Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wrażenia po grze ROC vs GMB?


Pro Evilek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam podobał wam się mecz naszych rodaków?

Ja jestem miło zaskoczony ich formą nie spodziewałem się tak dużej przewagi i tak dobrego meczu.

Zapraszam do komentowania ;)

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

Ja miałem beke z polskiego czatu, rozwalil mnie hymn Polski przed meczem i komentarz "to za rozbiory". Angielski w komentarzu też bekowy.

 

Ale przynajmniej super zagrali, akcja na bocie między turretami (na schodach) - zacna, flash naszego adc, ten hook thesha, coś pięknego. Overpow popełnił jeden błąd na bocie, dodatkowo raz chyba źle flasha użył. I tak genialnie zagrali.

Opublikowano

Ja miałem beke z polskiego czatu, rozwalil mnie hymn Polski przed meczem i komentarz "to za rozbiory". Angielski w komentarzu też bekowy.

 

Ale przynajmniej super zagrali, akcja na bocie między turretami (na schodach) - zacna, flash naszego adc, ten hook thesha, coś pięknego. Overpow popełnił jeden błąd na bocie, dodatkowo raz chyba źle flasha użył. I tak genialnie zagrali.

Odziwo większość hooków była trafiona. Z tego co wyłapałem to chyba 1 nie trafił przez cały mecz. Masz racje akcja ładna thresh pięknie się spisał ryzykowne moim zdaniem było branie inhbitora na bocie ale widać, że grali agresywnie z przewagą i się udało :)

Teraz czeka nas mecz FNC vs SHC i już raczej wiadomo kto wygra ;D

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

Nie wiem czy ogladaliscie relacje po meczu, jak komentatorzy gadali, ale ja czekalem na scenki z gry :) i byl pokazany overpow, ktory z zadowoleniem wykrzyknal slowa: "NAJS K**WA" :D pewnie wiekszasc osob na streamie nie zna znaczenia tego slowa ale my polacy tak x)

Opublikowano

Nie wiem czy ogladaliscie relacje po meczu, jak komentatorzy gadali, ale ja czekalem na scenki z gry :) i byl pokazany overpow, ktory z zadowoleniem wykrzyknal slowa: "NAJS K**WA" :D pewnie wiekszasc osob na streamie nie zna znaczenia tego slowa ale my polacy tak x)

 

kurwa to słowo dobrze znane na całym świecie

Opublikowano

Grają bardzo dobrze,świetnie dobierają sobie team po czym się zgrywają i wychodzi jak wychodzi.Co do samego meczu to wynik jest b. pozytywny-wreszcie jakiś polski team ruszył do przodu.

Opublikowano

Ładna akcja w 30 minucie przy baronie. SHC stilluje barona wbijają się we FNC, które ma naprawę mało hp lecz dobre pozycjonowanie ich uratowało ten flash Soaza(mundo), ulti Xpeke(gragas) i reszta naprawdę akcja godna uznania.

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

Ładna akcja w 30 minucie przy baronie. SHC stilluje barona wbijają się we FNC, które ma naprawę mało hp lecz dobre pozycjonowanie ich uratowało ten flash Soaza(mundo), ulti Xpeke(gragas) i reszta naprawdę akcja godna uznania.

Tu piszemy o meczu GMB vs ROC :)

 

@Topic Świetne zgranie, dobre hooki, mocne teamfighty. Pełna kontrola od samego początku :) Oby więcej takich gier

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Zajebiscie wykorzystany olaf przy gankach,dobre hooki i ofc roam i push kayle

Dobra gra teraz tylko czekac na mecz vs Fnc :)

Opublikowano

Ogółem fajnie... ale jakoś mam przeczucie że będzie tak jak MYM... następne mecze FNC/GMB ogarną jak kontrować ROC i będzie GG.

Nie wydaje mi sie, przede wszystkim nie banuja wgl thresha co wedlug mnie jest idiotyzmem, bo ciagle jest pickowany w Polskiej druzynie, to samo Caitlyn czy Kayle, te picki powinny byc banowane na Roccat bo to wlasnie te picki gre wygrywaja. Graja zajebiscie, jestem najbardziej ciekawy meczu fnc vs roccat, nie moge sie doczekac.

sstwc.jpg

Opublikowano

Ogółem fajnie... ale jakoś mam przeczucie że będzie tak jak MYM... następne mecze FNC/GMB ogarną jak kontrować ROC i będzie GG.

