Skocz do zawartości

[Szukam] Teamu serwera hamachi, GM, Mod, mile widziane kobiety. �

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, iż zapomniałem pasów do mojego konta na forum, piszę z konta kolegi.

Poszukuję Teamu serwera, hamachi chcę stworzyć coś nowego, i potrzebuje osob do pomocy.

Wolne miejsce:

GM [0/3]

MOD [0/1]

Jeżeli ktoś jest chętny na któraś z posad Proszę pisać pod tematem w formie podania.

Wzór:

Doświadczenie z grą, Mistrzem Gry?1

Ilość wolnego czasu ?

Coś o sobie?

Dlaczego Ty?

NA PW NIE ODPOWIEM !

Pozdrawiam i zapraszam do składania podań.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+

xD ProUser xD

48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Podanie na GameMaster'a aka Moderator

1. Ilość wolnego czasu ? : Przeważnie na komputerze siedzę do 10 h .

2.Doświadczenie z grą , Mistrzem gry ? : Oczywiście jak prawię każdy zaczynałem od Globala potem Zacząłem się interesować privami , aż w końcu dostałem pierwszego gm'a na HerionMT2 ( Serwer już mnie istnieje i nwm czy go pamiętacie )

3.Coś o sobie : Co by tu pisać interesuje się sportem , grafiką (coś tworzę) , komputerem itp . Jestem pomocny i ogarniam właśnie tą grę . Z pisownią nie mam problemów , więc nie będę strzelać "byków"

4.Dlaczego ty? : Mogę zaoferować spory zasób eventów i konkursów , jak i na forum tak i w grze . Będę pomagał graczom jak tylko się da i nie oleje ich tak jak to inni .

Zostanę GameMasterem / Moderatorem lub Ts'a

Więcej info na Pw / gg / skype / ts

Podanie na GM'a

1.Doświadczenie z grą, mistrz gry?: W Metinie się bawię od kiedy pamiętam, gdy na PL były 4s do Twierdzy, gdzie rozpocząłem swoja przygodę. Grałem na nim gdzieś z 2-3 lata, po czym kolega pokazał mi ,,świat privów,, i grałem chyba na większości serwerów. Posadę GM'a miałem parę razy oraz miałem parę swoich serwerów dla kolegów i jeden był ogólny dla graczy z MPC.

2.Ilość wolnego czasu?:Posiadam sporą ilość czasu gdzieś 5H dziennie czasem więcej, ale też nie zawsze jestem, bo wole niekiedy iść na jakąś imprezę, miasto, kino niż siedzieć na laptopie.

3.Coś o sobie?:Hmm... Jestem uczniem 3 klasy gimnazjum, raczej jestem osobom opanowaną i spokojną. Lubię poznawać nowych ludzi, oraz zawsze chętnie pomagam jeżeli jestem w stanie. Co można jeszcze mogę dodać? Zawsze dąże do wyznaczonych przez sb celów i cytując pewnego polskiego strongmena i wielkiego zawodnika MMA ,,Łatwo skóry nie sprzedam,,

4.Dlaczego ty?: Posiadam sporą wiedzę o świecie gry Metin2, oraz wiem co przyciąga i odrzuca ludzi, wiec czasem mogę zapodać jakiś pomysł. Mam sporą ilość czasu więc będę mieć czas na pomoc graczom. Jestem spokojny, a to bardzo dobra cecha patrząc na obecnych ludzi grających w metka. Wszystkich traktuję tak samo wiec nie będę fabularyzował graczy, którzy mi się będą podlizywać i nie utrudniał gry tym którzy będą szorstcy wobec mnie(oczywiście jeżeli będą trzymać się regulaminu).

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania ;D

szogun5555: Po wstępnym odczytaniu podania, jestem na TAK, poczekam jeszcze na decyzję mojego znajomego.

xD ProUser xD

Siemka. Nie zastosuje si dowzorku bo jestem na fonie i potem edit.....

