Skocz do zawartości

[Publkacja]ArchangelMu

predator133

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich na prywatny serwer gry MuOnline jakim jest ArchangelMu!!!

Przewidywany start serwera: 08.01.2014r Start o 19:00 :)

3484599.png

Serwer ArchangelMu Online został stworzony z myślą o graczach, którzy nie mogą znaleźć swojego miejsca w świecie prywatnych serwerów gry MuOnline.

Świat do którego wejdziesz jest zupełnie inny od tych które spotykałeś na swojej drodze.

Jesteśmy sporą i zgraną ekipą, która zawsze pomoże każdemu Graczowi w każdej sytuacji, u nas nie ma słowa "Nie", zawsze jest rozwiązanie do którego trzeba dążyć.

Nie odmawiamy pomocy!

3484616.png

Nazwa Serwera: ArchangelMu

Strona Serwera: www.archangelmu.awhost.eu / www.archangelmu.pl

Wersja: ex702
Ip TeamSpeak3 serwera: Na stronie serwera
Link do klienta: Na Stronie serwera
Godzyny pracy: 24/7
Serwer dedykowany: TAK!

EXP: 120x
DROP: 20%
BB: OFF
Spoty: Kazda Mapa (Koordynacje spotów na Forum serwera)
Max lvl: 400
Reset: Bez limitu, Stat sie kasują za rr 400 pkt 2rr 800 itd,
GrandReset: 190
Nagroda za GrandReset: Kredyty do WebShop 1000.
Eventy GM: TAK
Shadow bug: Nie
Guildia: Od 400lvl
Max level itemka: +15+28
Kasowanie Postaci: Do 40lvl
Serca etc: Eventy

3484656.png
* Blood Castle*
* Devil Square*
* Chaos Castle*
* Castle Siege*
* Castle Deep*
* CryWolf*
* Nightmare*
* Illusion Temple*
* MossMerchant*
* Raklion Event*
* BossAttack*
* HappyHourEvent*

* LastManStanding*

3484645.png

Bless: 100%
Soul: 50%
Soul + luck: 70%
Life: 75%

3484651.png

+10 - 70%| + Luck 90%
+11 - 60%| + Luck 80%
+12 - 50%| + Luck 80%
+13 - 40%| + Luck 60%
+14 - 30%| + Luck 50%
+15 - 20%| + Luck 40%

3484658.png

Administrator Główny: Cysiu

Administratot Główny: Cybuch

Admin Techniczny: -

Administrator: Agusia

Administrator: Nefer

Administrator: Shever

GM: TriaMera

Były inne publikacje lecz niestety tutaj trafiła ostatnia :( Zapraszam gorąco.

Exp 120

Drop 20

A co naj wazniejsze: Działające bez zarzutu Pentagramy :)

A Tutaj małe zmiany opisane na stronie głównej:

1. Medusa Event

-Kamyki

-Panda Ring

2. (Box od Heaven)

-Zmiana dropu z wczesniejszej edycji: O wiele wiekszy drop miedzy innymi, ringi, pedanty, kamyki.

3. Ustawienia Jeweli

-Zmiana Rate Soul +10%szans +luck Zostało jak jest, . Vip +20%

-Jewel Of Life +20% Szans.

4. Reset i Lvl

-Res na 400, max lvl 450( Dla itemków od 420 )

-Join alliance(minimium graczy w guild na walke) =5 Zmiana z 10.

5. Goblin Pralka

-+5% do każdego prania Vip +10%

6. Pentagramy

-Pentagrams Zrobione, lecą na acheror z mobków

-Pentagramy w pełni działają (Można włożyć w inventory)

-Spirit Map ustawione na bardzo mały drop Vip 4x więcej

UWAGA!!! Aby zabić Bossa na Acheror musisz mieć założony pentagram!

7. Komenda

-Komenda /reset staty sie kasuja i dodaje sie 400 pkt

(Dotyczy 3 questa)
UWAGA!!! Po resecie pisze ci że masz 401 lvl? lub wgl inny niż 1? Jest to normalne ponieważ jest pokazany Master lvl z lvl-em normalnym. Czyli po resie wbija się normalnie 400 lvl-i.

spoty byscie zmeinil choc od ost edycji ^^ w sumie, poznikaly w lt, ciekawe gdzie expic haha

Nierowny start jak zwykle :]

Poprawiony drop z box of heaven? dobre ^^

Moby jakis dmg spory maja, 260 defa yeti po 42 bije haha

Pisze admin ze to nie jego wina, ze mob sie respi na starcie areny, to ja pytam sie po co robicie na plikach, ktorych nie znacie?

