Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dostać się na świat wyżej netheru!


Skate_al0nE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A
R
E
K

L
A
MA.

Witam serdecznie w moim poradniku :)

Dziś chciałbym zaprezentować wam jak dostać się nad nether

Jest to proste opisze to oraz pokaże krok po kroku w kilku

Screenach. :)

świat powyżej netheru wygląda mniej wiecej tak:

92838260222060288975.png

 

Co będzie nam potrzebne?

strzalka.gif Perły endermana ( wystarczą 3 - 4 )

strzalka.gif Coś do kopania jakiś kilof

strzalka.gifPrzydadzą sie także jakieś drabinki żeby wejść na górę.

To do roboty :P

1.) Musimy wejść na samą górę, emm że tak powiem na sufit netheru:

 

52852906422234498028.png

 

2.) Drugim krokiem jest kopanie nad sobą aż dojdziemy do

Bedrocka, aby to zrobić przydadzą sie nam

Drabinki żeby było nam łatwiej wejść.

20834873021683609418.png

 

3.) Krok trzeci, ja proponuje zrobić taką półkę na której sobie

spokojnie staniemy, ponieważ to jest nie zbędne.

08239297666450076437.png

 

4.) Ostatnim już czwartym krokiem jest wejście nad nether.

Użyjemy do tego perełek, należy patrzeć się na bedrock

cały czas skakać macie NADYNIAĆ w klawiaturę w spacje żeby skakać jak

najszybciej, gdy już tak skaczemy wystarczy strzelić

perełką w bedrock :)

83479316507510136840.png

 

5.) I gotowe możemy zakładać swój maleńki świat :)

JESTEŚMY W INNYM ŚWIECIE NAD NETHEREM :D

92838260222060288975.png

 

Dziękuje za przeczytanie mojego poradnika :)

Zapraszam do komentowania i licze na jakieś lajki :)

Poradnik w pełni wykonany przezemnie Kopiowanie jego jest ZABRONIONE

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

To jest np hmm na serwery wojny gildi tam mozna duzo zbudowac jest to nieskonczony plaski teren wiec mozna zrobic kawalek swojego swiata ;)

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

Poradnik wykonany bardzo estetycznie, co sobie cenię. Jednakże wiedza w nim zawarta ma dość mało użyć. Chyba, że jakieś wojny gildii i tam schronienie. Sama w sobie technika jest ciekawa. Wydaje mi się, czy widziałem to kiedyś na YT?

Opublikowano

Nie wiem czy jest to na youtube ale kiedyś na serwerze mi to pokazano więc postanowiłem sie tym podzielić w tutorialu :D

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

technikę znam, było kiedyś na yt

Poradnik bardzo estetyczny i za to + dla Ciebie

No wejście tam jest najbardziej przydatne na serwerach wojny gildii, mieliśmy raz tam pokoje z cennymi itemami po czym był bug na kopiowanie itemów przez nether i usunęli mapę netheru ;c i wszystki w piz*** :D

 

|| Jeśli to jakiś serwer wojny gildii możesz podać ip na pw :) ||

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Tak jest to mój serwerek :)

Zapraszam do komentowania!! :P

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

Wszystko pięknie się prezentuje nawet bez grafiki. Mogę stwierdzić, że poradnik jest przydatny ponieważ go przetestowałem i zrobiłem duże oczy bo pierwszą myślą jaka mnie przechodziła to ,, Nie wypali po co on to wrzucał" :P

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Większość co widziała ten poradnik pewnie sie też tak zastanawia xD

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

W 1.7.2 mozna tez za pomocą drzewka

Pierw trzeba sie dostac nad nether aby zniszczyc bedrock drzewem.

 

Z tego co pamiętam, to nad netherem nie da się budować.

Da sie. Mialem dom tam na kilku serwerach. Jedynie co to wody z wiadra nie mozna wylewac (ID 7 lub 8 na bloki wody da rade wylac)

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

@up ma racje da sie budować, bo gracze na moim serwerze mają tam gildie :P

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

 

R

E

K

L

A

M

A

R

E

K

L

A

MA.

