Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]TarianMT2! - Jedyny taki! [EASY]


*TariaNMT2*

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam nareszcie jakiś Normalny Serwer Prezentacja Bardzo ładnie zrobiona Administrator Odpowiada na nasze Pytania ja Napewno Wbiję i Będę czekał z niecierpliwośćią na Start oraz wezmę swoich znajomych bo widzę że warto poczekać na Tak ładnie zrobiony Serwer Pozdrawaiam Serdeczie

Opublikowano

To start aż za tydzień? o kurcze to szkoda do tej pory ruszą dużo serwów ja też na pewno znajdę inny.Ale powodzenia serw spoko.

67ba115e66b3.png

Na każdym serwerze możecie znaleźć mnie pod nickiem   QuattroPorte .

Opublikowano

Bronie zaje... Ale 3 Pierwsze Zbroje sa OK ale te 2 ostatnie to jak by z painta wiec lepiej je zmiencie na jakies inne Lepsze

Opublikowano

NizzlJP,

Dziękujemy : ) .
Zbroje owszem będą nowe , gdy na serwer zawita większy poziom , wtedy jak już pisałem podniesiemy całe eq w górę :) .

Pozdrawiam , serdecznie !

Opublikowano

@ UP .

 

Spokojnie , wszystko jest poustawiane , aby każdy miał szansę : )

Sami zobaczycie : )

SZANSE, A BM BYL ZAWSZE ZJEBANY W EXPIE, A DOBRY W PVP WIEC CZEMU MA MIEC ROWNE SZANSĘ, CO WP/BODY?

You know my name. Not my story. You see my smile. Not my pain. You notice my cuts. Not my scars. You can read my lips. Not my mind.

 

Opublikowano

Kazge ,

Każda postać ma na serwerze szanse czy to w EXP'ie czy to w PVP .
Jest to serwer easy , każdy ma tutaj szanse jedynie czego potrzeba to umiejętności i dobrej głowy do bonów : ) .

Pozdrawiamy , serdecznie !

Opublikowano

Z racji iż nie ma gdzie grać, to pewnie zawitam.

Pytanie:

W broniach są średnie i umki?

Bo widzę trutę i żala w systemie ulepszeń, ale co ze smoczymi i łukiem dla ninji? Do nich również będą średnie dodane?

 

I miło byłoby, gdyby wachlarze się jednak pojawiły :)

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Aurille ,

 

Tak są średnie i um.

Tak również dla ninji jak i szamana robi się z broni gdzie są wbudowene UM i SR.

 

Pozdrawiamy, serdecznie !

 

Gdyby nie te sr, um zagrałbym. ;) Nie lubię takich kombinacji. Ale powodzenia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...