Skocz do zawartości

EPack32 - Metin2 Archiver

Terenzo.

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Siema, w temacie znajdziecie packer'a plików gry Metin2. Posiada opcje ustawienia kluczy, rozszerzeń i stopnia kompresji. Obsługuje stare jak i nowe item_proto, pakuje z type 1(kompresja) i z type 2(kompresja+szyfrowanie). Program wymaga .NET Framework'a 2.0.

52cb245741c3b.jpg

Download & Skan:

http://ul.to/5z2vvcv7
https://www.virustotal.com/en/file/379635ba4c4eb2dddb85ea391aa7694dc7cf011186525892656978555bccea64/analysis/1389045239/
Mam nadzieję, że wszystko gra. Pozdrawiam

Weź napisz jakiś program do zabezpieczania plików klienta xD

@TOP: Dzięki przydatne :D

przed wyciekiem ? a korzysta z plików z kodu źródłowego, wiec pochodzisz z przyszlości ? ;>

przed wyciekiem całego source zacząłem pisać nie wiedząc że wycieknie, czaisz? jakiś czas po tym jak dorwałem game r40k i launchera r28k, który to używał item_proto z nową wartością. projekt stworzyłem dokładnie: ‎28 ‎grudnia ‎2013, ‏‎02:58:31. potrzebowałem packera do owego item_proto, a że nigdzie takowego nie mogłem znaleźć to postanowiłem sam się nad tym pomęczyć i się udało. później dorobiłem do tego reszte i voila.

Nazewnictwo kompresji jest mylące ma się rozumieć że "FAST COMPRESSION" to bez kompresji, NORMAL COMPRESSION" to kompresja (jakakolwiek) a "BEST COMPRESSION" to kompresja z szyfrowaniem.

Co ja bym dał za przedstawienie item_proto w formie starego xmla xD

w tej opcji nie chodzi o "type" z jakim pakuje tylko z jaką siłą kompresuje.

FAST - kompresuja bardzo szybka, słaba (11,2mb do 4,58mb w 0,48s)

NORM - kompresja szybka, średnia (11,2mb do 4,50mb w 0,60s)

BEST - kompresja powolna, mocna (11,2mb do 4,23mb w 1,39s)

przed wyciekiem ? a korzysta z plików z kodu źródłowego, wiec pochodzisz z przyszlości ? ;>

Terenzo zrobił to jeszcze przed wyciekiem src. Może ból dupki, bo Tobie się nie udało?

@Topic:

Działa, przyda się.

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

przed wyciekiem całego source zacząłem pisać nie wiedząc że wycieknie, czaisz? jakiś czas po tym jak dorwałem game r40k i launchera r28k, który to używał item_proto z nową wartością. projekt stworzyłem dokładnie: ‎28 ‎grudnia ‎2013, ‏‎02:58:31. potrzebowałem packera do owego item_proto, a że nigdzie takowego nie mogłem znaleźć to postanowiłem sam się nad tym pomęczyć i się udało. później dorobiłem do tego reszte i voila.

w tej opcji nie chodzi o "type" z jakim pakuje tylko z jaką siłą kompresuje.

FAST - kompresuja bardzo szybka, słaba (11,2mb do 4,58mb w 0,48s)

NORM - kompresja szybka, średnia (11,2mb do 4,50mb w 0,60s)

BEST - kompresja powolna, mocna (11,2mb do 4,23mb w 1,39s)

jak widzę dużej kompresji nie ma miedzy tymi 3 opcjami ale jak wiadomo każdy kb się liczy :]

KUr. Koleś udostępnia takie cacko a niektórzy sapią że korzysta z czegoś. No i chuj niech korzysta nawet z globusa ważne że spełnia rolę i on udostępnia program...

wykorzystałem tu jedynie src xtea i lzo z google, którego to sam bym nie napisał i jako wzór stary packer od tima, który ogarniał tylko rozpakowywanie eix/epk. mam nadzieję że nikomu to nie przeszkadza. pis joł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum EPack32   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...