Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej]FIFA 14 Turniej dla graczy


Roowinek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klub: Arsenal

Liga: BPL

Ilość Gwiazdek: 5

Orgin: PanGlod

 

Edit@

Przepraszam za real pisalem z telefonu i ktos dal jasny kolor tekstu nie widzialem

Opublikowano

Dobra, widzę że nikt nie czyta pierwszej strony więc przedstawiam listę zajętych klubów.

  • Bayern
  • Borussia
  • Chelsea
  • ManU
  • Real Madryt
  • Barcelona
  • ManCity
  • Juve
  • Zenit
  • PSG
  • AS Roma
  • Atletico Madryt
  • Arsenal
Opublikowano

@up

Czy tak ciężko przeczytać listę klubów zajętych, która jest 2 posty wyżej?

  • Bayern
  • Borussia
  • Chelsea
  • ManU
  • Real Madryt
  • Barcelona
  • ManCity
  • Juve
  • Zenit
  • PSG
  • AS Roma
  • Atletico Madryt
  • Arsenal
  • Milan

Od tej pory będę zgłaszał wszystkie osoby które biorą zajęte kluby.

Opublikowano

Tylko każdy chce kluby jak najlepsze bo ciężko wygrać jakimś 4. gwiazdkowym klubem gdzie zawodnicy mają ocenę po 75-80 z np. Realem gdzie mają oceny 85+.

Dla mnie to trochę bez sensu system z tymi klubami, lepiej było by drużyną z FUT i nie było by kłócenia się o jedną drużynę.

Ja np. wziąłem ZENIT jednak myślę, że odpadnę w pierwszym meczu bo średnie szanse mam z Realem, Barcelona, Borussią, Bayernem i Chelsea.

W końcu liczy się zabawa!





Opublikowano

2up@

ja bede gral arsenalem nie ma tam za duzo graczy 85+ ale sproboje swoich sil

MOIM zdaniem powinny byc zabronione takiego kluby jak:

Real Madryt

Barcelona

i BAYERN!!! (przeciez bayern to teraz kosa i trudno z nim wygrac ....)

Opublikowano

Tak, ale grałem dzisiaj kilka meczy Zenit vs Barcelona/Real z kolegą który jest w 8lidze FUT i 3/5 meczy przegrałem, a różnica między nami jest spora bo jak grany podobnymi klubami to 5-0/ 7-0 wygrywam.





Opublikowano

Tak, ale grałem dzisiaj kilka meczy Zenit vs Barcelona/Real z kolegą który jest w 8lidze FUT i 3/5 meczy przegrałem, a różnica między nami jest spora bo jak grany podobnymi klubami to 5-0/ 7-0 wygrywam.

 

Trzeba się dobrze bronić :P

 

Roowinek AC Milan wolny ja jednak biorę Aston Ville :)

 

Nie ma problemu.

 

Liczba zajętych klubów:

  • Bayern
  • Borussia
  • Chelsea
  • ManU
  • Real Madryt
  • Barcelona
  • ManCity
  • Juve
  • Zenit
  • PSG
  • AS Roma
  • Atletico Madryt
  • Arsenal
  • Aston Villa
Opublikowano

Nie każdy umie grać xD tu liczy się skill i tricki, a nie lepsi zawodnicy.

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...