 

Witam serdecznie w moim poradniku :)

Dziś chciałbym zaprezentować wam jak dostać się nad nether

Jest to proste opisze to oraz pokaże krok po kroku w kilku

Screenach. :)

świat powyżej netheru wygląda mniej wiecej tak:

92838260222060288975.png

 

Co będzie nam potrzebne?

strzalka.gif Perły endermana ( wystarczą 3 - 4 )

strzalka.gif Coś do kopania jakiś kilof

strzalka.gifPrzydadzą sie także jakieś drabinki żeby wejść na górę.

To do roboty :P

1.) Musimy wejść na samą górę, emm że tak powiem na sufit netheru:

 

52852906422234498028.png

 

2.) Drugim krokiem jest kopanie nad sobą aż dojdziemy do

Bedrocka, aby to zrobić przydadzą sie nam

Drabinki żeby było nam łatwiej wejść.

20834873021683609418.png

 

3.) Krok trzeci, ja proponuje zrobić taką półkę na której sobie

spokojnie staniemy, ponieważ to jest nie zbędne.

08239297666450076437.png

 

4.) Ostatnim już czwartym krokiem jest wejście nad nether.

Użyjemy do tego perełek, należy patrzeć się na bedrock

cały czas skakać macie NADYNIAĆ w klawiaturę w spacje żeby skakać jak

najszybciej, gdy już tak skaczemy wystarczy strzelić

perełką w bedrock :)

83479316507510136840.png

 

5.) I gotowe możemy zakładać swój maleńki świat :)

JESTEŚMY W INNYM ŚWIECIE NAD NETHEREM :D

92838260222060288975.png

 

Dziękuje za przeczytanie mojego poradnika :)

Zapraszam do komentowania i licze na jakieś lajki :)

Poradnik w pełni wykonany przezemnie Kopiowanie jego jest ZABRONIONE

 

moim zdaniem tylko napisałeś to co jest przedstawione na tym filmiku

http://www.youtube.com/watch?v=6GUI4Rw9XdM

Opublikowano

Wybacz niestety nie zgodze się z tobą :)

poradnik napisałem sam.

Ponieważ kiedys kolega na jednym serwerze pokazał mi ten trik postanowiłem ze sie nim podziele :P

Nie oglądałem żadnego filmiku, po prostu ten trik jest stary a to że jest na youtube to nie jest żadne wyjasnienie.

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

nie ma sprawy ;)

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

Wybacz niestety nie zgodze się z tobą :)

poradnik napisałem sam.

Ponieważ kiedys kolega na jednym serwerze pokazał mi ten trik postanowiłem ze sie nim podziele :P

Nie oglądałem żadnego filmiku, po prostu ten trik jest stary a to że jest na youtube to nie jest żadne wyjasnienie.

dobrz mogłeś po prostu tego nie wiedzieć przepraszam.

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za miłe komentarze ;)

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

Okej. Poradnik Nawet Spoko. Lecz to nie jest Kolejny dimension. To jest ten sam świat. Tak Czepiam się szczegółów. Przy okazji jak na razie to działa ;) Pozdrawiam.

Opublikowano

Skoro zastanawiają się niektórzy po co nam tam iść, to już mówię: Jest tam idealne miejsce do zabawy TNT, gdyż nie niszczymy terenu oraz możemy tam pobudować nie martwiąc się o nierówny teren. Minusem jest co prawda brak mobów i brak możliwości zejścia w dół, ale coś za coś być musi.

Opublikowano

@up Racja ale tak raczej to cel tego to założenie jakiejś osady ;)
wiesz na serwerach jest /spawn itp mogą wrac tam kiedy chcą wiec to tez jest plus co do schowania sie przed innymi
@up2 To wyglada jak inny świat co prawda nie ma oddzielnego folderu z tym ale to jest dokładnie inny świat można tam budować jeszcze 123 klocki w gore wiec można zrobic potężne miasto itp.

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...