Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten temat.

 

http://www.mpcforum....śnienie-sprawy/

 

I ten post.

 

 

Allah ciągnie druta Mahometowi. 

@top Żyjemy w społeczeństwie, w którym obowiązuje wolność słowa. To, że ty masz ból dupy, że ktoś obraził twoje "uczucia religijne", gówno kogo obchodzi. Mam prawo mówić co chcę, gdzie chcę i kiedy chcę, jak i każdy inny.

 

Jesteś jak 95% ateistów, deistów itd., którzy mają gdzieś sprawy religijne, a obchodzą święta kościelne. Wieje od takich, jak ty hipokryzją na kilometry.

 

Może zalatuje odemnie hipokryzją w sumie wali mnie to. Ale to jest poziom mistrzowski hipokryzji.

Opublikowano

Temat użytkownika bigmilk pt. "blagam was o chaka, chack":
 

CYTAT
Prosze. Czy macie jakiegos hacka do GunZ oczywiscie na kase (bounty) ,bo wogule nie moge jej zdobyc.
Gram gram ze 20h, mam lvl 6 i nic coagle 0
GunZ uruchamiam poprzez gunzonline.com w wersii english


A teraz odp. Acanthera (najlepsze)
 

CYTAT
Wiesz jak to brzmi ?
Prosze. Macie jakas strzykawke do morfinki oczywiscie z wkladem (i wacikiem) bo wogUle nie moge jej zdobyc.
Cpam cpam ze 20h i mam ciagle schize i coagle brak tripa
Morfinke uruchamiam przez zyle w wersji hardcore.
 
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1350886-co-dostaliscie-z-darmowego-misterygifta/page-4

 

I ten post.

 

 


Zamknij w końcu pysk głupia szmato. Mówili, że rozdadzą je w ciągu następnych dwóch tygodni, a minęły dopiero bodajże 4 dni.

#obelga #leci_ostrzeżenie

Ja dostałem tego gifta wczoraj około 17/18 godziny. Komandos Lux.

 

A wystarczy spojrzeć na sygnaturę uszytkownika. (Specjalnie błąd) Matcze2012.

 

 

 

Dostać ostrzeżenie za byle gówno? Jest

 

Współczuje mu, dostawać ostrzeżenia za byle co. :P Aż specjalnie z litości, dałem like za ten post. :)

Opublikowano

qbzsanD.png

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...