Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny klient pla? Tak to możliwe! / game 40k+


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie ktoś może dlaczego nie chodzi mi ten system alchemii:

1388614461-U352037.jpg

quest e begin

state start begin

when login begin

ds.give_qualification()

end

end

end

 

pisalem w 5 sekund zrob sobie jak chcesz ale ta funkcja ci aktywuje ;x

sygna1.png

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

U mnie to nie działa wciskam unpack.bat i pokazuje je się te czarne okienko wciskam enter i nic się nie wypakowuje. Wie może ktoś czemu ?

Opublikowano

U mnie to nie działa wciskam unpack.bat i pokazuje je się te czarne okienko wciskam enter i nic się nie wypakowuje. Wie może ktoś czemu ?

Może zamiast wciskać to po prostu kliknij na ten plik?

Opublikowano

No Kilikam i pokazuje się te Okienko cmd i nic się nie dzieje

Uruchom plik:

startup.bat - rozpakowanie,

startap.bat - pakowanie.

Prawdziwe, żywe, czarne... duchy? Czujesz to?

Opublikowano

No klikam startup.bat Pokazuje się czarne Okienko CMD i przeba wcisnąć dowolny klawisz aby kontynuować i nic się nie wypakowuje a wklejiłem locale_pl.addr z PL

Opublikowano

No klikam startup.bat Pokazuje się czarne Okienko CMD i przeba wcisnąć dowolny klawisz aby kontynuować i nic się nie wypakowuje a wklejiłem locale_pl.addr z PL

Otwórz plik startup.bat za pomocą edytora tekstu i sprawdź czy jest 'unpack.bat locale_tr...', jeśli jest, zmień na locale_pl.

Prawdziwe, żywe, czarne... duchy? Czujesz to?

Opublikowano

Umiesz czytać ze zrozumieniem ?

 

 

 

4.Rzecz otwieracie plik startup.bat po czym tworzy wam się plik locale_pl_unpack.txt
aff4c7dc38039af3.png
Opublikowano

Mam taki błąd

 

56Dpc.jpg


Kto wie czemu takie coś mi wyskakuje gdy klikam w startup.bat


Jaką musze mieć wersje bitową ?

Opublikowano

Tam w ogóle jest straszny rozpierdol w tych *.bat. Widać, że jakiś ćpun to pisał.

Cała Polska.. zawistny i skurwysyński kraj.

Prawdziwe, żywe, czarne... duchy? Czujesz to?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...