Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Metin2-Poland [Reaktywacja]


Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
1. Czy wolicie więcej misji na mniejszym poziomie czy na większym? Bardzo nas to ciekawi a chcemy dla was najlepiej?

2. Czy chcecie w Item-Shopie najważniejsze rzeczy typu pierścień doświadczenia (róg) czy więcej dopalaczy? (my nie preferujemy)

3. Czy preferujecie dobrze zbudowany system zgłoszeń (ala. PL) czy standardowo zgłaszanie na forum?

4. Co oczekujecie od nas jako administracji? (my wiemy co możemy wam zaoferować, chcemy się dowiedzieć o tym, czego nie zaoferowali wam inni)

5. Czy chcecie konia czytać standardowo medalami, czy dodać do tego misje typu kliknij na medal i zniszcz metin 35lvl (po ubiciu metina otrzymuje level)?

6. 30 książek czy 35 książek do skilla G?

7. Z metinów drop pudełek z książkami czy losowo wybrana ilość? (ilość zależna od poziomu metina)

 

  1. Mało misji na małym lv i dużo misji na dużym lv :)
  2. W IS powinny być tylko pd, rękawice, złote monety oraz wierzchowce (można też dodać jakieś fryzury i kostiumy aby serwer z czegoś się utrzymywał)
  3. Jeśli tworzycie profesjonalny serwer to stwórzcie profesjonalny support ;)
  4. Zaufana administracja która ogarnia i nie robi przekrętów, czego chcieć więcej?
  5. Standardowo medale, ale do lochu małp dodać metki z których takowe będą lecieć często
  6. Skoro z metków ma lecieć tyle KU to czego nie zrobicie standardowo jak na PL? Wybrałbym 30 gdyby KU leciały rzadziej
  7. Po co się pieprzyć z pudełkami skoro KU mogą dropić od razu na ziemie

Powodzenia spax

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

1. Czy wolicie więcej misji na mniejszym poziomie czy na większym? Bardzo nas to ciekawi a chcemy dla was najlepiej? Mniej na mniejszym, więcej na większym.
2. Czy chcecie w Item-Shopie najważniejsze rzeczy typu pierścień doświadczenia (róg) czy więcej dopalaczy? (my nie preferujemy) Tylko najważniejsze, pd, rękawica, wierzchowce itd
3. Czy preferujecie dobrze zbudowany system zgłoszeń (ala. PL) czy standardowo zgłaszanie na forum? Zgłoszenia na forum
4. Co oczekujecie od nas jako administracji? (my wiemy co możemy wam zaoferować, chcemy się dowiedzieć o tym, czego nie zaoferowali wam inni) Napewno dobrego kontaktu z graczami, i zaangażowania w server, forum, graczy itd :)
5. Czy chcecie konia czytać standardowo medalami, czy dodać do tego misje typu kliknij na medal i zniszcz metin 35lvl (po ubiciu metina otrzymuje level)? Czytać medale
6. 30 książek czy 35 książek do skilla G? ofc że 30 ;3
7. Z metinów drop pudełek z książkami czy losowo wybrana ilość? (ilość zależna od poziomu metina)
Pudełka (więcej miejsca w EQ)

1377808813-U903831.png

Opublikowano

A będzie można sprzedawać konta i yangi legalnie? :)

Raczej tak, postaramy się o to aby yangi były zdobyte legalnie (bez pomocy różnych oprogramowań) dokładnie będzie o tym wzmianka jeszcze.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

##REFRESH##

Kolejne pytanie dla was!

 

Co sądzicie o dungeonach:

30-45lv (pustynny dungeon)

50-65lv (lodowy dungeon)

65lv-75lv (ognisty dungeon)

-Konieczna grupa minimum 3osobowa aby wejść i przepustka, która jest z misji,dropu etc.

 

Przepustki tylko gra. (brak is)

 

Zapraszam do wypowiedzi.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

##REFRESH##

Kolejne pytanie dla was!

 

Co sądzicie o dungeonach:

30-45lv (pustynny dungeon)

50-65lv (lodowy dungeon)

65lv-75lv (ognisty dungeon)

-Konieczna grupa minimum 3osobowa aby wejść i przepustka, która jest z misji,dropu etc.

 

Przepustki tylko gra. (brak is)

 

Zapraszam do wypowiedzi.

Całkiem dobry pomysł ;) będzie coś nowego... jak i dla małych lvl jak i dla większych ;)

Opublikowano

Kto jest technikiem serwera i kto zarządza plikami?

 

 

##REFRESH##

Kolejne pytanie dla was!

 

Co sądzicie o dungeonach:

30-45lv (pustynny dungeon)

50-65lv (lodowy dungeon)

65lv-75lv (ognisty dungeon)

-Konieczna grupa minimum 3osobowa aby wejść i przepustka, która jest z misji,dropu etc.

 

Przepustki tylko gra. (brak is)

 

Zapraszam do wypowiedzi.

 

Wszystko było już, wymyślcie coś swojego. Niby serwer ma być oldschool z tego co słyszałem, a wchodzą dungeony, które wszędzie są. Wyczuwam mega petarde czyt. ostry fail.

Opublikowano

Kto jest technikiem serwera i kto zarządza plikami?

 

 

 

Wszystko było już, wymyślcie coś swojego. Niby serwer ma być oldschool z tego co słyszałem, a wchodzą dungeony, które wszędzie są. Wyczuwam mega petarde czyt. ostry fail.

Hm, jak mogą wejść dungeony, które ja robię?

 

Ja zajmuję się plikami. Coś słyszałeś? o_O

A z tą petardą to powinieneś zapisać się do straży pożarnej i ostrzegać przed pożarami ^^

517981403547547309333.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...