Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu nie mogę wyjść z brązu?


.Bumek662.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


http://scr.hu/12lk/tghjr

- Moja gra


http://scr.hu/12lk/v0wc4

 - Moj ADC oczywiscie wiecej deathow sie miec nie dalo nie? Btw. fajny build, widze lastwhispera..


http://scr.hu/12lk/gxdwy

 - Moj jungler - wiecej deathow tez sie nie dalo?


http://scr.hu/12lk/820nr

 - Fajny mid, wiecej deathow sie nie dalo? A mniej farmy?


http://scr.hu/12lk/eaocz

 - Fajnie, szkoda, ze 11 deathow i sam chodizl wszedzie. 2 Infinity edge OP!

 

 

I c***a zrobie?

W grze staram sie farmic a jak mi wszystkie linie sie w 15 min. zlatuja na mida to gg, albo support z bota mnie zostawia w 10 i idzie na mida.

 

Snowball zacznie np. taka fiora 0:10 bo to papier (kilka gier wstecz) i koniec, bo ja moge skonczyc z 5:5:17 supportem (staram sie nie wychodzic powyzej 5 deathow, ale czasem to nie mozliwe, chyba ze afk)

 

a i tak przegram!

Niedawno byłem brąz 5, potem fart do teamów które dało się wycarrować albo dobrze grali, wbiłem brąz 2 w serii, a potem same lost lost lost lost lost przez gówna.

 

Co mam zrobić? Gram czasem duo ze znajomym, ale jak trafi się rengar który machety na jungle kupić nie umie to i tak i tak przegrana..

/// XDDD ODKOPAŁEM TEN TEMAT DLA ŚMIECHU

 

Hello there.

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie rozumiem Cię, czego płaczesz ...

Trzeba dobrze grać a nie się opieprzać w grze a potem płakać ojej ojej dlaczego nie mogę wyjść z brązu...

LoL to gra dla ludzi rozwiniętych umysłowo, nie dla lajków.

Śmiejecie się ze mnie bo jestem inny,

Ja śmieję się z was bo jesteście tacy sami.

tQjoKpZ.jpg

Opublikowano

Nie rozumiem Cię, czego płaczesz ...

Trzeba dobrze grać a nie się opieprzać w grze a potem płakać ojej ojej dlaczego nie mogę wyjść z brązu...

LoL to gra dla ludzi rozwiniętych umysłowo, nie dla lajków.

Diamond season 3 - skradziono mi konto, także się odpierdol że nie myślę :)

 

Nie, Diamond nie wycarruje brązu za każdym razem, jak widzę "uncarriable" niektórzy są, i dla nich jest miejsce w brązie.

 

Mowa tu o tych co wszystkie gry powyżej 5 deathow, czasem nawet po 20

 

Mówisz mu żeby grał def to

 

"Stop flame or i'll feed them more"

Hello there.

Opublikowano

Diamond season 3 - skradziono mi konto, także się odpierdol że nie myślę :)

 

Nie, Diamond nie wycarruje brązu za każdym razem, jak widzę "uncarriable" niektórzy są, i dla nich jest miejsce w brązie.

 

Mowa tu o tych co wszystkie gry powyżej 5 deathow, czasem nawet po 20

 

Mówisz mu żeby grał def to

 

"Stop flame or i'll feed them more"

Wytłumacz co Ci da płacz z tego powodu tutaj ? ...

Liczysz na współczucie ? Ok. Współczuję.

Śmiejecie się ze mnie bo jestem inny,

Ja śmieję się z was bo jesteście tacy sami.

tQjoKpZ.jpg

Opublikowano

Jak umiesz grać, to i tak wyjdziesz. Jednak w brązie posiedzisz troszkę, bo to zależy od szczęścia, mniej od Ciebie, bo sam nic nie zrobisz. Niedawno grałem adc, na 6lvl supp poszedł na mida i tam siedział, enemy to wykorzystało i 4 poszło do mnie na bota, no one care.

Skill Ci może sporo dać, jednak jeszcze musisz liczyć na szczęście.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Diamond season 3 - skradziono mi konto, także się odpierdol że nie myślę :)

 

Nie, Diamond nie wycarruje brązu za każdym razem, jak widzę "uncarriable" niektórzy są, i dla nich jest miejsce w brązie.

 

Mowa tu o tych co wszystkie gry powyżej 5 deathow, czasem nawet po 20

 

Mówisz mu żeby grał def to

 

"Stop flame or i'll feed them more"

Te bajki z diaxem to możesz matce opowiadać.

 

Rengar 82 farmy

Gragas 147 w 50 min

Grasz fiorą

Jinx 190 w 50 min

Dziękuje dobranoc

 

Serio ale nawet po buildzie jinx widać że zasługujesz na brąz.

 

 

Jak umiesz grać, to i tak wyjdziesz. Jednak w brązie posiedzisz troszkę, bo to zależy od szczęścia, mniej od Ciebie, bo sam nic nie zrobisz. Niedawno grałem adc, na 6lvl supp poszedł na mida i tam siedział, enemy to wykorzystało i 4 poszło do mnie na bota, no one care.

Skill Ci może sporo dać, jednak jeszcze musisz liczyć na szczęście.

Nie pomyślałeś żeby sie cofnąć? Moderatorzy innych działów nie mają pojęcia o lolu więc sie schowaj z tymi twoimi radami.
Opublikowano

 

Te bajki z diaxem to możesz matce opowiadać.