Na starcie 20 osob, za tydzien 5 online bedzie pewnie, ot taki serwer wlasnie

Jak nie nasz client? To jest czysty client prosto z IGCN-u, taki jaki mi podesłali. Więc nie rozumiem po co miałbym go wrzucac na jakiś serwer do pobrania gdzie transfer byłby minimalny, a stąd ściąga się całkiem dobrze a ja wrzuciłem patcha którego wrzucacie w clienta i gracie.. Jedyną rzecz która mogłem zrobić to zmienić nazwe folderu na ArchangelMu i maina.

Poprawiony dropo z Box of Heaven? Tak jest inny niż wcześniej nie lecą tylko kamole... Czego ty się spodziewałeś itemka Fo?

Kto napisał ci że nie wie czemu sie respi na początku areny? Pierwsze słysze o takim czymś...

Moby są ok, tylko ty widzisz jakiś problem ;/

Co do tego lt to sprawdze.

Cybuch napisal, stal jakis czas obok calego party i patrzyl jak go bija i dropia itemy ;]

No nie wiem czy tylko ja, bo z 3 graczy na post pisalo o tym, ze bija duzo mocniej ( chodzi głownie o elite yeti)

Nie wiem czy tak ma byc ale SM ze smieciowym staffem majac 1k ene bije po 1.6k, tak tylko chcialem zapytac o to, bo jak tak to bede SM gral :P

Co do dropu z heaven, chociaz bronie ze skillem moglyby leciec.

Info na temat spotów zostanie dodane ponieważ są one jeszcze dodawane na prośbe graczy. Lecz chcemy je ograniczyć do minimum.

Itemki dodane na każdą klase można spotkać w Box Of Heaven. Lecz są one zwykłe a nie ktore z opcjami.

Dość, że jawele prawie nie lecą, to zmieniliście drop z BoH na itemy +0... bez komentarza.

jak dla mnie jedna wielka porażka w chwili obecnej

-spoty tylko na arenie devias lorka noria wiec WTF ?

-wszystkie moby w klatkach pojawiają się w 1 miejscu

-EE nie sa potrzebne moby na arenie nie atakują a te mocniejsze wystarczy ustawić w słupku i mozna bić na dystans

-drop jeweli to koszmar na globalu częściej dropia nie liczac boh'a

-drop z BoH'a jest jakas porażą najpierw nie leciały itemy do sumki/rf, bronie dla Dk leca bez skila dla elfa tak samo WTF !!

-ja rozumiem ze trzeba utrzymać server i w pełni popieram VIP lecz dlatego ten vip jest prawie 2x lepszy od bazowego ja sie pytam ? to moze lepiej ogólnie płatny server zrobić i olewka like global style ;x

-admin stwierdził "to nie jest server gdzie przychodzisz na spot i bijesz do resa" ja sie pytam a jaki to jest server skoro lorka 20lvl - devias 50lvl - arena DO RESA.... więc ? działa to na zasadzie wszystkich MAX serveów ;s
-WEB SHOP za zł stanowcze NIE dla tej oto opcji ;x dodajcie jeszcze opcje kupna resetów i już nie będzie w ogóle po co grać ;)

po rozmowach z cybuchem stwierdzam, że obecny start server traktują jako TESTY i nikt mi nie powie że jest odwrotnie ponieważ tak niedopracowanego servera nie godzi sie nawet uruchamiać ;x

dropy nie poustawiane, pytam admina a co z goblin point uzyskałem odpowiedź "to będzie wkrótce poprawione" ale ludzie serer juz działa chcecie graczy chcecie żeby płacili za web shop za vipa a w 60% wszystko jest NIE USTAWIONE !!!

nie pije do Was ale sam bym chciał choć raz wejśc na server i pograć na dopracowanej edycji a nie na takim kalecwie ;x

cysiu możesz mnie pojechać zbluzgać jak Ci się żywnie podoba tutaj DC mi już nie dasz i niech wszyscy to przeczytają zanim wejdą na ową edycje może następna dopracujecie lepiej

ByQ

Dodaj spowrotem drop jaweli do BoH bo dość, że wcześniej mało co dropily to teraz wogóle nie lecą, na dodatek leci jakis shit typu BD +0 +L ktorego nikt nie bedzie ulepszał bo nie ma nawet czym... usunąłeś również drop itemów +9,+11...

Czy ktoś w końcu z administracji włączy mózg ?

jak dla mnie jedna wielka porażka w chwili obecnej

-spoty tylko na arenie devias lorka noria wiec WTF ?

-wszystkie moby w klatkach pojawiają się w 1 miejscu

-EE nie sa potrzebne moby na arenie nie atakują a te mocniejsze wystarczy ustawić w słupku i mozna bić na dystans

-drop jeweli to koszmar na globalu częściej dropia nie liczac boh'a

-drop z BoH'a jest jakas porażą najpierw nie leciały itemy do sumki/rf, bronie dla Dk leca bez skila dla elfa tak samo WTF !!

