Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej] [FIFA 14] "Puchar Polski"


cxxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Czytając turniej tutaj pana Roowinka, widziałem, że wszyscy oczywiście jak to zwykle bywa, wybierają najlepsze kluby Europy - no bo jakby inaczej... Dlatego mam coś dla osób innych - zagrajmy puchar klubami z Ekstraklasy, dodali nam w końcu licencjonowaną Ekstraklasę to trzeba skorzystać.

 

Dla moderatora:

 

 

Mam nadzieje, że nie zostanie usunięty temat. Turniej od graczy dla graczy.

 

 

 

Oczywiście - puchar polski, czyli korzystamy tylko z wolnych klubów Ekstraklasy.

 

Lista klubów:

 

NAZWA KLUBU - NAZWA UŻYTKOWNIKA MPCFORUM (LOGIN ORIGIN)

Cracovia - .FeNix (vilis15)
Górnik Zabrze - Skipp70 (PawelPecyna)
Jagiellonia Białystok - bartuszm1 (BarteqHQ)
Korona Kielce - cxxus (iq12p)
Lech Poznań - ToJaadi121099 (panglod)
Legia Warszawa - W4rrock (Dudek1020)
Pogoń Szczecin - Roowinek (xRowin)
Śląsk Wrocław - Ravoner (Aflavic)
Wisła Kraków - Januszd99 ( Januszd00 )
Zawisza Bydgoszcz - Navari (ONavariosO)
Piast Gliwice - FIFA14Coins (Marcyk_SnK)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów
Widzew Łódź - CarlossWF (cusakk)
Zagłębie Lubin - Baraniozo (DarekBaran)
Legenda:
zielony - wolny klub
czerwony - zajęty

Zasady/Regulamin:

  1. Każda para rozgrywa jeden mecz - gospodarz widnieje jako pierwsza osoba w parze na drzewku turniejowym.
  2. W przypadku braku możliwości rozegrania meczu (brak możliwości ustanowienia połączenia, po wielokrotnych próbach, m.in. restartowania gry, restartowania origina, blokowania AntyWirusa, odblokowywania portów) - wygrana meczu odbywa się za pomocą losowania (losowanie wykonuje organizator, osoby z problemem informują o owym pod tematem).
  3. Wynik spotkania musi być udokumentowany screenem. Dopuszczamy też sytuacje, w której obaj uczestnicy potwierdzą wynik spotkania.
  4. Nie ma przeciwwskazań, aby taki mecz nagrać i udostępnić np. na YouTube.
  5. Kolejne spotkanie musi być rozegrane w przeciągu 3 dni od udostępnienia aktualizacji drzewka pucharowego.
  6. Turniej rozpoczyna się wraz ze zgłoszeniem odpowiedniej liczby osób, do czasu meczu finałowego. Przegrani półfinałów zmierzą się w meczu o 3 miejsce.
  7. Turniej rozgrywany jest na platformie PC.

Osoby które chcą się zgłosić - piszą pod tematem:
Nick MPCForum:
Nick Origin:
Klub z Ekstraklasy:
Pozdrawiam i liczę na przynajmniej te 15 osób :D

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick MPCForum:W4RROCK
Nick Origin:Dudek1020
Klub z Ekstraklasy:Legia Warszawa

 

Fajna inicjatywa że tyle turniejów a że Polski to tym bardziej :D

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

@up - uzupełniłem Was.

 

Ciągle wolne kluby...:

 

 

NAZWA KLUBU - NAZWA UŻYTKOWNIKA MPCFORUM (LOGIN ORIGIN)
Cracovia
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
Zawisza Bydgoszcz - Navari (ONavariosO)
Korona Kielce - cxxus (iq12p)
Legia Warszawa - W4rrock (Dudek1020)
Legenda:
zielony - wolny klub
czerwony - zajęty

Zapraszam do zabawy! :P

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Wszyscy powyżej dopisani!

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Nick MPCForum: .FeNix
Nick Origin:vilis15
Klub z Ekstraklasy: Cracovia

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Wszyscy wyżej zapisani.

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Nick MPCForum:Baraniozo
Nick Origin:DarekBaran
Klub z Ekstraklasy:Zagłębie Lubin


Podanie za kumpla FIFA14Coins (Nie może pisać na forum)

 

Nick MPCForum:FIFA14Coins
Nick Origin:Marcyk_SnK
Klub z Ekstraklasy:Piast Gliwice

Opublikowano

Kurde mam nadzieje ze nie wtrafie na Warrocka troszke sie go cykam bo z tego co slyszalem to dobry gracz :)

 

Kiedy rozpoczecie turnieju?

 

 

Cuxx widzew zajety wiec skresl go z listy :)

Opublikowano

Kurde mam nadzieje ze nie wtrafie na Warrocka troszke sie go cykam bo z tego co slyszalem to dobry gracz :)

 

Kiedy rozpoczecie turnieju?

 

 

Cuxx widzew zajety wiec skresl go z listy :)

Aż tak szybko plotki się roznoszą ? :D

Dziękuje za komplement <3

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Up@

No mam nadzieje ze w pierwszej grze sie nie spotkamy :)

W polfinalach juz moge ciebie oczekiwac a w finale to hohoho :)

Razem z toba mamy najlepsze kluby Polski ja lecha poznan ty legie :)

Opublikowano

Ja z moim klubem to do finału raczej nie dojdę chyba że w losowaniu się poszczęści.Najbardziej szkoda to Jak ja bym trafił na W4rrocka w 1 rundzie bo wtedy szybko odpadł by któryś z faworytów :)

Opublikowano

Up@

No mam nadzieje ze w pierwszej grze sie nie spotkamy :)

W polfinalach juz moge ciebie oczekiwac a w finale to hohoho :)

Razem z toba mamy najlepsze kluby Polski ja lecha poznan ty legie :)

Ja ci zara dam najlepsze kluby. Tylko Bydgoski WKS! hehe. Nie no ogólnie w fifie to liczą się umiejętności, nie ma problemu żeby dostać od gorszego składu. (A Ekstraklasowe są do siebie podobne, gorzej by było jak by było np. Ekstraklasa vs. Bundesliga, wtedy można mówić o braku szans) :)

 

Ja z moim klubem to do finału raczej nie dojdę chyba że w losowaniu się poszczęści.Najbardziej szkoda to Jak ja bym trafił na W4rrocka w 1 rundzie bo wtedy szybko odpadł by któryś z faworytów :)

Spokojnie, dojdziemy do finału i będziemy mieć w nim mecz przyjaźni :)

 

Kurde mam nadzieje ze nie wtrafie na Warrocka troszke sie go cykam bo z tego co slyszalem to dobry gracz :)

 

Kiedy rozpoczecie turnieju?

 

 

Cuxx widzew zajety wiec skresl go z listy :)

No pierw to musi się lista zapełnić ;)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

 

Spokojnie, dojdziemy do finału i będziemy mieć w nim mecz przyjaźni :)

 

Chyba nie wliczyłeś tego że Cię ogram :D

Czekamy na zapełnienie listy i startujemy

Nic tu nie będzie !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...