,

więc wiedz Leono, że tobą już gardzę.

 

I tak skończyło się rankedów granie,

te całe "nup timy" to prawda kochanie.

 

KONIEC

 

 

Wiersz nie miał na celu kogoś obrażać ani nic w tym rodzaju.

Opublikowano

Pantheon

 

Gdy teamfightu pora

Wchodze w sam środek walki pola

ADC stunuje i na dzide go zdejmuje

Tank tez niemiał szans

Pancerz mu zniszczyłem

I na dzide go nabiłem

A APC próbował uciec

Skyfalla użyłem i dziada zabiłem

Supporta tez sobie nieodpuściłem

I powoli go zabiłem

A teraz na junglera pora

Tak sie przestraszył

Że odrazu sie poddał

Nagle widze ze 5 głosów poddania

i krzycze KOLEJNA GRA W 20 MIN WYGRANA!

Opublikowano

Wracam z Opola,
Załączam LoLa,
Znalazłem grę:
-Lee Sin, wybieram Cię!
Startuję z butami,
i trzema potami,
Już widzę Teemo,
Na oku ma limo,
Trochę go szkoda,
Lecz łapię first blooda,
Jestem straszny niczym Man Slender,
Więc przeciwnicy biorą Surrender!
Mam wreszcie PZ'ów 6300
Więc wykupie sklepik do czysta,
Pozostał mi tylko jeszcze skin,
Lecz RP nie dostanę za win,
Brakuje mi ich tylko parę,
Abym mógł wreszcie mieć podjarę,
Iż wykupiłem wszystkie skiny,
Więc pytam się Was, bez spiny:
Dacie pejsejfkart? :D

 

Lekko przerobiony wierszyk dla supportu LoLa, pozdro.

Game Over

Opublikowano

Początkujący baron

 

Legendy krążą

o istocie pewnej

co kryje się w mroku

w jaskini wielkiej.

 

Wielu tam było

nieliczni wrócili

co tam spotkali

powiedzieć nie raczyli.

 

Pewnego razu na topie

mędrzec się pojawił

wszystkim wojownikom informację wyjawił

bestia fioletowym jest baronem

którego zabójstwo obdarzy nas honorem.

 

Opowieści te sprawdzić

na własne oczy musiałem

wierzyć w przepowiednie nigdy nie umiałem.

 

Kupiłem zbroję kolczastą, nieskończone ostrze

i trochę potków bo stworzenie to mocne.

 

Wyruszyłem gdy tylko piętnasta minuta minęła

nie było czasu na zastanowienia 

drogę już znałem

problemu nie było

jednak gdy tam dotarłem

coś mnie zaskoczyło.

 

Ku memu zdziwieniu potwór był niegroźny

nie gryzł, nie kopał lecz był ostrożny

dotknąć się bałem

lecz na spotkanie tyle czekałem.

 

Miecz przygotowany, zbroja ubrana

czas zabić tego barana.

Cios wyprowadziłem 

lecz nic nie zobaczyłem.

 

Cóż więc się stało, że nie zaatakował?

Obok potwora drugi się chował

mały, słodki, uroczy

lecz jego ciemne oczy

jego spojrzenie, trucizna i czapka

skądś znam tego gagatka.

 

Walce z tym małym szczylem.

wraz ze wzrokiem życie straciłem

Honor przepadł, krew polana

była i od teamu nagana.

 

Morał z tego taki

zawsze uważaj na krzaki

a to co słodkie i małe

urocze nie będzie wcale. 

To już 9 lat z MPC <3

Opublikowano

Radosnych i wesołych świąt!

Morgany wypieków już czuć swąd!

Żeby skill wam dopisywał

A creep goldem obsypywał

Żeby jungler nie trollował

A mid sprawnie roamował

Żeby last hit był przyjemny

A wasz score nieujemny

Zdrowia szczęścia i radości

W fizzie nie ma żadnych ości!

Aby teamy dopisywały

I LPki wlatywały

Żeby sprawnie pushować turrety

I dojść do nexusa - czyli mety

Jak najwięcej pentakilli

By wrogowie was nie bili!

Byś rankedów nie grał sam

Dobrych teamów życze Wam!

 

 

kiedyś napisałem taki świąteczny wierszyk, jest on mój, nie żaden plagiat.

