Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny klient pla? Tak to możliwe! / game 40k+


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Specjalista
Opublikowano

Ciekawe to :P

Zostawiam lajka i zobaczę czy to działa :P

Pozdrawiam.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Ja mam 64 bit system u mnie z początku nie działało ale pobrałem cały unpacker z epvp i chodzi elegancko.

aff4c7dc38039af3.png
Opublikowano

Jeżeli unpacker jest wzięty z inforge i nic w nim nie było zmieniane to trzeba zmienić z locale_pl.addr na locale_ro.addr i wtedy nacinąć unpacker.bat :)


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

 

Jeżeli unpacker jest wzięty z inforge i nic w nim nie było zmieniane to trzeba zmienić z locale_pl.addr na locale_ro.addr i wtedy nacinąć unpacker.bat :)

 

 

Nie jest to z inforge, dostałem jakiś czas temu. Kiedy source nie było publiczne.. ale to przecież mniejsza o to...

btw po co zmieniac na locale_ro? takie pyt ;]

Ja jedynie co zrobiłem po pobraniu z epvp zmieniłem w .bat nazwę pliku na locale_pl.addr

To samo robisz tu, a to te same unpackery.
Ja mam np, 32bitowy system i odpaliłem.
Różnie to bywa ^^

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

A ma może ktoś launchera na hamachi?

Launcher w paczce działa i na hamachi.

 

 

Jezeli mozecie to spakujcie mi to locale_pl.addr tym startpa bo coś nie moge ;D

 

http://www.speedyshare.com/btTPM/locale-pl-unpack

 

Już niestety nie mogę pomóc bo nie mam windowsa

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

To może wiesz czym może być spowodowane to, ze mnie wywala po wybraniu postaci? Sysser jest puste.

Raczej wersja serwerowa. Nie mogę w tym momencie za bardzo pomóc. Sprawdzaj porty i inne szmery.

Jeżeli z czystego pla edytniesz addr i zmienisz porty bd działać bez problemowo. Binke w temaciku masz

517981403547547309333.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Też mam problem na hamachi, kumpel loguje sie, wybiera postać i wywala go do okna logowaia. Klient PL'a z edytowanym addr , mi działa bez problemu.

Opublikowano

Mam to samo jak zmieniam nazwę na metin2.exe żeby dopalić przez launchera na hamachi. Spróbuj wgrać od nowa hs albo zmienić nazwę na metin2client.exe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...