Skocz do zawartości

[Dyskusja] Metin2-Poland [Reaktywacja]

Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Postanowiliśmy [jako team] stworzyć ponownie serwer Waszych marzeń, lecz aby tego dokonać potrzebujemy dodatkowo informacji od Was. Przygotowaliśmy kilka pytań na które koniecznie chcielibyśmy poznać Wasze opinie oraz propozycje, dodatkowo jeżeli macie jakieś pytania śmiało piszcie w tym temacie, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

1. Czy wolicie więcej misji na mniejszym poziomie czy na większym? Bardzo nas to ciekawi a chcemy dla was najlepiej?
2. Czy chcecie w Item-Shopie najważniejsze rzeczy typu pierścień doświadczenia (róg) czy więcej dopalaczy? (my nie preferujemy)
3. Czy preferujecie dobrze zbudowany system zgłoszeń (ala. PL) czy standardowo zgłaszanie na forum?
4. Co oczekujecie od nas jako administracji? (my wiemy co możemy wam zaoferować, chcemy się dowiedzieć o tym, czego nie zaoferowali wam inni)
5. Czy chcecie konia czytać standardowo medalami, czy dodać do tego misje typu kliknij na medal i zniszcz metin 35lvl (po ubiciu metina otrzymuje level)?
6. 30 książek czy 35 książek do skilla G?
7. Z metinów drop pudełek z książkami czy losowo wybrana ilość? (ilość zależna od poziomu metina)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Postanowiliśmy [jako team] stworzyć ponownie serwer Waszych marzeń, lecz aby tego dokonać potrzebujemy dodatkowo informacji od Was. Przygotowaliśmy kilka pytań na które koniecznie chcielibyśmy poznać Wasze opinie oraz propozycje, dodatkowo jeżeli macie jakieś pytania śmiało piszcie w tym temacie, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

1. Czy wolicie więcej misji na mniejszym poziomie czy na większym? Bardzo nas to ciekawi a chcemy dla was najlepiej?

2. Czy chcecie w Item-Shopie najważniejsze rzeczy typu pierścień doświadczenia (róg) czy więcej dopalaczy? (my nie preferujemy)

3. Czy preferujecie dobrze zbudowany system zgłoszeń (ala. PL) czy standardowo zgłaszanie na forum?

4. Co oczekujecie od nas jako administracji? (my wiemy co możemy wam zaoferować, chcemy się dowiedzieć o tym, czego nie zaoferowali wam inni)

5. Czy chcecie konia czytać standardowo medalami, czy dodać do tego misje typu kliknij na medal i zniszcz metin 35lvl (po ubiciu metina otrzymuje level)?

7. Z metinów drop pudełek z książkami czy losowo wybrana ilość? (ilość zależna od poziomu metina)

A chętnie się wypowiem :D

1. Misje zróżnicowane - na mniejszym lvl więcej się expi, a misje robi się później (w większość) stąd lepiej zrobić je na wyższych poziomach (będzie co robić).

2. Dopalacze do zdobycia w grze - IS tylko to, co jest w grze niedostępne.

3. Support jak najbardziej na tak.

4. Zainteresowania serwerem, chęci jego prowadzenia nawet przy znikomej ilości graczy (czego Wam nie życzę!) oraz przede wszystkim - dobrego kontaktu z graczami ;-)

5. Można by system nieco podrasować, druga opcja bardziej mi się podoba ;)

6. 30, nie ma co powiększać :D

7. Pudełka - nie zawala tak dropu, choć zaś losowa ilość z metka da większy drop, jeśli metka bije więcej osób - tu nie mam konkretnej odpowiedzi.

Powodzenia Spaxi! ;-)

727881401622271220780.jpeg

Nie dogodzisz każdemu.

Jeden będzie chciał misje, drugi będzie chciał mało misji i tak w kółko.

Teraz najważniejsze na co ludzie patrzą to na liczbę graczy na serwerze, a dobrego rezultatu nie osiągnie się bez bardzo dobrej reklamy, co w dzisiejszych czasach jest trudne gdyż istnieje duża konkurencja, a z konkurencją idzie zazdrość, a z zazdrością ataki.

No i oczywiście po tych pytaniach wnioskuje, że chcecie robić serwer hard, który moim zdaniem jest jeszcze ciężej rozreklamować niż takiego typowego mediuma/easy, których jest teraz mało.

Powiem szczerze, że jeżeli zrobilibyście typowego 4funa, który niebyłby za łatwy, ale z drugiej strony nie taki, że wszystko osiąga się w tydzień to osiągnelibyście większy sukces niż na takim hardzie, których jest teraz multum.

Życzę powodzenia, ale będzie wam ciężko.

Wracając do pytań:

1.Pomiędzy, według mnie 10 misji na 50 lvli i byłoby wyśmienicie.

2.Podstawowe przedmioty.

3.Zgłaszanie na forum z aktywną administracją/ludźmi od tego.

4.Zajmowania się serwerem, nie olewania graczy, nie faworyzowania nikogo.

5.Lepiej po prostu czytać medale, 60% na pomyślne przeczytanie, czytać co 2h jeżeli wejdzie, a jeżeli nie 1h.