Moja przygida zaczela sie na globalu na serwerze ..poland... Tak byl taki serwer. Potem wraz z rozwojem moim i metina zmieniono ich nazwe. Ogolnie w metka gralem o jego początku aż do 2009/10... Kiedy to privy mna zawladnely. I tak do dzisiaj dnia. Metin znam na wylot. Od strony samej gry jak i bazy danych. Ten wielki swiat nie ma przedemna tajemmic. Znajde nawet na kazdy serwer haxa. Piszac dalej o moim doswiadczeniu musze napomniec ze niestety oficjalnie nigdy nie bylem gm gdyz jestem za mlody. Ale w tym zasie si uczylem i postawilem az 3 serwery. 2 hamachi i jeden vps. I to nie na zadnych gotowcach. Obecnie tez stawiam serw hama ake dla kumpli z klasy. Jak widac mam z tym spore doswiadczenie i nie tylko. Dodam jeszcze ze jestem w pierwszej technikum teleinformatycznego i na serwa nie poswiece az 10h jak kolega. Ale tyle ile sie da. Jestem do dyspozycji prawie 24 pod tele a na kompie dopiero po powrocie. Bardzo chetnie bym pracowal na tym stanowisku poniewaz hce sie sprawdzic na nie swoim privie oraz zdobyc nowe (albo i nie) doswiadczenie. Jestem osoba otwarta. Pracujaca w grupie. Uczciwa i pogodna. Mam tez kilka wad ale staram sie z nimi walczyc. Moge pracowac nie tylko jako.gm ale jako technik. Clientmaster i wiele innych... Przepraszam za chaos ale pisze z tell :D

Pomogłem???

.

Jeśli tak to daj +++

PODANIE NA GM'A

Doświadczenie z grą, Mistrzem Gry?

Na globalnym metinie grałem od 2009 roku na serwerze Arkantes gdzie osiągnąłem 79 poziom surą a następnie przerzuciłem się na wojownika bodego którym uzyskałem 83 poziom. Przez rok miałem przerwę od metina. Od 2012 roku grywam na serwerach prywatnych .

Byłem GM na paru serwerach hamachi jeden zapamiętam do końca (CastleMT2) serwerek BlanciQ'a. Byłem w trakcie zakładania swojego serwera dedykowanego ale zostałem oszukany...

Ilość wolnego czasu ?

Spokojne 3h dziennie w weekend nawet cały dzień.

Coś o sobie?

Mam na imię Mateusz lat 17 mieszkam w Sosnowcu. Uczęszczam do Liceum nr 1 na profilu informatycznym.

Interesuje się Sportem min. Piłką nożną,siatkówką,koszem. Trenuje box od 3 lat.

Dlaczego Ty?

Uważam iż mam sporę doświadczenie związane z metinem. Jestem bezstronny,pomocny,bezkonfliktowy,pomysłowy,zawsze daje z siebie 100%.

znam 95% komend GM na pamięć. Szanuje osoby ze starszą rangą ode mnie więc nie robię niczego co mogło by zmienić coś na serwerze bez zgody np. Właściciela serwera.

http://www.mpcforum.pl/topic/1120433-szukam-reszty-teamu-tzn-gmmoderator-MPCforumafik-projekt-by-kazdar-podania/page-2#entry9663698

Podanie by lewus123 wziąłem info o sobie z tego podania. iż jestem zmęczony i było by dużo błędów ortograficznych.

.

@Lozorek, poprosiłem Cię aby Twój kolega do mnie napisał... 0 reakcji pozdrawiam, jezeli nie rozumiesz napisze tutaj: JESTEM NA NIE !

Szogun: Już do Ciebie pisze.

xD ProUser xD

Zamykaniem, usuwaniem tematów. Pilnowaniu forum, i pisałby to o co poproszę ;)

Np. Zapowiedzi nowości, eventów etc.

xD ProUser xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Szukam] Teamu serwera hamachi, GM, Mod, mile widziane kobiety. �   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...