-ja rozumiem ze trzeba utrzymać server i w pełni popieram VIP lecz dlatego ten vip jest prawie 2x lepszy od bazowego ja sie pytam ? to moze lepiej ogólnie płatny server zrobić i olewka like global style ;x

-admin stwierdził "to nie jest server gdzie przychodzisz na spot i bijesz do resa" ja sie pytam a jaki to jest server skoro lorka 20lvl - devias 50lvl - arena DO RESA.... więc ? działa to na zasadzie wszystkich MAX serveów ;s

-WEB SHOP za zł stanowcze NIE dla tej oto opcji ;x dodajcie jeszcze opcje kupna resetów i już nie będzie w ogóle po co grać ;)

po rozmowach z cybuchem stwierdzam, że obecny start server traktują jako TESTY i nikt mi nie powie że jest odwrotnie ponieważ tak niedopracowanego servera nie godzi sie nawet uruchamiać ;x

dropy nie poustawiane, pytam admina a co z goblin point uzyskałem odpowiedź "to będzie wkrótce poprawione" ale ludzie serer juz działa chcecie graczy chcecie żeby płacili za web shop za vipa a w 60% wszystko jest NIE USTAWIONE !!!

nie pije do Was ale sam bym chciał choć raz wejśc na server i pograć na dopracowanej edycji a nie na takim kalecwie ;x

cysiu możesz mnie pojechać zbluzgać jak Ci się żywnie podoba tutaj DC mi już nie dasz i niech wszyscy to przeczytają zanim wejdą na ową edycje może następna dopracujecie lepiej

ByQ

x2

Co do BoH'ów to fakt, bezsesnu taki drop jak jest, zero kamykow z nich.

Co do tego ze moby nie bija to sie nie zgodze, bo nie raz lezalem na arenie haha

Fakt dzikie spoty moglyby sie pojawic, bo sama arenka to malo.

Co do vipa i donate, no ByQ wplacaj regularnie na serw za free i bedzie sobie stal, ciezko komus wykladac hajs w 100% zeby inni sobie mogli pograc, takie czasy juz minely. Znajdz serwer bez donate teraz ;]

Admini sa otwarcji na zmiany, kilka rzeczy zmienili. To nie sa testy na 100 % cos sobie doglebnie ubzdrurales byqu ^^

Nie gra sie az tak zle, powiem ze lepiej niz na poprzedniej edycji poki co.

A Ty Byq klnales ze masz wy*** na expienie itp., cos CI nie spasilo i sie rzucasz o to, ze ktos wyknal prace zebys laskawie mogl zagrac sobie, pisalem Ci stawiaj swoj serw, odwiedzmy, ponarzekamy Ci i zobaczymy jak bardzo do przodu bedzie sie.

Popieram @up

Co do boH drop został zmieniony lecą itemki z opcjami i skillami kamyki również.

Co do chaosów poprawiony drop z mobów z CC które rownież zostały wprowadzone na Arene..

testy?? testy juz były teraz jest normalna gra i nie siej plotek, bo jeżeli były by to testy nie otwierał bym Donatea gracze zostali by o tym poinformowani, nie jestem na tyle głupi żeby wpuścić graczy którzy expią sobie a później robic ress acc i napisać że to były testy. Wiem z czym by to było związane a dokładnie z tym że straciłbym 90% graczy i opinie mega zaniżoną.

Tak jesteśmy otwarci na propozycje i to bardzo cały czas wprowadzamy zmiany dla was żeby wam się lepiej grało, i nie mówie tu o wielkich zmianach typu exp itp takich które utrudniły lub polepszyły sytuacje nowych graczy, ponieważ było by to nie fer co do stosunku wobec starych graczy.

Kolejna rzecz to dziekie spoty.. Już zostały wprowadzone, lecz nie na wszystkich mapach.

Donate.. Nikt nikomu nie karze płacić ponieważ gra jest w pełni darmowa a każdy item możesz zdobyć.

P.s

Ja nie miałem w myślach stworzyć serwera gdzie po 2-3 dniach biegasz z wypasionym eq a po tygodniu masz wszystko. Ja chce aby na serwerze grało się dłużej i panowała dobra zabawa. A na wszystko trzeba dobrze zapracować i nie chce robić po miesiącu czy 2 a nawet 5 resu acc. Odpowiesz że wystarczy donate i już masz full wypas, otóż nie bo z donate max itemka wynosi +13+3 opcje i nie więcej a za prace jest wieksza nagroda np za wykonanie GR otrzymujesz wybrany item +15+FO i tylko za gr możesz owy posiadać.