6.Nie widzę dużej różnicy między 35 a 30, lepiej dać 55 i dodać zwoje/rady do dropu.

7.Obojętnie.

Nie dogodzisz każdemu.

Jeden będzie chciał misje, drugi będzie chciał mało misji i tak w kółko.

Teraz najważniejsze na co ludzie patrzą to na liczbę graczy na serwerze, a dobrego rezultatu nie osiągnie się bez bardzo dobrej reklamy, co w dzisiejszych czasach jest trudne gdyż istnieje duża konkurencja, a z konkurencją idzie zazdrość, a z zazdrością ataki.

No i oczywiście po tych pytaniach wnioskuje, że chcecie robić serwer hard, który moim zdaniem jest jeszcze ciężej rozreklamować niż takiego typowego mediuma/easy, których jest teraz mało.

Powiem szczerze, że jeżeli zrobilibyście typowego 4funa, który niebyłby za łatwy, ale z drugiej strony nie taki, że wszystko osiąga się w tydzień to osiągnelibyście większy sukces niż na takim hardzie, których jest teraz multum.

Życzę powodzenia, ale będzie wam ciężko.

Wracając do pytań:

1.Pomiędzy, według mnie 10 misji na 50 lvli i byłoby wyśmienicie.

2.Podstawowe przedmioty.

3.Zgłaszanie na forum z aktywną administracją/ludźmi od tego.

4.Zajmowania się serwerem, nie olewania graczy, nie faworyzowania nikogo.

5.Lepiej po prostu czytać medale, 60% na pomyślne przeczytanie, czytać co 2h jeżeli wejdzie, a jeżeli nie 1h.

6.Nie widzę dużej różnicy między 35 a 30, lepiej dać 55 i dodać zwoje/rady do dropu.

7.Obojętnie.

Jest też dużo serwerów medium pod przykrywką hard.(tu piszę o wykupieniu is i masz 4fun)

A do posta, własnie ataki.... dlatego my cenimy sobie stabilność.

Będziemy dokładać wszelkich starań aby serwer był stabilny.

Możliwe, że i przyjdzie pora na 4fun, którego nie ma w planach. Póki co skupiamy się na 1 celu, chcemy go zrealizować od początku do końca.

517981403547547309333.jpeg

Witam.

1. Więcej misji na każdym lvl'u

2. W IS żeby były itemy typu PD/Rękawiczka/monetka (w rogu) oraz itemy które można zdobyć w grze

3. Tak żeby nie było cheaterów jak wam bardziej odpowiada

4. Od administracji na pewno każdy oczekuje:

-Pomocy gdyby były jakieś problemy

-Informowanie o postępach/aktualizacjach serwera

-Zaangażowania się w prace serwa oraz nie olanie go

5. Ta druga opcja jest ciekawsza

6. Bez różnicy

7. Bez różnicy (chociaż lepiej dodać kufer)

Proszę Cię Michale odpowiedziałem tak jak chciałeś na gg <3

Witam.

1.W sumie to już od 1lv mogi byście zacząć do końca i dać samych nowych i ciekawych misji :) typu zabij coś tam itp ... a nie tylko biolog oddawanie i czekanie -.-

2.No lepiej by było jak by te najważniejsze rzeczy były dostępne w grze :)

3.Co do systemu ulepszeń to jak najbardziej nowy i bardzo dobry bez żadnych kwadratowych zbroi itp ...

4.Oczekujemy od administracji życzliwości, zaufania, pomagania, aktywności no i wszystkiego co dobrego dla graczy.

5.Co do konia ja myślę żeby dać na start bojowego a szkolić do militara :) i oczywiście szkolić konika tą misją którą przedstawiłeś.

6.W sumie lepiej by było 30 książek.

7.lepiej by było że np. Mam 30lv i ubijam metka na 35lv i dropi mi książka na 5 ksiąg otwieram szkatułkę i tam 5 ksiąg losowych :)

To tyle z mojej strony.

ddz8gi.png

Czy w administracji jest Michaś, który kiedyś ze spaxorem serwer zakładał ale tuż przed startem padł xD?

Serwer nie może paść przed startem, napisałem ci na pw a do innych - osoby, które są w zespole będą opisane wkrótce tam gdzie trzeba.

Kiedy by było jakieś forum/start? Lub Beta serwera?

Do forum robiona jest szata graficzna i inne rzeczy. Gdy tylko będzie ukończone to je wam udostępnimy do użytkowania.

Data startu officjalnego i bety pojawi się w zapowiedzi, która będzie niebawem na tym forum.

517981403547547309333.jpeg

Ja bym był za tym, aby na początek gry postać otrzymywała pakiet "startowy". Nie chodzi tutaj jednak o podstawowe przedmioty, ale jakiś bonus doświadczenia na początek, żeby gra na niższych poziomach nie nużyła się tak bardzo. Nie wiem jak wyglądał ten serwer kiedyś, ale przydałyby się też buty wiatru, które również sprawią że gra będzie mniej nużąca. Niejednokrotnie ludzie kończyli grę na przeróżnych serwerach z powodu słabego startu. Bo ciężko na coś zapracować itp. Jeżeli administracji udałoby się w jakiś sposób uniknąć tego startowego "kaca" wielu graczy powinno zostać na serwerze na długo.

