Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rosja - Odwieczny wróg Polski


Gość Kacperovsky.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kacperovsky, na historii miałeś temat o Rosji i przepisałeś notatkę? Po co taki temat tworzysz. Co to znaczy odwieczny wróg Polski? Czyj? Z tego co wiem to nikt niczyim wrogiem nie jest

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sojusz z Niemcami, Rosją i USA rozpierd.... Koree po czym zmówić się z niemcami i USA zniszczyć Rosje. Proszę bardzo plan destrukcji Hue Hue Hue xD

Click It Or DIE

Opublikowano

Sojusz z Niemcami, Rosją i USA rozpierd.... Koree po czym zmówić się z niemcami i USA zniszczyć Rosje. Proszę bardzo plan destrukcji Hue Hue Hue xD

za dużo się filmów naoglądałeś tak jak autor tematu :)

Opublikowano

Ja pierdole, sam się sobie dziwie, że przeczytałem cały ten temat xD

 

Po przeczytaniu wnioskuje, że autor jak i reszta użyszkodników udzielających się w tym temacie, to brzydko mówiąc debile.

Po kiego chuja sie udzielacie skoro wiecie, że temat jest tak absurdalny?

Jakbyście się nie udzielali, to pewnie po chwili zniknął by z pierwszej strony i nikt by nawet o nim nie wiedział.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Nie przepadam za tym zacofanym krajem.

Technologicznie to my jesteśmy od Rosji zacofani. W obyczajach Rosjanie są. Deal with it.

Opublikowano

Źle ujęte .... Największym wrogiem Polski jest Polska.

Sami pod sobą dołki kopiemy i sami w nie wpadamy.

Gdyby nie nasze lenistwo to Rosja mogłaby nam ... obsiorbać.

Zajrzyj na bloga -> Click

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ale wiesz, że po stronie Rosji, były by pewnie Chiny, Japonia, Korea (północna albo południowa, tam gdzie kochany Kim Dżong cośtam jest), Afganistan, Takistan, Irak, Iran, Pakistan, itp, więc szanse były by pewnie małe.

A po stronie USA - Izrael (Poteżny arsenał atomowy), NATO, Kanada, Korea południowa, Wielka brytania i inni. Na dodatek państwa wschodu, które wymieniłeś nic by nie robiły, nie po "Arabskiej wiośnie"...

 

Japonia jest kontrolowana przez korporacje i organizacje przestepcze. Nie przyłączyła by sie do Rosji bo zwyczajnie by sie im to nie opłacało.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

To już by nie byłą wojna jak I wojna, czy II wojna światowa. Po prostu byłaby to wojna atomowa, która prawdopodobnie wyniszczyła by kompletnie świat. Dlatego nikt nie chce rozpoczynać takiej wojny, skończyło by się to źle dla każdego.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...