 

Rengar 82 farmy

Gragas 147 w 50 min

Grasz fiorą

Jinx 190 w 50 min

Dziękuje dobranoc

 

Serio ale nawet po buildzie jinx widać że zasługujesz na brąz.

 

 

Nie pomyślałeś żeby sie cofnąć? Moderatorzy innych działów nie mają pojęcia o lolu więc sie schowaj z tymi twoimi radami.

 

Jesteś idiotą. pokazywałem BUILDY I FARME MOJEGO TEAMU, NIE MOJĄ, MOJA TO TYLKO TA LEONĄ CIOTO

 

@@

 

naucz sie czytac, potem komentuj.

 

@@

 

Wiem ze posiedze w brazie i ze wyjde ale po prostu to jest przesada :)

Hello there.

Opublikowano

Graj pickami w mecie, tzn. elise, vi, kha.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Graj pickami w mecie, tzn. elise, vi, kha.

Gram jinx, ok. 70% win ratio nią mam, 5 quadr i pente, nie raz nia wycarrowalem ale teraz bardzo rzadko daja mi ADC i nie mam jak wycarrowac, a czase zdarza sie, ze wyjde z lini 3:0 Taka LeBlanc, moj team kazdy 0:5, 0:10, 3:7 i koncze z 22:6 a sam ich zjem - ale nie spushuje.

Graj pickami w mecie, tzn. elise, vi, kha.

Gram jinx, ok. 70% win ratio nią mam, 5 quadr i pente, nie raz nia wycarrowalem ale teraz bardzo rzadko daja mi ADC i nie mam jak wycarrowac, a czase zdarza sie, ze wyjde z lini 3:0 Taka LeBlanc, moj team kazdy 0:5, 0:10, 3:7 i koncze z 22:6 a sam ich zjem - ale nie spushuje.

Hello there.

Opublikowano

Weź gościu przestań płakać, każdy nieboostowany diament wyjdzie z brązu bez problemu, ba nawet gold by dał rade. Sam ostatnio z brązu wyszedłem a w s3 silver. Następnym razem zanim coś napiszesz może zobacz swoje gry, a nie tylko innych flamujesz?

To twoje gry:


0srkox.jpg


Spójrz na swoje statystyki i farme, 100 farmy w 41 minucie? Dobry wynik.

Nie jestem jakimś prosem w tą gre i sie nie chwale, ale zadałeś pytanie czemu nie możesz wyjść, więc masz i odpowiedź.

Opublikowano

hehe diamecik nie moze wycarrowac te warzywka? oni nawet nie mysla, ich mozna zniszczyc czymkolwiek... goldy, platyny wychodza bez problemu, a diament nie moze? chyba cos tu jest nie tak

 

@AntyWarn b b b dobrze grasz, masz pro elo farme i staty, zaslugujesz na dianent, tfu, co ja mowie, challenger

Opublikowano

Weź gościu przestań płakać, każdy nieboostowany diament wyjdzie z brązu bez problemu, ba nawet gold by dał rade. Sam ostatnio z brązu wyszedłem a w s3 silver. Następnym razem zanim coś napiszesz może zobacz swoje gry, a nie tylko innych flamujesz?

 

To twoje gry:

 

 

0srkox.jpg

 

 

Spójrz na swoje statystyki i farme, 100 farmy w 41 minucie? Dobry wynik.

 

Nie jestem jakimś prosem w tą gre i sie nie chwale, ale zadałeś pytanie czemu nie możesz wyjść, więc masz i odpowiedź.

mowilem, ze suppport mnie zostawia z bota albo mi sie zlatuja z bota w 15 minucie ;]

Hello there.

Opublikowano

Bez przesady, w s3 byłem w silver 3, po placementach spadłem do bronz 1, jeden wieczór, 7 gier i już silver 5 więc nie mów że się nei da...

Opublikowano

Jesteś idiotą. pokazywałem BUILDY I FARME MOJEGO TEAMU, NIE MOJĄ, MOJA TO TYLKO TA LEONĄ CIOTO

Dlatego nie wyjdziesz z brązu.

 

Pozdro

Opublikowano
Opublikowano

Też myślałem że zawsze przegrywam przez mój team ale to tylko prawda w 20% wszystko zależy od late ja wielokrotnie wygrałem przegrane gry mundem, jak nie wierzysz to zabacz na mój profil na lolkingu na gre mundem na 14 gier tylko 3 przegrane i to tylko dlatego że był jakiś troll lub afk.

Jak się nauczysz grać to wyjdziesz ja już wskoczyłem o 1 dywizje ale zamierzam szybko do silvera wbić.

http://www.lolking.net/summoner/eune/36537702#profile
Opublikowano

Znajdź sobie jakiś dobry team i może w końcu wyjdziesz z brązu.

jak to dobry team?

Też myślałem że zawsze przegrywam przez mój team ale to tylko prawda w 20% wszystko zależy od late ja wielokrotnie wygrałem przegrane gry mundem, jak nie wierzysz to zabacz na mój profil na lolkingu na gre mundem na 14 gier tylko 3 przegrane i to tylko dlatego że był jakiś troll lub afk.

Jak się nauczysz grać to wyjdziesz ja już wskoczyłem o 1 dywizje ale zamierzam szybko do silvera wbić.

http://www.lolking.net/summoner/eune/36537702#profile

ja wbilem w 2 dni z brazu 5 do brazu 1 a potem same przegrae..

Hello there.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...