Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto chce nową wersje niech sobie skorzysta z apktoola.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przestań co chwila dopisywać [DL] przed nazwą tematu!
Już od dawna nie stosujemy prefix'ów, jedynym dopuszczalnym prefix'em w dziale jest [Tut].
 

Trzeba było mnie o tym poinformować,i nie musisz drzeć się jak dziecko któremu ktoś odebrał lizaka ; p





Zapamiętam..


Zostałeś o tym poinformowany 26.01.2014 http://www.mpcforum.pl/topic/462827-regulamin-lokalny-dzialu-platformy-mobilne/

819531478353821175209.gif

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trzeba było mnie o tym poinformować,i nie musisz drzeć się jak dziecko któremu ktoś odebrał lizaka ; p

 

 

 

 

 

Zapamiętam.. 

Opublikowano

@michal123862 Dobrze się czujesz.?

 

Człowieku,ośmieszasz się...mam prawo do modyfikowania aplikacji .. w innym wypadku temat byłby już w koszu...

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

nie pobiorę bo gram fer mam 29 lvl nooby

 

Kto tu jest noobem? Nie mam zamiaru się z tobą kłocić,nie chcesz korzystać z aplikacji? Twój problem,inni korzystają i nie zabronisz im -.-

Opublikowano

Dla zielonych w dziedzinie Androida się przyda... Lecz ja preferuję metodę Freedoma :)

(trochę ch*jowo z twojej strony tak spamowac forum zmieniasz literkę i już dajesz edita i refujesz..)

#teams4bal

Opublikowano

Nie musi być zawsze na początku ;), ja mam np. poradniki na profilu i do nich docierają. Staraj się dodawać co jakiś czas nowe aktualizacje itp, a zainteresowanie będzie większe.

 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dałoby rade nie odinstalować pou a dodać troszku monet? :3

Opublikowano

Dałoby rade nie odinstalować pou a dodać troszku monet? :3

Tak, możesz użyć na przykład Freedom.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

@Razeer123

co to freedom?

@Edit

A bez rootowania sie da?

Wystarczy pobrać z neta zmodyfikowaną paczkę, wpisz w google 'pou mod'

Co do modyfikacji naszego znakomitego programisty mroczeksa, nie ujmując mu ani trochę jego wielkich umiejętności,  jest prosta do zrobienia, jak zjedzenie banana. Wystarczy rozpakować plik apk, otworzyć notatnikiem i zmienić w linijce "coś tam coś tam coins" na np. 999999999 i spakować z powrotem. Takie trudne?

Dodam, że jest od tego masa dokładnie opisanych poradników z serii "dla debili", gdzie jest napisane krok po kroku, co jak zrobić.

Dla tych, co nie mają komputera, można to zrobić na telefonie programem 'root explorer'

Opublikowano

@Razeer123

co to freedom?

@"Edit"

A bez rootowania sie da?

Freedom do program do kupowania przedmiotów za darmo. Bez roota się go nie da. Możesz tylko zmodyfikować pliki gry, znajdując jakieś w internecie, ale może to nie działać. Przez instalację apki się nie da bez odinstalowywania.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

@Razeer123

co to freedom?

@Edit

A bez rootowania sie da?

 

Tutaj masz mój poradnik jak używać Freedoma. (pokazuję na Pou)

http://www.mpcforum.pl/topic/1265504-tut-jak-uzywac-aplikacji-freedom-przyklad-w-pou/

A tutaj download~

http://www.mpcforum.pl/topic/1263982-freedom-gamekiller-najlepsze-programy-do-hackowania-gier/

Ps. Bez roota możesz tylko zrobić tak jak kolega wyżej mówi~~

#teams4bal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...