Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uniwersalny BonusSwitcher + BS na MegaMT2


Gość Algade

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Został poprawiony temat i teraz jest przejrzyście co do BS Unpublished+Padmak i BS na MegaMT2.

 

Zapraszam do komentowania i pobierania :)

Opublikowano

Jak  wciskam In den ausgaewahlten Prozzess injizieren to metina wyłącza

 

Jaki serwer?

Opublikowano

Megamt2

 

Bo pobrałeś pierwszego a nie drugiego.

Drugi waży o wiele mniej i działa.

 

 

nie działa na helium

 

A którego z BS'ów próbowałeś?

Opublikowano

Bo pobrałeś pierwszego a nie drugiego.

Drugi waży o wiele mniej i działa.

 

 

 

A którego z BS'ów próbowałeś?

Ale pobiera sie tylko ( z 2) logininfo.py

Opublikowano

Ale pobiera sie tylko ( z 2) logininfo.py

 

Do tej pory działa ten BS więc nie wiem jak może tobie nie działać.

Wrzuciłeś go do głównego folderu gry i odpaliłeś normalnie clienta?

Opublikowano

Do tej pory działa ten BS więc nie wiem jak może tobie nie działać.

Wrzuciłeś go do głównego folderu gry i odpaliłeś normalnie clienta?

Już działą dzięki

Opublikowano

Już działą dzięki

 

Spoko

 

 

Nie pozwoliłem Ci dodawania mojego BS-a na Mege tutaj z tego co mi wiadomo.

 

 

Mój ma parę kwestii poprawionych - inaczej niektóre rzeczy przetłumaczone. Nie chodzi tu o "Pozdrowienia od Evil1" tylko nazwy bonów.

Waży mniej. Ni jest to TWÓJ BS :)

Opublikowano

Spoko

 

 
 

 

Mój ma parę kwestii poprawionych - inaczej niektóre rzeczy przetłumaczone. Nie chodzi tu o "Pozdrowienia od Evil1" tylko nazwy bonów.

Waży mniej. Ni jest to TWÓJ BS :)

 

 

Mój nie, ale ja go udostepniłem i wpadłem na to jak go uruchomić na Mega. 

Opublikowano

Mój nie, ale ja go udostepniłem i wpadłem na to jak go uruchomić na Mega. 

 

Ok, czasem tak bywa xD

I tak parę rzeczy z przetłumaczeniem jeszcze trzeba tam poprawić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...