Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwerownia FairPG.eu | Survival+Gildie | SurvivalGames | YouTuberzy | Dedyk | TS3 |


treetree

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nieśmieszne. Wiecie kto robi te DDoSy i kiedy mu się znudzi? :< Pograć chcę...

Opublikowano

 

 

to proste ze server sie rozwinal + gra na nim angular to chca go wyeliminowac .. :) 

No i jak z tym moim UB administracjo ? powiedzcie tak lub nie .. Dodam ze server jest zaje.. no ale jezeli nie ma szans no to ide szukac innego :) 

Opublikowano

Nieśmieszne. Wiecie kto robi te DDoSy i kiedy mu się znudzi? :< Pograć chcę...

 

Już w miarę ogarnięte, na razie działa serwer dobrze :)

 

.....

 

Działał.. ;c

 

to proste ze server sie rozwinal + gra na nim angular to chca go wyeliminowac .. :)

No i jak z tym moim UB administracjo ? powiedzcie tak lub nie .. Dodam ze server jest zaje.. no ale jezeli nie ma szans no to ide szukac innego :)

 

Miałeś 2 szanse, dostałeś ub i dalej cheatowałeś więc możesz się domyślić odpowiedzi.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

DDoSy się skończyły jak na razie..

Wieczorem (20-21) do rana większy drop złota i żelaza.

 

Zapraszamy!.

IP: fairpg.eu

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Spam nic nie pomoże, nie wystarczy 3 razy napisać?

A serwera dalej mi nie znajduje ;/

Opublikowano

Jesteście troszkę śmieszni ;)

 

Groźby do nas nic nie dadzą, lepiej znajdzie prawidłową osobę która was ddosuje ;)

Narobiliście sobie wrogów, to piszecie do nas bo napisałem 2 posty w temacie śmiech na sali.

Pseudo ddoser/hakjer HUNTERS xD który ddosuje innych jak i inne serwery sam teraz dostał od kogoś i teraz żali nam się haha

Pogrozić to sobie możesz kolegom z klasy paluszkiem dziecko, ale niestety nie nam :)

 

Beka z człowieka #1

http://scr.hu/3p0/tel1e

 

Beka z człowieka #2

http://scr.hu/3p0/qnnj0
 

Beka z człowieka #3

http://scr.hu/3p0/4gw6k
 

Beka z człowieka #4

http://scr.hu/3p0/2pq4k
 

Jeśli takim sposobem grozicie innym serwerom, to gratuluje huntersowi :)

Widzę że avaterysa / risena też ddosował :D haha (na 1 stronie posty)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Mam pytanie. Przed startem na stroneq były kody na upominki, q nie dało się ich wykorzystać ;/

Opublikowano

Panie Trobol , czy jak tam wolisz

 

Akurat Maila bodajze nie ja pisalem , nie moj styl pisania :)

 

Jesli Chodzi o Wage , Przykro mi ale zaloze sie ze jestes 1 strzalowcem ktorego jakbym machnal reka zbieralbys tydzien zeby z ziemi

 

Wybiles sie randomowo jestes totalnym randomem ktory nic w zyciu nie osiagnal :)

i nie osiagnie i ktos tego dopilnuje tego moge Ci obiecac 

w zaden sposob te ss'y mnie nie urazily a wrecz zmotywowaly aby Cie czegos nauczyc w zyciu pozdrawiam i dziekuje za odswiezanie tematu :*

 

@Topic

Serwer zostanie lekko poprawiony w nocy

Opublikowano

Panie Trobol , czy jak tam wolisz

 

Akurat Maila bodajze nie ja pisalem , nie moj styl pisania :)

 

Jesli Chodzi o Wage , Przykro mi ale zaloze sie ze jestes 1 strzalowcem ktorego jakbym machnal reka zbieralbys tydzien zeby z ziemi

 

Wybiles sie randomowo jestes totalnym randomem ktory nic w zyciu nie osiagnal :)

i nie osiagnie i ktos tego dopilnuje tego moge Ci obiecac 

w zaden sposob te ss'y mnie nie urazily a wrecz zmotywowaly aby Cie czegos nauczyc w zyciu pozdrawiam i dziekuje za odswiezanie tematu :*

Tutaj nic nie miało Cię urazić, tylko aby inni gracze mogli się pośmiać xD

Po za tym radzę popracować nad ortografią hakjerze :D

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie mieszkam w polsce , takze moga mi sie zdarzyc bledy 

nie widze tutaj powodu do smiechu , moze to ze twoje iq nie przekracza

wielkosci buta niemowleta ;)

 

Zycze milego dnia :)

 

@

Serwer zostal zmodifykowany bez wiekszych problemow :)

Opublikowano

Jakie Kody?