Opublikowano

,,Ballada o Rankedzie"


Dzisiaj wbiłem na rankeda-znów sie nafeedować trzeba


Lee Sin ulta ma jak trzeba,walne combo bedzie gleba


Wtedy nagle mnie gankują,reszte teamu focusuja


Guardian Angel wskrzesza mnie,napewno nie bedzie zle


Pod AD sie zrobilem,Baronowi ryj obilem


Teraz dużo mam AD-już nie zabijecie mnie


Dalej,dalej pushuj topa,bo ci wsadze łeb do klopa


Kayle ma skina,lecz wciąż pada-To nie jej wina


To przez Riot mamy Lagi-nowy patch = nowe bugi


Zaraz TF bedzie znów,lece więc po Blue Buff


Wtedy Lux mi wali stuna-Przechytrzyła mnie komuna!


Nagle karthus do mnie wpada,Krzyczy : Biada wam,ah,biada!


Włącza ulta i ucieka,wbija Pente,ale beka!


Przeciwnicy przeklinają-ze złosci pod siebie srają


My szczęsliwi już lecimy-na minionach sie expimy


Mam najwieksza z wszystkich farme-I na solo jade Karme


Zyra wardy rozstawiła,i w jungli mnie odkryla


Ja uciekam pomoc idzie-TF teraz jest na midzie


Varus slowa wali w Fizza-To jest Jungla,nie Ibiza!


Inhibitor bije już Garen uciekł-Co za Tchórz


Do mnie inni dołaczaja do wygranej Team pchają


I wygrana wreszcie jest-Team miałem dzis THE BEST!


 


 


-Wiem że słabe ale starałem sie :) -


 Thor :angry: GriMM


 

Opublikowano

Zacząłem grę i postać wybrałem

Wtem flame na czacie teamowym ujrzałem.

Gramy duo mida ? Nie ma problemu.

I tak tą grę kernę samemu.

 

Na topie Renek troche feeduje,

Narzeka ciągle, że jungler nie gankuje.

Na dole Jinx, w ogóle się nie stara,

Dlaczego moj bot lane zawsze grę rozwala ?

 

Dwudziesta minuta gry właśnie wybiła.

Jinx pierwszy raz swoim ultem trafiła.

Nagle wstępuje we mnie nadludzka siła,

Rzucam się na wroga i go zabijam.

 

To na Barona idealna jest pora,

Więc wszyscy w pięciu bijemy Nashora.

Przeciwna drużyna już jest skończona,

A ta gierka przeze mnie zrobiona.

Opublikowano

Nowy meczyk się zaczyna, w jungli widać już Udyra.

I zaczyna wnet od reda, lecz Fizz zrobić mu go nie da.

Czekam na właściwą chwile - ignite, E, Q no i ginie.

Jestem już tam zredowany, choć blue bardziej porządany.

Ale chwila, widzę Twitcha - na niewidce zapiernicza.

Myśli chyba że jest cwany, lecz ten mid był zwardowany.

6 level i ult wbity, a szczur myśli że jest skryty.

I na niego leci rekin, a ja skaczę jak arlekin.

Drugi gracz jest zabity, a ja nadal nie jestem syty.

Czas zgankować może bota, Nidalee biega w trybie kota.
Skacze, leczy, dzidą rzuca - chyba tam wypluje płuca.
Do pomocy mam junglera, Malphite już się w krzakach zbiera.

No zaczął, leci w dwójke, a ja znowu skacze z ultem.

Jeszcze Ashe łuk chwyciła i wygrana linia była.

Opublikowano

Riot wreszcie dodał hexakilla,

wierzę, że wygram, bo w bolu jest siła,

gra zaraz się zacznie, jeszcze tylko chwila,

o! Już na samym początku zgarnąłem killa,

to zasługa mojego w trzymaniu spacji skilla,

ale co to za gra? Przeciwnik już zrobił triple killa,

mid zamiast pomóc to z bota się nabija,

muszę im pomóc, a do przejścia cała mila,

wchodzę na linie i czuję, że przeciwnik zginie,

nagle mnie gankuje jax, wzrasta adrenalina,

doskakuje, stunuje, wnet smutna staje się moja mina,

po chwili wyskakuje cho, swym podrzuceniem mnie ratuje,

a ja w podzięce wszystkie kille stealuje,

tak! Udało się! Hexakilla mam i z tą przewagą do końca gry trwam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...