Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1489185-7-dni-cust/Idiotyzmem jest ten ban, oraz odpowiedź globalnego moderatora na zwrócenie uwagi przez Elitę forum.

 

6IaAZra.png

 

 

Opis idiotyzmu.

 

 

Prowokacja prowokacją, ale do flamewaru nie doszło. Za napisanie "udane prowo" jest ban na 7 dni? (Pytanie retoryczne, nie proszę o odpowiedź na nie).

 

Wątpię, w moim przypadku też niejednokrotnie stronniczo poparłeś 2 stronę konfliktu, uważam, że bezstronniczym moderatorem nie jesteś. Ps. dzieckiem? W profilu masz napisane 18 lat. To tylko troszeczkę starszy od CusTa, nie mniej jednak jak Ty zostałeś global modem, to też byłeś dzieckiem i powiedziałbyś to o sobie?

 

Podałeś 2 innych global modów. Podejżewam, że wplątanych w całą aferę, też stronniczo by się ustosunkowali. Może kogoś kto nie miał nic z tym wspólnego, po prostu może ocenić całą tą sytuację bezstronniczo?

 

Nie jestem w tej całej sprawie dokładnie zapoznany, ale znając Ciebie Why i CusTa jestem niemalże pewien, że w tej sytuacji najbardziej zawiniłeś Ty Why, bo to pierwszy raz w życiu kiedy widzę CusTa - osobę będącą przykładem cierpliwości spokoju i opanowania, jak tak się unosił. Ciebie niejednokrotnie widziałem, nawet to co na MPC nie mogłeś mi napisać, to na GG napisałeś obrażając i grożąc, że szybciutko znajdzie się jakiś hak na mnie. To były czasy jak jeszcze skakałeś po rangach exMod i Mod MC.

 

 

Podsumowując - Ban nadany stronniczo z powodem 'Bo mogę' Za takie coś nawet warna 5% nie powinno być, po prostu dyskusja w statusie.

 

 

 

 

Podkreślam, że powyższy długi opis jest tylko opisem idiotyzmu, jest to dozwolone przez regulamin. Pytania zawarte w treści są pytaniami na które nie oczekuję odpowiedzi w jakikolwiek sposób. Nie chcę też nikogo prowokować do kłótni, bądź dawania warnów czy też banów za pojechanie po ambicji. Powtórę, że jest to tylko opis do idiotyzmu, który wstawiłem.

 

...ale i tak pewnie nie obędzie się bez warna za prawdę.

podejżewam xddd
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

8656714488262291380266.png

8817714488270021380266.png

 

Nie mam pytań do dzieci... Pewnych tematów nawet przedszkolak nie ruszy... 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

Idiotyzmem jest to, że nie ma równouprawnienia na forum. Jakiś gość potrafi dostać tyle UB po cichu, pisze statusy na koncie służącym do odwołania się (perm za to i większość tak ma), a i tak nadal jest i ma się dobrze. A tutaj jest wartość merytoryczna tego użytkownika z pierwszej i połowy drugiej strony.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

,,Bo k***a mogę bóldupcu. Wypierdalaj stąd bo jesteś kolejnym idiotą pokroju gamusa który wszędzie ma problem i wiecznie coś się nie podoba.''

,,K***a mam ochotę cie zajebać jak to widzę. Give_item nie zadziała.''

,,K***a co za debil''

,,żebyś ty k***a wiedział co to przenośnia chociaż.  xD ''

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dalej mi się nie chciało przeglądać, 1,5 strony tego użytkownika. Brak spoiler'a jest celowy.

I c**j.

 

Dopisz ten post do listy.  :yay:

 

Opublikowano

I c**j.

 

Dopisz ten post do listy.  :yay:

pozdro z farszem

 

@AntyWarrn

popatrz na datę rejestracji endymiona i wkład, a teraz na swój i wykurwiaj xD

NIE BOJĘ SIĘ BOGA

Opublikowano

9570014488653901380266.png


9220614488653901380266.png


7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...