Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uniwersalny BonusSwitcher + BS na MegaMT2


Gość Algade

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Radze uważac jest w tym trojan mój anty wirus wykrył trojana + sprawdzcie skan same  trojany itp. .

 

Aha. Avast. Tak bardzo darmowa wersja polecam... 

 

 

Ten bs działa(PandoraMT2) ale mam z nim problem bo cały czas zmienia mi 0,5(500ms), nawet jak ustawiam 200 czy 300ms :/

Wie ktoś jak to poprawić?

 

Następna bła to to, że działa tylko jeden slot, pozostałem 4 już nie. :(

 

Prosze o odp, czyd a rady to poprawić.

 

Niestety, ale nie grałem na pandorze, wina leży ze strony clienta gry jak jest zrobiony, najprawdopodobniej będziesz musiał sprawdzić tego BS.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1045434-switchbotbonusswitcher-by-unpublished-dziala-na-najnowszej-bince-po-polsku/

Jeśli ten nie zadziała to już nie wiem, może najnowszy padmak.

Pandora jak i inne dobrze zabezpieczone serwery jest dosyć trudno obejść pod względem nawet BS.

 

 

Jak macie problemy piszcie spróbuję pomóc, co prawda nie znam się bardzo dobrze ale zrobię co w mojej mocy :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Testowany, nie działa na połowie serwerów.

 

Testowany na jakich serwerach? Na takich gdzie wgl BS nie działa czy chciałeś zmieniać tym BS bony u NPC? :)

Opublikowano

 

To jest padmak + unpublished czy jakoś tak.

Na win 7 32b nie działał czysty unpublished dlatego skleiłem te dwa.

 

Tak wgl to reff xD

 

 

Chyba tobie nie działa..  ja mam win 7/32 i nigdy nie miałem z nim problemów.

0bFkqdJ.png

Opublikowano

Chyba tobie nie działa..  ja mam win 7/32 i nigdy nie miałem z nim problemów.

 

aha

Twój post to bardzo dobre spostrzeżenie. Miesiąc temu to napisałem a Ty dopiero teraz jakieś uwagi swoje piszesz. Straszne.

 

BS jak na razie zauważyłem że nie działa na MegaMT2 bo mają zabezpieczonego clienta.

Opublikowano

aha

Twój post to bardzo dobre spostrzeżenie. Miesiąc temu to napisałem a Ty dopiero teraz jakieś uwagi swoje piszesz. Straszne.

 

BS jak na razie zauważyłem że nie działa na MegaMT2 bo mają zabezpieczonego clienta.

 

Ten twój bs to syf nie zadziała na żadnym szanującym się serwerze.

 

I co że dopiero teraz ? Dopiero teraz zobaczyłem ten żałosny temat.

0bFkqdJ.png

Opublikowano

reff

 

@edit

również dodany w spoilerze na serwer MegaMT2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...