Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Graphic] Vayner vs HejterskiPL


Vayner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 1, nie tylko przyciemniłem, ale pobawiłem się róznymi efektami.

Po 2, co za różnica jest w tym kto ile zrobił, skoro chodzi głównie o wygląd.

Po 3, wstaw swój stock.

Po 4, to ty niby siedzisz w grafice 2 lata, a twoje prace przypominają mi to co robi @LamaGraphic

A po 5 i ostatnie, jak wczoraj skrytykowałem kompozycje, to odrazu się przyebaeś się że jestem newbie, twierdząc że jesteś jakiś pro elo elo.

Opublikowano

Po 1, nie tylko przyciemniłem, ale pobawiłem się róznymi efektami.

Po 2, co za różnica jest w tym kto ile zrobił, skoro chodzi głównie o wygląd.

Po 3, wstaw swój stock.

Po 4, to ty niby siedzisz w grafice 2 lata, a twoje prace przypominają mi to co robi @LamaGraphic

A po 5 i ostatnie, jak wczoraj skrytykowałem kompozycje, to odrazu się przyebaeś się że jestem newbie, twierdząc że jesteś jakiś pro elo elo.

1. Haha, co niby innego zrobiłeś oprócz przyciemnienia? Bo nie widać, takie coś jak Ty to ja robiłem jak pierwszy raz PhotoShopa otworzyłem.

2. Taaa, wstawisz gotową prace i myślisz że wygrasz?

3. Zaraz dam edita i wstawie

4. LOL?

5. Ty mnie nie skrytykowałeś, ty wyraziłeś swoją opinie, a nie można przyznać że to co robisz jest dobre.

Ta praca co tutaj wstawiłem jest to jedna z moich najgorszych prac i to muszę przyznać, o wiele lepsze są w moim portfolio.

A poza tym to nie jest miejsce na kłótnie, pojedynek miał być 4/fun.

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Uczeń
Opublikowano

Vayner, dodałeś tylko paski i cień wewnętrzny :P

Hejterski chyba tylko wymiary zmienił :)

 

@Głos na Vaynera

Opublikowano

Vayner, dodałeś tylko paski i cień wewnętrzny :P

Hejterski chyba tylko wymiary zmienił :)

 

@Głos na Vaynera

i fractale oraz napis :P, tak jak mówiłem praca robiona na szybko. Mamy remis, jest już 30 głosów

teraz ostatni decydujący głos:

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Prace bardzo słabe. Bardzo. Jakbym mógł to bym na siebie zagłosował chociaż nie dodałem żadnej pracy.

Ale Vayner...

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Dzięki wszystkim - 30 głosów wybiło.

Pojedynek zakończony , wygrał Vayner

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Proszę o nie wypowiadanie się już w temacie bo pojedynek zakończony :D

Mógłbym prosić o zamknięcie tematu i przeniesienie?

Dziękuje wszystkim za głosy.

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...