Skocz do zawartości

[PROBLEM] 17 lat i małe bicki :/

Charon :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem, mam 17 lat, nigdy nie ćwiczyłem, nie byłem na siłowni.

Codziennie gdy patrzę na moje "bicepsy" to jestem załamany, nie wiem czy wgl. można to "bicepsami" nazwać, one są bardzo małe.. W tym wieku co ja jestem każdy ma pewnie większe od tych moich patyków, poniżej załączam zdjęcia z normalnym bicepsem i naprężonym.

http://www.iv.pl/images/57467431988817564183.jpg
http://www.iv.pl/images/08133540447964779805.png

Chciałbym pójść na siłownię i poćwiczyć ale problem polega na tym, że nie stać mnie na takie coś :/ Nie mam żadnej hantli, niczego nie mam do wyrobu mięśni.

Podajcie mi jakieś rady jak mogę wyrobić mięśnie ;x pozdrawiam.

@edit

dodam, że ważę 58-60KG.

• Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ty ćwiczyłeś kiedyś na wf?

Ćwiczyłem i dalej ćwiczę.

proszę Cię kobieto nie ośmieszaj sie . Na pewno gimbusie nigdy dupy z krzesła nie ruszyłeś .

Trening domatora /

Do mnie to -.- ?

@blowjob

Kupić wody i machać nimi? Pomoże to :v?

@blacha212

wiem wlasnie, to mi przeszkadza, staram sie jest duzo tlustych rzeczy ale poprawy nie widze :/

@down

jesc? jesc to ja jem bardzo duzo :)

jesteś ektomorfikiem tak jak ja, najpierw musisz dużo przytyć. Najlepiej idź do dietetyka :)

cytat z innego forum "spozywaj wiecej zdrowych tluszczy, dostarczysz bardzo latwo mnostwo kalorii i tluszcze spowalniaja metabolizm. orzechy, maslo orzechowe, oliwa, oleje tloczone na zimno, nasiona itd mnostwo tego jest"

mg7k04q.jpg

jesteś ektomorfikiem tak jak ja, najpierw musisz dużo przytyć. Najlepiej idź do dietetyka :)

cytat z innego forum "spozywaj wiecej zdrowych tluszczy, dostarczysz bardzo latwo mnostwo kalorii i tluszcze spowalniaja metabolizm. orzechy, maslo orzechowe, oliwa, oleje tloczone na zimno, nasiona itd mnostwo tego jest"

Zastanowię się jeszcze nad tym, czy iść do tego dietetyka czy nie, czekam na dalsze wypowiedzi "normalnych" ludzi, odpowiedzi nie na poziomie lub nie wnoszące nic do tematu od razu report, nie po to założyłem temat aby inni pisali na poziomie podstawówki. pozdrawiam kumatych i czekam na odp :)

Masa na początku tak gdzieś do 70-75 KG (Musisz wpier.. wszystko i dużo nawet w macdonald możesz jeść przez ten czas aż załapiesz masz 70-75 KG)

Gdy masa będzie zmieniasz swoje jedzenia na takie co ma dużo kalorii i co ma dużo białka, ponieważ białko to podstawa w zbudowaniu mięśni. Musisz dostarczyć 2-3 G Białka na 1KG swojej masy, możesz też dostarczyć 5 G białka na 1kg masy ciała to zależy od twoich środków finansowych. Ćwiczenia mogę ci podesłać na pw które możesz zrobić bez hantli , ale dobrze by było jak bys miał Hantle tak go 10 KG, tyle by tobie wystarczyło bo nie sądzę że więcej byś udźwignął ja do 20 KG na łapę biorę i zacząłem swoją przygode na siłowni 3 miesiące temu i planuje kupić odżywki białkowe.

Jeśli jesteś ektomorfikiem to musisz na raz zjeść z 2 k kalorii, a chleba nie polecam dużo wpier bo tylko sobie brzuch rozje...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [PROBLEM] 17 lat i małe bicki :/   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...