Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny klient pla? Tak to możliwe! / game 40k+


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy da się wypakować jakoś locale_pl.addr żeby edytować w kilencie IP localhost?

posiadam system 32 bitowy i nie mogę wypakować tym programem co jest w paczce.

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Znalazłem chyba rozwiązanie w pakowaniu, jeżeli komuś wyskakuje:

Traceback (most recent call last):
  File "c:\Python27\lib\site-packages\py2exe\boot_common.py", line 92, in <module>
ImportError: No module named linecache
Traceback (most recent call last):
  File "main.py", line 2, in <module>
ImportError: No module named os
Could not open locale_pl.addr.tmp file.
Press a key to continue...

Na początku pobierz paczkę:

https://mega.co.nz/#!p1YxCBCC!PB14K7yB0ntoRtY-kVldB9uJ3me1I4t7ADzVNB5sZvw 

Skan

https://www.virustotal.com/pl/file/8f0dba0bb5122dd6efd7c15c7b6ed0ed75442c935b567712305d53683c5b05ee/analysis/1393185351/

Instrukcja:

1. Edytujemy plik "locale_pl.addr.tmp" pod swoje ip itp,

2. Teraz odpalamy "startpa.bat"

3. Plik "locale_pl.addr" powinien zostać wygenerowany, a

plik  "locale_pl.addr.tmp" się w niego zamienia.

Opublikowano

Witam,

Mam błąd, a mianowicie:

Mam serwer postawiony normalnie mam spatchowany klient itp.

mogę się zalogować i wejść na postać.

I tu się zaczynają schody...

Gdy jestem już na postaci nic nie mogę robić, prócz używać chatu.

Mogę go jedynie odpalić enterem.

Dodam też, że żadne buttony nie działają, poprostu nic.

Proszę o pomoc.

Sztynku_eune_84_5_logo.png

Opublikowano

Pewnie używasz game 2089 lub 34083

Nie, używam 40k :(, lecz wgram od nowa game dla pewności, jak coś dam edit :)

@Edit

Wiem dlaczego, bo wyszedł nowy patch i nowa binka na PL'u ;/

I mam prośbę upnie ktoś root itp. do tej binki z tematu ? ;)

Sztynku_eune_84_5_logo.png

Opublikowano

Tak z ciekawości chciałem zerknąć co tam dzieje się w sprawie priv serwerów, up masz racje, root jest już inny, także też proszę o upload.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A że tak spytam co za problem rozpakować root z PL-a ?

 

Taki, że pliki z root są (chyba) w bince. Tylko pliki takie jak .msm, npclist.txt są w root :D

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Mam problem... wykonałem to trochę inaczej niż odpisałeś tzn wrzuciłem inną binke z epvp i root z epvp loguje się do gry ale nie działają mi 2 przyciski SS:

 

wp-pegshuadibzxolvrxxnw.jpg

 

Nie działa okienko na kostiumy i ten przycisk do item-shopa a takto wszystko jest OK ...

Pewnie to wina root że stare a reszta nowa no nie wiem ale jak wrzuciłem locale i uiscript z tego clienta z epvp to itak nie działa a na calym cliencie z epvp działa

Ma ktoś pomysł ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam problem... wykonałem to trochę inaczej niż odpisałeś tzn wrzuciłem inną binke z epvp i root z epvp loguje się do gry ale nie działają mi 2 przyciski SS:

 

wp-pegshuadibzxolvrxxnw.jpg

 

Nie działa okienko na kostiumy i ten przycisk do item-shopa a takto wszystko jest OK ...

Pewnie to wina root że stare a reszta nowa no nie wiem ale jak wrzuciłem locale i uiscript z tego clienta z epvp to itak nie działa a na calym cliencie z epvp działa

Ma ktoś pomysł ?

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie w swoim poście.

Dodam, iż nie mam już tych plików i niestety nie mogę nikomu pomóc jeżeli o to chodzi ;/

 

## rifresh

517981403547547309333.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witaj serdecznie, chciałem coś zobaczyć od strony oryginalnej wersji klienta globala, i tak jak kiedyś edytowałem elegancko, i użyłem Twojej binki z tematu, lecz wywala błąd:

"Nieprawidłowa wersja pliku 'pack/Index'. Proszę zaktualizować klienta gry przy pomocy patcher."

Czy to oznacza, że ja coś źle robię, czy jakieś zabezpieczenie dodali? :D

 

//

Na początku pomyślałem, że źle edytowałem locale_pl.addr, lecz nawet na oryginalnych tak wywala.

Ps. Jak coś klient był patchowany przed chwilką.

Opublikowano

Najlepiej robić na cliencie exaliona jeśli 40k bo masz od razu przepakowane wszystkie patche w type 1

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

można prosić o reupload pliku? Link wygasł.

Nie mam go już, temat jest trochę przestarzały.

Siedzi Anonn & DejmieN i Hax1or na ławce...

Podchodzi do nich Bóg xMateo i mówi co tam leszcze?

Oni odpowiadają nie bij ziomek bo się boimy już przez Cb mieliśmy sprawę w sądzie.

xMateo ucieszony i mówi dawać szmal.

Oni wyjmują wszystko co mają i uciekają ;)

  • 1 rok później...
Gość Lajk™
Opublikowano

ref da kto tego reuploada? bardzo potrzebuje ...

Po co ci to? xD tyle clientów 40k które konfigurujesz tak jak poprzedników a ty tym chcesz się bawić.

Temat przeniósłbym do kosza gdyż wprowadza ludzi w błąd.

Opublikowano

 

ref da kto tego reuploada? bardzo potrzebuje ...

Po co ci to? xD tyle clientów 40k które konfigurujesz tak jak poprzedników a ty tym chcesz się bawić.

Temat przeniósłbym do kosza gdyż wprowadza ludzi w błąd.

 

mi jest potrzebne do globala w którego gram  :lenny:

Opublikowano

ref można prosić o tego reupa? nie bądźcie żydami potrzebne mi to jest ... 

lub zapodajcie jakis program ktorym da sie tego locale.addr wypakowac i zapakowac YO

POZDRO OD KASZANY

Opublikowano

ref można prosić o tego reupa? nie bądźcie żydami potrzebne mi to jest ... 


lub zapodajcie jakis program ktorym da sie tego locale.addr wypakowac i zapakowac YO


POZDRO OD KASZANY


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...