Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Kilka zmian


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Quark, na forum jest media team, więc można by zrobić krótki film wprowadzający, kto go nie obejrzy - jego problem, taki sam jak osób które nie czytają regulaminów.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Tak, pomysł dobry. Ale trzeba liczyć się z tym, że nie każdy wiedziałby o nowym systemie i jak to zrobić. Więc trzeba by zrobić automatyczny system zamiany punktów. Tj. jaki nową zakładkę koło upload'u.Bo nie każdemu uśmiecha się pisać do Global Moderatora.

 

Na mpc są dwie osoby od spraw technicznych, więc kierzek lub techse na pewno znalazłby chwilę na zrobienie czegoś takiego.
Opublikowano

1. Fajne by było gdyby takowe punkty można by było np. Dla zmiany tytułu albo zmiany nicku wprowadzić, mniej punktów daje się od blue/gold membera. Po za tym jak ktoś już te rangi ma i chce zmienić nick napewno się przyda

 

2. tak

 

3. Neutral z przychylnością na nie bo spam by się zaczął robić, w każdym bądź razie wątpie żeby takie coś zostało wprowadzone

 

4.Tak

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

1. Jak najbardziej na tak.

2. Reklamy to delikatny problem, ale jestem na tak, jeżeli profity będą takie same po przeniesieniu reklamy.

3. Również na tak, szybciej wyrzucimy Makina z topki.

4. Na nie, wystarczy obecny dział :)

Opublikowano

Wprowadźcie punkt 1 w życie a potem narzekajcie na wysyp jakiś shitowych konkursów które będzie wygrywała pewna grupa osób.

76561198001815076.png
Opublikowano

1. MPC Champion za wygraną w turniejach, a nie jako plakietka za 3 miejsce plz.

Jeśli sprawiłoby to, że wreszcie nie przypadało by 4 plakietki na usera, tylko plakietka na 4 userów to jak najbardziej na tak.

2. Tak

3. Nie

4. Nie wie

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

1.nie, na forum jest już ponad 850k userów jest komu brać udział w konkursach

+

 

Wprowadźcie punkt 1 w życie a potem narzekajcie na wysyp jakiś shitowych konkursów które będzie wygrywała pewna grupa osób.

2.a trzeba?

3.tak

4.tak

­

Opublikowano

Wprowadźcie punkt 1 w życie a potem narzekajcie na wysyp jakiś shitowych konkursów które będzie wygrywała pewna grupa osób.

 

Za pierwsze miejsce dostaniesz np. 10 punktów jeśli masz już daną nagrodę, więc raczej nie.

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...