Ja bym był za tym, aby na początek gry postać otrzymywała pakiet "startowy". Nie chodzi tutaj jednak o podstawowe przedmioty, ale jakiś bonus doświadczenia na początek, żeby gra na niższych poziomach nie nużyła się tak bardzo. Nie wiem jak wyglądał ten serwer kiedyś, ale przydałyby się też buty wiatru, które również sprawią że gra będzie mniej nużąca. Niejednokrotnie ludzie kończyli grę na przeróżnych serwerach z powodu słabego startu. Bo ciężko na coś zapracować itp. Jeżeli administracji udałoby się w jakiś sposób uniknąć tego startowego "kaca" wielu graczy powinno zostać na serwerze na długo.

Powiem Ci że administracja jest doświadczona, serwer będzie stał na bardzo dobrym hoście więc nie powinno być problemów :)

u6pv.jpg

Nie!!! Tylko nie 4fun ani nie easy. To właśnie ich jest najwięcej, a hardów ile masz? Mało, chodzi mi o te lepsze.

1.Na większym, zdecydowanie

2.Nie znam się na tym, to już zależy od was. Z jednej strony gracze chcą w is jak najmniej, ale wtedy nie postoicie długo.

3.Wolę bardziej rozbudowany system zgłoszeń, bo tak na forum to widać jak ktoś kogoś zgłasza.

4.Myślę, że na to pytanie temat został wystarczająco wyczerpany wyżej. Standard, dobry kontakt z graczami, w grze i na ts i nie zapominanie o serwerze.

5.Ja bym wolał czytać standardowo, weź takim szamanem rozwal metina, samemu, bez ksucia, na początku serwera gdzie jednego metka bije z 10 osób. Ew. w IS jakiś item na przyspieszenie tego procesu.

6.To już zależy czy na serwerze będą rady, egzo, jaki będzie drop, no ale 30 myślę, że byłoby ok. A jak nie to 10 :)

7.Pudełka to chyba lepsze rozwiązanie, zakładając że by się łączyły(stackowały).

Czuję, że jakiś fajny serwer nadchodzi ... ^_^

1. Według mnie to misje tak do 30 lvl powinny zostać całkowicie usunięte, ewentualnie można dać polowania na metiny. Od 30 poziomu zaczęły by się misje biologa i może jakieś autorskie, które będą idealnie się wpasowywały w fabułę. Wiadomo, że do tego 30-40 lvl to ludzie grindują na całego, więc nie ma co zawalać w tym przedziale levelowym graczy misjami.

2. IS, taki standardowy, jak na większości hardów, czyli: Pierścienie expa, rękawice złodzieja, szczęśliwa moneta (7, 14 , 30 dni), można również dodać konie, boja i militara, raczej nikt się nie obrazi. Kostiumy, jakieś ciekawsze fryzurki i inne rzeczy, które można zdobyć w grze. Jednak tutaj powinno być tak, że przedmioty z is powinno dać się sprzedawać w grze, wtedy nawet gracze, którzy nie płacą, byli by wstanie mieć to samo co płacący gracze.

3. Według mnie oba powinny być, choć do mnie bardziej przemawia zwykłe forum. Gdy gracz zgłosi błąd na taki forum, to może podjąć konwersacje z administracją, a tak to wyśle zgłoszenie i... I praktycznie nic nie wie .

4. Aktywności, aby ktoś był (prawie)zawsze online, oraz walki z botami. Również zaangażowania, oraz kontaktu z graczami.

5. Tutaj bym nie kombinował, standardowo czytane medale, najlepiej co 2-3h.

6. 30, choć przydałaby się jeszcze informacja jak sytuacja z radami i egzo.

7. Pudełka.

To są moje odpowiedzi, jednak wiadomo, ile graczy tyle gustów :)

1. Więcej misji na mniejszym poziomie tak do 40 lvl myślę żeby można było się wybić, za pomocą jakiś stałych bonusów lub różnych nagród yangów, można by było za nie które fabularne misję dodać nagrodę jako losowe SMY od 1-2 i zbierać na coś żeby wykorzystać jak się uzbiera w IS, Biolog od 4 lvl do 90 i edytowane nagrody.

2. IS Taki jak na PL bez stalek Trut itd, mogą być wierzchowce lub certyfikaty na konia bojowego militarnego PDKi, rękawice i inne wspomagacze.

3. System zgłoszen jak na PL mógł by być + jakieś forum gdyby dało radę to nawet Wiki serwera.

4. Dużej ilości graczy na serwerze, aktywności, eventów, dobrej i miłej zabawy, oraz dobrego kontaktu z graczami.

5. Można zrobić dropić medale z lochów zwiększony drop wiadomo, i czytać do 1 sec lub 30 min lub 1H maks by było idealnie.

6. Pudełka z np do 25 lvl metina 1 ku od 30 + do iluś po 2 KU i tak do 4, lub z każdego pudełka 3 losowe KU.

To są moje odpowiedzi. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja] Metin2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...