Na pierwszej stronie tematu masz. Na stronie wpisywalo się nick i dostawało kod, a przy starcie miało się go wpisać i dostać ity.

Opublikowano

@HejterskiPL

Pisaliśmy o tym o ile pamiętam na fanpage że nie będzie to wprowadzone ponieważ nie mieliśmy czasu, praktycznie 3 dni przed startem zaczeliśmy pracę i wszystko szło na szybko ale udało się z serwerem :)

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Jesteście troszkę śmieszni ;)

 

Groźby do nas nic nie dadzą, lepiej znajdzie prawidłową osobę która was ddosuje ;)

Narobiliście sobie wrogów, to piszecie do nas bo napisałem 2 posty w temacie śmiech na sali.

Pseudo ddoser/hakjer HUNTERS xD który ddosuje innych jak i inne serwery sam teraz dostał od kogoś i teraz żali nam się haha

Pogrozić to sobie możesz kolegom z klasy paluszkiem dziecko, ale niestety nie nam :)

 

Beka z człowieka #1

http://scr.hu/3p0/tel1e

 

Beka z człowieka #2

http://scr.hu/3p0/qnnj0

 

Beka z człowieka #3

http://scr.hu/3p0/4gw6k

 

Beka z człowieka #4

http://scr.hu/3p0/2pq4k

 

Jeśli takim sposobem grozicie innym serwerom, to gratuluje huntersowi :)

Widzę że avaterysa / risena też ddosował :D haha (na 1 stronie posty)

beka z czlowieka ^^ i dobrze ^^ wiecie czemu angular reklamuje serwer ? bo on moze pobierac kase za vipy hahahaahahah na fiberhost tak jest - swoja droga dobry biznes wymyslili XDDD niedlugo startuje ( w piatek ) xcrafters.pl to 100x lepszy survival od fairKASY xD

Opublikowano

beka z czlowieka ^^ i dobrze ^^ wiecie czemu angular reklamuje serwer ? bo on moze pobierac kase za vipy hahahaahahah na fiberhost tak jest - swoja droga dobry biznes wymyslili XDDD niedlugo startuje ( w piatek ) xcrafters.pl to 100x lepszy survival od fairKASY xD

 

Aż czekałem na twój taki post :)

Dostał 2x bana za cheaty, nie dostał ub i dziecko zaczeło hejtować, ahh te czas :)

 

//Nie wiesz na jakich zasadach mamy sponsoring a pierdzielisz.

Maszyna się sama raczej nie opłaci, to że mamy sponsoring to nie znaczy że nie trzeba płacić, cała kasa idzie na fiberhost i jeśli nie starcza na opłacenie to po prostu oni dopłacają :)

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Z dzieckiem nie wygrasz i nie wytłumaczysz, wczoraj sam się przekonałem w temacie HejterPacka ;/

Opublikowano

Aż czekałem na twój taki post :)

Dostał 2x bana za cheaty, nie dostał ub i dziecko zaczeło hejtować, ahh te czas :)

 

//Nie wiesz na jakich zasadach mamy sponsoring a pierdzielisz.

Maszyna się sama raczej nie opłaci, to że mamy sponsoring to nie znaczy że nie trzeba płacić, cała kasa idzie na fiberhost i jeśli nie starcza na opłacenie to po prostu oni dopłacają :)

Ja hejtuje czy raczej mowie prawde ? bo to znaczaca roznica ^^

Opublikowano

@up.

To jest bezsensowne nabijanie postów.

Napisałem w poście także o naszym sponsoringu, jak byś wyrósł z podstawówki to nauczył byś się czytać.

 

Pozdrawiam.

 

Najpierw prosi wszędzie o ub, nie dostaje to zaczyna hejtować  :rolleyes:

 

//Dzięki za odświeżenie tematu :)

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

@Abyssuss

O kurwa , jestes tak zalosny jak trobol pisales nam 2 dni abysmy cie odbanowali blagales wrecz a teraz od tak zmieniles zdanie? 

 

@Serwer

Poki co trzymas ie dobrze :) bez zadnych ddosow zapraszamy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...