Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]TarianMT2! - Jedyny taki! [EASY]


*TariaNMT2*

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kompletnie nie rozumiem czym kierowaliście się konstruując system ulepszeń broni tu bronie 65 tam 75 taki bezład lepiej zostawić tradycyjnie początkowa broń bojowy itp. reszta bardzo fajna zbroje bardzo ciekawe fajnym pomysłem bylo dajnie tej czerwonej zbroi jako ostatnią szukałem takiego servera ale poprawcie bronie Czekam na start :)

Opublikowano

Kompletnie nie rozumiem czym kierowaliście się konstruując system ulepszeń broni tu bronie 65 tam 75 taki bezład lepiej zostawić tradycyjnie początkowa broń bojowy itp. reszta bardzo fajna zbroje bardzo ciekawe fajnym pomysłem bylo dajnie tej czerwonej zbroi jako ostatnią szukałem takiego servera ale poprawcie bronie Czekam na start :)

Ze bronie ci się nie podobają to masz problem wszystkim się podobają tobie nie , ale to twoje zdanie każdy ma prawo do swojego zdania mnie tam się podobają jest ok i napewno zawitam i pogram bo zapowiada się ciekawie . Wiadomo że na Start będą nam Walic ddos ale musimy to wytrzymać ale damy radę :)

Opublikowano

A mnie nurtuje pytanko z tymi broniami związane czy to jest tak ,że sztyle są bez sr i um a inne bronie mają bo Sety ninjy robi się z broni 65 a innych klas z broni 75 ? ! jak to będzie wyglądało

O której włączycie forum ?

CZEKAMY NA DRACONIS ;)


81492649835315255159.jpg


Opublikowano

Pierwszy fail od strony administracji

Przed startem miało być kilka linków a jest tylko 1 w dodatku pobiera po 100kb/s GRATULUJE :)

Na starcie rozpierdalacie serwer ; ))

Ts miał też byc i nie ma :)_


Po 40 kb klient .. http://screenshooter.net/9805650/ordikph
Kolejny ss od Nas http://iv.pl/images/35421018621978542328.png


Strona kaput , forum kaput dziękuje dobranoc <3

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

 

Pierwszy fail od strony administracji

 

 

Przed startem miało być kilka linków a jest tylko 1 w dodatku pobiera po 100kb/s GRATULUJE :)

 

Na starcie rozpierdalacie serwer ; ))

 

Ts miał też byc i nie ma :)_

 

Po 40 kb klient .. http://screenshooter.net/9805650/ordikph

Kolejny ss od Nas http://iv.pl/images/35421018621978542328.png

 

 

Strona kaput , forum kaput dziękuje dobrakol

kole jak ty masz kijowy inernet to nie moja wina ja ściogłem bardzo szybko a ty widać ze kiebski internet przesył masz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...