 

Jak to Vander mówił w wywiadzie po meczu oni graja ciągle to samo :)

Z Gambit grali wiele scrimow, wiec najlepsza europejska drużyna nie powinna mieć wiele trudności z takimi snobkami jak ROC no nie?

ROC gra swoje i robi to bardzo dobrze, maja plan co i jak i to wykonują.

Na pewno jeszcze nie raz zobaczymy niestandardowe picki.

Pomogłem? To dobrze.

Pasjonat
Opublikowano

Przynajmniej coś pokazali ;) Zobaczymy ile jeszcze w następnym tygodniu wygrają, potem dopiero można ich jakotako oceniać.

.

Opublikowano

Nie wydaje mi sie, przede wszystkim nie banuja wgl thresha co wedlug mnie jest idiotyzmem, bo ciagle jest pickowany w Polskiej druzynie, to samo Caitlyn czy Kayle, te picki powinny byc banowane na Roccat bo to wlasnie te picki gre wygrywaja. Graja zajebiscie, jestem najbardziej ciekawy meczu fnc vs roccat, nie moge sie doczekac.

Tu musze sie nie zgodzic, gdyz jak widzielismy w poprzednich meczach, gracze z roccat graja dosc duzym wachlarzem bohaterow jezeli chodzi o te LCSy w porownaniu do innych druzyn, taki pick jak pantheon byl wrecz dziwny dla zawodnikow z innych druzyn, a po tym jak zobaczylismy co overpow potrafi nim wyczyniac, od razu przekonalismy sie do tego picka, nawet byl on pickowany w innych druzynach po tej grze, nie mowiac juz o mordekaiserze ktory zadziwil nawet komentatorow, a tuz przed ta gra czytalem artykul w ktorym sie wypowiedzial jeden z pracownikow riot i mowil o reworku mordekaisera gdyz nadaje sie on tylko na solo Q, a na takie gry jak LCS jest juz bezuzyteczny, jedynym trafnym okresleniem jest to ze celaver caly czas gra caitlyn, co mnie martwi i mam nadzieje ze pokaze swoje umiejetnasci innymi bohaterami :)

Opublikowano

przegrali raz z Fnatic o ile dobrze pamiętam.

 

 

tHuYkeA.png

 

 

MPC ZAWSZE NA PROPSIE

 

Wprowadzanie? Jakbym wprowadzał w błąd to bym napisał "przegrali z Fnatic" a nie "przegrali z Fnatic O ILE DOBRZE PAMIĘTAM", wprowadza się w błąd wtedy, kiedy jest się na 100% pewny swoich słów a nie kiedy pisze się "o ile dobrze pamiętam". Kto Ci kazał wjebać %? Marcelo? Brawo MPC, skurwiłeś się już do końca.

 

 

EDIT@

No to po co piszesz jak nie jestes pewny czy masz racje. Sam sobie juz odpowiedziales.

 

@

Jakoś milion razy pisałem takie rzeczy i nigdy nie było %. Nie możesz mi dać % za "wprowadzenie w błąd" bo wcale nikogo nie wprowadziłem, wprowadza się jak KOMUŚ SIĘ WMAWIA że tak jest, a ja napisałem że nie jestem pewny. Tak czy inaczej wiem że nie usuniesz tych % mimo twojego błędu :)

 

@

Trzeba byc pewnym tego co sie pisze, jak chcesz moge Ci zmienic warna z wprowadzanie w blad na offtop, jak tak bardzo ubolewasz :)

 

@

Czekałem aż to napiszesz, nie masz na jakiej podstawie dać % za offtop bo to jest na temat (odpowiedź ZWIĄZANA z pytaniem użytkownika na TEMAT ROC). Pozdro.

Opublikowano

przegrali raz z Fnatic o ile dobrze pamiętam.

ŹLE, prosze cie nie wprowadzaj ludzi w blad, najpierwsz wprawdz co piszesz bo potem taki któś bedzie rozpowiadal ze przegrali z fnatic, ta gra dopiero sie odbedzie i szczerze mam nadzieje ze ich pobija :) , przegrali z CW i mozna powiedziec ze nie duzo im brakowalo do zwyciestwa, dominowali mid game ale dostali w late po utracie barona, gdyz ryzykownie podjeli probe zrobienia go :/

Opublikowano

Świetnie dzisiaj zagrali :)

Przez cały mecz dominowali nad przeciwnikiem, 2 barony, ogromna przewaga w wieżach no i to wszystko przekłada się na kase.

Zgnietli przeciwników :P

"Najs kurwa" xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...