Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej]FIFA 14 Turniej dla graczy


Roowinek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Liczba zajętych klubów:


  • Bayern
  • Borussia
  • Chelsea
  • ManU
  • Real Madryt
  • Barcelona
  • ManCity
  • Juve
  • Zenit
  • PSG
  • AS Roma
  • Atletico Madryt
  • Arsenal
  • Aston Villa
  • Atletico Mineiro


Zapisy są do jutra do godziny 20, a już w czwartek pierwsze mecze. Jutro też przedstawię mecze, oraz zasady tych meczy ;)


  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie każdy umie grać xD tu liczy się skill i tricki, a nie lepsi zawodnicy.

 

Zawodnikiem, który ma 2* nie potrikujesz.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ok tylko mam nadzieję, że osoby biorące udział mają w miarę działający internet bo ja na lagach grać nie będę.





Opublikowano

Ok tylko mam nadzieję, że osoby biorące udział mają w miarę działający internet bo ja na lagach grać nie będę.

Jeżeli będziesz miał płynny to nie bój się o innych :)

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Oto wyniki losowania:

 

Link, jakby ktoś nie widział -

http://imageshack.com/a/img202/9031/j38u.png

Teraz niech każdy wylosowany skontaktował się ze swoim przeciwnikiem po nick origin, i ustalił czas meczu. Po wygraniu wstawiamy screeny z wyniku i kolejny etap... ;)

Jakieś pytania?

 

j38u.png

 

Jak przeciwnik się nie odzywa to walkower?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ja dzisiaj wysłałem wiadomość do swojego przeciwnika do przeciwnika FIFA14Coins też napisałem bo on nie może wysyłać wiadomości na mpc forum a to mój kumpel to ja wysłałem z mojego konta


A tutaj jest mecz i rewanz czy tylko 1 mecz?

Opublikowano

Bayern Monachium 2:1 Real
Bramki (nie wiem czy to ważne) Mandzukic,Robben
Dla realu:Benzema

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

2;1 dla W4rrocka ;d

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Okej, prosiłbym o wstawianie screenów jeśli możecie, no chyba że druga osoba potwierdzi wynik, jak wyżej to screena nie trzeba ;)

Jakieś kolejne mecze? :)

Opublikowano

Czekamy dzisiaj do 20 w innym wypadku walkower.

Napisałem do przeciwnika, odezwał się ale nic nie ustaliliśmy, ponieważ brak dalszego kontaktu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...