Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] MCHC VS SKKF A TY CO wybierasz?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisze z własnego doświadczenia...

MCHC

- Faworyzacja (2 edycje ) teraz nie wiem jak jest bo nie gram.
-/+ Trzeba długo czekać na adminów na ts ale zawsze pomagają.
+ Mało cheaterów.
+ Nether

- non premium

 

SKKF

 

+ Nie trzeba długo czekać na admina ts/zawsze pomogą w problemach

- Dużo cheaterów

+ Nether

+ Brak faworyzacji 

- Non premium

Opublikowano

Napisze z własnego doświadczenia...

 

MCHC

 

- Faworyzacja (2 edycje ) teraz nie wiem jak jest bo nie gram.

-/+ Trzeba długo czekać na adminów na ts ale zawsze pomagają.

+ Mało cheaterów.

+ Nether

- non premium

 

SKKF

 

+ Nie trzeba długo czekać na admina ts/zawsze pomogą w problemach

- Dużo cheaterów

+ Nether

+ Brak faworyzacji 

- Non premium

Każdy postrzega inaczej. Wnioskuje, że posiadasz konto premium, więc non-premium zaliczyłeś jako minus. W przypadku os. bez premki było by odwrotnie. Bodajże od 3 edycji mchc zaczęło szukać dziury w całym, m.in podkręcany licznik skkf'a, cubix 400, itp. Mchc obecnie upada i wątpię, aby kiedy kol wiek powstało (czyt. 800+ graczy online stałych).

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Mchc lepsze ;]

Skkf to teraz gówno.. beczki, fosy, mały drop, itd

Opublikowano

Mchc jest lepsze. Ma mniejsze lagi itd. większość adminów jest miła (nie spotkałem wszystkich) i pomaga. A skkf nigdy nie wejdzie na swój serwer, administracji nigdy nie ma i straszne lagi na klepach.

Opublikowano

skkf.

mchc wszystko kopiuje (wczesniej parkour) + jeszcze dostep dla piratow - tzw w Polsce "non-premium".

skkf mial ogarnietych graczy i malo cheaterow, ale jak zrobili crack to juz jest nieogar. chat, skiny, beczki...

 

wiec juz obydwa serwery to gowno.

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Opublikowano

skkf 

- kopiuje wszystko z innych serwerow

- nonpremium 

- brak antycheata

- ulatwianie hasie wszystkiego

- itemshop 

mchc 

- kopiuje z innych serwerow

- nonpremium

 

obydwa serwery to gowno

Opublikowano

skkf 

- kopiuje wszystko z innych serwerow

- nonpremium 

- brak antycheata

- ulatwianie hasie wszystkiego

- itemshop 

mchc 

- kopiuje z innych serwerow

- nonpremium

 

obydwa serwery to gowno

- itemshop

hm... Więc wszystkie serwery to gówno bo mają itemshop?

Brak antycheata? Może słabo skonfigurowany ale nie cofa jak na mchc.

Ułatwianie hasie ? W czym niby im ułatwiają?

Skkf kopiuje ? WHAT !?!?!?!? On jako 1 serwer hardcore wystartował wtedy to gówna nie serwery były sam wszystko wymyślił...

Opublikowano

- itemshop

hm... Więc wszystkie serwery to gówno bo mają itemshop?

Brak antycheata? Może słabo skonfigurowany ale nie cofa jak na mchc.

Ułatwianie hasie ? W czym niby im ułatwiają?

Skkf kopiuje ? WHAT !?!?!?!? On jako 1 serwer hardcore wystartował wtedy to gówna nie serwery były sam wszystko wymyślił...

obronca skkfa ? spierdalaj i nie nabijaj postow

od kiedy na hardcorach jest itemshop ?

antycheat jest ? no to typy niezlego skilla musza miec ze skacza na 20 kratek w gore i bija z 15 kratek

hasa ma ulatwione we wszystkim prawie - na ts nie musza czekac

- admini im cuby naprawiaja itp 

no nie wcale tab albo stoniarki nie byly skopiowane 

Opublikowano

Oczywiście że SKKF
Administracja na MCHC sięga poziomu australopiteka, a ich wypowiedzi nie mają żadnego sensu.
Korupcja za Skiny w CS:GO, brak kultury osobistej, etc.
http://scr.hu/2wfz/tfwf5
http://scr.hu/2wfz/dynyc

Jestem również w posiadaniu rozmów gdzie administracja podpuszcza się obrazy z użyciem wulgaryzmów.
Myślę, że to starczy.

http://scr.hu/2wfz/lyeyw <- Się by koleżanka zdziwiła ;)
 

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...