Skocz do zawartości

Co zrobić by zwolnili nauczycielkę

OficerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry panowie otóż mamy taki problem w szkole: Nasza nauczycielka od Chemii jest tak chamską babą tak przyj**** ma swoje prawa z komuny i tak nas uczy, wjeżdża uczniom na psychikę, dosłownie, ja co nikt mnie nie mógł złamać zacząłem się bać chemii a raz na tydzień jest ;x mimo to ona tak ryje psychikę że ciul :( czy jest taka możliwość by 500 uczniów podpisało petycje o zwolnienie nauczyciela? albo jakiś inny sposób jak ktoś zna :/

za wysoka sygnatura

• Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zabij się na jej lekcji.
na 100% ją zwolnią.

jak uczniowie gnoją nauczycieli to jest spoko nie?
a na odwrót to już chcesz żeby ją zwolnili?
gz.

20 lat nauczycielka. najs.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Probowaliście zebrać głosy wszystkich uczniów szkoły? 90% powinno im dać do myślenia, a sama kobieta już jest w wieku poprodukcyjnym.

Jak ja chodziłem do szkoły, to dyrekcja szkoły właśnie nauczycielce w takim wieku podziękowała za współpracę i wysłała na emeryturę. A nauczycielka była dobra akurat.

Jak dla mnie, dobry pomysł z zebraniem głosów a jak nie da rady. To zawsze sprawa do kuratorium może iść.

Postaraj dowiedzieć się czy może inny nauczyciel posiada możliwości uczenia chemii.

Jest wiele rozwiązań tego problemu. Wystarczy grupa rodziców, wychowawca, dobre argumenty i udanie się z tym wszystkim do dyrektora. Jeśli naprawdę nęka was psychiczne to możecie zgłosić to na policję.

Jak to nie pomoże to zawsze pozostaje możliwość ,,tajemniczego zniknięcia" tej baby.

1366981151-U331881.png
By Vanosz

|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

No tak naucz się 3 stron = 1 błąd masz 1 i tak do skutku, y albo siedzisz cicho ona podchodzi patrzy do ćwiczeń i jeb na środek klasy i o hugo chodzi ;x albo spóźnisz się 1 minute i musisz stać pod drzwiami do końca lekcji -_- i za brak identyfikatora nie możesz wejść na lekcje a nikt inny tak nie robi ;x a o darciu mordy to nic nie wspomnę :D kiedyś cofała się i wywróciła się o schodek to wiadomo jak ludzie w beke a ta nas do dyrektora -_-

za wysoka sygnatura

No tak naucz się 3 stron = 1 błąd masz 1 i tak do skutku, y albo siedzisz cicho ona podchodzi patrzy do ćwiczeń i jeb na środek klasy i o hugo chodzi ;x albo spóźnisz się 1 minute i musisz stać pod drzwiami do końca lekcji -_- i za brak identyfikatora nie możesz wejść na lekcje a nikt inny tak nie robi ;x a o darciu mordy to nic nie wspomnę :D kiedyś cofała się i wywróciła się o schodek to wiadomo jak ludzie w beke a ta nas do dyrektora -_-

Nauczyciel nie ma prawa krzyczeć na uczniów, nie wspominając o tym, że zakazuje im się uczyć na lekcji. Idź z rodzicami na skargę do dyrektora, jak to nie pomoże to do tych co nadzorują szkołę. To na 100% pomoże.

"Niewłaściwe zachowanie ma zróżnicowane stopnie i może dotyczyć różnych sfer życia ucznia. Najczęściej naruszana jest zasada poszanowania godności, czyli np. używanie obraźliwych epitetów, ironia, złośliwość, niecierpliwość i dyktatorstwo. Ośmieszanie ucznia jak i krzyczenie jest także zachowaniem niewłaściwym, chociaż niestety dosyć powszechnym.

Poza tym nauczycielowi nie wolno namawiać ucznia do określonych wyborów w kwestiach osobistych (wiara, przekonania politycznie), nie wolno mu zdradzać ani komentować problemów z jakich uczeń mu się zwierzył lub problemów, które nauczyciel poznał z innych źródeł, a które są prywatną kwestią w życiu ucznia (problemy w domu, wybór partnera, kompleksy, choroby itp.). "
zgadzacie się z tym? o.O

za wysoka sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Co zrobić by zwolnili nauczycielkę   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...