Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dostać się na świat wyżej netheru!


Skate_al0nE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem to u jednego z "jutuberów", ale poradnik jest dobrze wykonany i przyda się tym co na YT zbytnio nie siedzą.

JXtCefR.png


"Mamy dość czasu, jeżeli wykorzystujemy go właściwie"

Opublikowano

Po 1 ten TuT jest nie potrzebny ponieważ był na YT jest to na profilu RoxmbPlay.

Po 2 Jak ktoś gra wyżej niż 1 i pół roku to ten trik jest wielu znany.

 

 

Tutaj do tego jest link


Opublikowano

Znam lepszy sposób bez skakania poprostu drabinki do bedrocka stajemy na drabinkach przy bedrocku(Tak żeby głowa gracza dotykała bedrocka) patrzymy w góre i rzucamy dwie perły endermana i już jesteśmy na górnej płycie netheru

a77ax to też mój nick z minecrafta

 

mca.png

Zawsze do postów mi reklamy doklejają.

Opublikowano

To tak samo dziala ale trzeba skakac dla pewnosci bo czasem sie zdarza ze cie nie tepnie przez ten bedrock ;0
@upx3 niezle cie cos w glowe walnęło ziomeczku xD iż większość osob nie zna tego tricku.. ja gram w minecrafta od alfy 1.0 a nie znalem tego, dopiero gracze z mojego serwera mi to pokazali ;p

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...