Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ApoMU Season 4 Ep.2. 100/130 exp, Start 24.01.2014 Godz. 19:00.


annov

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lilu sam Vico napisał 

 

 

 

"Grafik na forum to nie od razu team.

Graficzy nie są informowani o  pomysłach i zamiarach AT. "

 

NIE MIAŁ OBOWIAZKU NIC ROBIĆ 

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

#71 icon_share.png

post_offline.png TampS
Napisany Wczoraj, 17:47

 

  •  

Będąc kiedyś w teamie mogę śmiało opisać serwer jak i administrację.(Poza Mrozem który coś robi)

Dno. 

Dziękuję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciekawa jestem co bedac w Teamie Ty  robiles:p

Oj panowie najlatwiej oceniac

 

 

Hmm...

Tak. Oczywiście nic nie robiłem :D

Wiesz co. Śmieszy mnie to trochę. Bo jesteś jedyną osobą która nic nie robiła na tym serwerze xDD

Samo twoje GM'owanie to nic. A nie raz podchodziłaś do sytuacji w sposób "Nie wiem, nie znam sie" etc.

Czy to postawa GM ? Nie sądze ^^

No ale okej, nie znam się. W końcu PH to nie team :DDD

A robić, coś robiłem. Tyle że trzymałem się tej części administracji która była z AllStars. Więc oni wiedzą że coś robiłem.

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

niestety to prawda reniu apo upadlo na samo dno w dupie maja graczy prosilem o pomoc i doprosic sie nie moglem poprostu mnie olano tak jak i wielu innych gralem tam na 3 czy 4 edycjak sorry ale zawsze jast tak samo 2 miesiuace i rip szkoda czasu sama dobrze o tym wiesz pamietam cie jeszcze jak razem expilismy wiec nie wciskaj mi kitu ze jest inaczej  ....pozdro Popek

Opublikowano
  • ElusiveN  bez obrazy  zrob serwer i pogadamy czy jest dobry :P jakos nie wierze w Twoje zdolnosci  tylko komentowac potrafisz i to slabo Ci wychodzi 

 

Popek  a Ciebie wreszcie mam - tesknilam

Opublikowano

LIlu miałem serwer i stał dłuzej niż nie jedna  edycja ApoMu ^^ 

 

 

 

Jak już Popek tak pisze a gra od 1 edycji, to jednak nie kłamie :)

 

 

Dziękuje

Opublikowano

prawei ci wspolczuje   ze nie zostales doceniony :P

Nie chodziło mi o to docenienie mnie. Never mind.

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano
Od dnia 16.02.2014 wchodzą  małe zmiany na serwerze

1.       Nowe itemy w Web Shopie

2.       Happy Hour  w godz. 9-10 i 21-22  - exp podniesiony o 30 na każdym subie

3.       Nowe itemy eventowe w dropie  : czerwony zen oraz  Heart

4.       BC- zwiększony exp

5.       DS.-zwiększony exp

6.       Zmiany na VIP  -

 -BC.CC - co 1 godzinę

 -BC zwiększony exp

 -DS.- co 2 godziny

 -DS. – zwiększony exp

Opublikowano

Co do obecnej edycji APOMU...

od tygodnia jak nie lepiej jest masakra. Sewer teoretycznie stoii (choc w ciągu kilku dni więcej był off niż on) strona ne działa - brak możliwości zrobienia rr. Administracja totalnie olewa informowanie graczy. Wszystko zwalane na ataki DDos. Biorą pieniązki za VIP serwer gdzie jest totalny bezsens grać. Zaczynając grę usłyszałem że ADM jest doświadczona - to już kolejna edycja... niestety - totalnie olewają graczy i podejście jak 15-latków.

Obecnie - nie polecam!

Opublikowano

Witam

W pełni zgadzam sie z neojano,dodam ze str administracji totalna olewka graczy.

RIP i nas edycja.Ja nie zawitam tu.

Pozdrawiam user.

Opublikowano

O to prawda o ApoMu :) Bywam czasami na forum ApoMu. i mogę powiedzieć  nic nie robią napisalem do admina, to mi nawet nie odpisal. DNO!

 

 

Admini:

-Clever

-Mrozio

-WuDu

 

i kazdy ma graczy w 4 literach

 

Clever to 15nsto latek ktory chce mieć władze. i pieniązki na chipsy

Opublikowano

ludzi coraz mniej potrafilo byc na zwyklym servie ponad  150 osob + VIPY  teraz widac VIP = 6 Osob , Normal = 50 osob z tego polowa na Muti Acc wiec chyba to nie ma sensu ;)

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...