Edit:

jeżeli chodzi o ciebie ByQ mowisz tak to przeklinałes na serwerze i wszystko krytykowałęś jak i najeżdzałeś... Po czym dostałęś bana za twoje zachowanie, teraz probujesz zniszczyć to nad czym tak ciezko pracowaliśmy...

Dokłądnie stwórz swoj serwer (jak napisałęś nie masz czasu i pojęcia) to po co się wcinasz? Wystarczyło napisać na forum jakie masz problemy co byś zmienił itp, i nie widział bym żadnych problemów. Lecz za takie zachowanie jakie pokazałeś zostałęś tak samo potraktowany. I nie nie bede na ciebie najeżdzał ani wyzywał czy kij wie co jeszcze. Poprostu dla takich ludzi jak ty nie ma miejsca u mnie na serwerze.

Pozdrawiam

Edit:

jeżeli chodzi o ciebie ByQ mowisz tak to przeklinałes na serwerze i wszystko krytykowałęś jak i najeżdzałeś... Po czym dostałęś bana za twoje zachowanie, teraz probujesz zniszczyć to nad czym tak ciezko pracowaliśmy...

Dokłądnie stwórz swoj serwer (jak napisałęś nie masz czasu i pojęcia) to po co się wcinasz? Wystarczyło napisać na forum jakie masz problemy co byś zmienił itp, i nie widział bym żadnych problemów. Lecz za takie zachowanie jakie pokazałeś zostałęś tak samo potraktowany. I nie nie bede na ciebie najeżdzał ani wyzywał czy kij wie co jeszcze. Poprostu dla takich ludzi jak ty nie ma miejsca u mnie na serwerze.

Pozdrawiam

nie pisałem tego by się mścić czy coś nawet nie wiedziałem ze dostałem bana ^^ myślałem że tylko dc :> już nie wszedłem z powrotem dlatego nie wiem ;)

Widzę że się staracie ale denerwuje mnie jak coś jest niedopracowane, po czym nagle okazuje się że lepiej było by to zmienić (czyt drop z boha 3000razy zmieniany) - takie rzeczy robi się na testach...

odnośnie mojego "przeklinania" na serverze jak dla mnie słowo wyjebane nie jest przekleństwem a najeżdżania na Ciebie też nie było tylko wypowiadałem się na temat w jakim stanie jest server

zobacz parę komentarzy wyżej ktoś stwierdził to samo co ja poparł mój post czyli coś w tym musi być...

server ma chyba 3dni ? i zamiast się rozwijać stoi w miejscu dalej marne 20 online a szkoda ;x

ja już olałem system ale z chęcią wpadnę na nową edycje gdy już wszystko będzie ustalone bez zmian co chwilę pożyjemy zobaczymy szkoda mi jedynie takiej fajnej wersji na tak brutalnie bardziwiasty server z areną gdzie nie ma w ogóle gry w grze ;x

Dziękuje dobranoc ByQ :)

Ja pograłam, zrobilam ponad 300 lev i faktycznie w tym czasie drop z box byl zmieniany kilka razy.

Zero kamykow, itemy z box wiec były bezuzyteczne .

Czytajac na /post, ze drop kamieni nie bedzie zmieniany odeszłam.

Dodam, ze ByQ nie kłócił sie , nie przeklinal, opisywał błędy jakie wystepuja na serwerze no i oczywiscie w pełni go popieram !

Online 20 w tym kazdy <prawie> ma 2 postacie, nie polecam tego badziewia !

To na tyle .

To nie sa testy, w czasie testow napewno BoH byly wyrzucane testujacy mogli stwierdzic, ze jest OKEJ, w grze jednak inaczej wyszlo i wg mnie jest ok, ze admini zmieniaja takie blachostke jak boH, dogaduja sie z graczami. Teraz leca kamienie, na spotach rowniez mozna wylapac jakies, za LC 10 takze sa, w BC nagroda takze kamienie ;]

ByQ klnal "wyje***" "poje***" czytac umiem :P

Sa dalsze poprawki, spoty dodane, gra sie dobrze jak na standady polskich serwow :P

Zachecam, trzeba wejsc zobaczyc, nie ma odrazu wszystkiego na tacy podanego, trzeba pobic na poczatku ciezko idzie, ale pare rr i robi sie luzniej. Zapraszam do zabawy! :)

Co do tego, ze na 2acc to raczej malo kto gra, bo bije sie w party i tak ;] elf nie daje az tylko co na innym serwie, spokojnie mozna poradzic sobie bez bufa

Arena jest okej, przynajmniej cos sie dzieje, a nie zaszyc sie na koncu mapy kanturu i lac moby hehe zawsze jakies pk czy cos sie trafi na arence ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Publkacja]ArchangelMu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...