Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rząd - Wypierdzielmy ich wszystkich


SwerQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, przeciętny polak zarabia około 1500 , do tego 500 zł podatku to zostaje około 1000zł na życie + woda , prąd gaz itp i zostaje około 300zł na życie a za to trzeba kupić jedzenie , środki czystości, ubrania itp! To jest okropne! A wszyscy w rządzie siedzą i dupę grzeją za nasze pieniądze! Trzeba z tym skończyć!

Zróbmy wielką akcje tak jak było z "ACTA" wyjdźmy przed pałac prezydencki i zakończmy to!

Chcemy normalne zarobki tak jak w Holandii, Niemcach!

Ten kto idzie piszę w poście - biorę udział i rozsyła to po całych "internetach". Z zaborami daliśmy radę, z ACTĄ daliśmy radę to i z tym damy radę! Polacy, jednoczmy siły!

 

- zapewne uznacie że robię z siebie głupka, bo przecież gimbusy nie mają nic pojęcia jakie jest życie, ile trzeba zarobić żeby wszystko utrzymać, póki jesteście na utrzymaniu tak wam dobrze. Gdy skończycie 18 lat, albo zabraknie wam bliskich (odpukać) to przekonacie się jak trudno jest w Polsce. A TO WSZYSTKO WINA TUSKA

Opublikowano

Taa, i myślisz że głupie posty na forum coś dadzą :P

Mam nadzieję, ja staram się rozsyłać wszędzie te informacje, na fb, nk , youtube itp

W Polsce trzeba kombinować żeby rodzinę utrzymać

szacun i respekt dla tych co jeszcze nie opuszczają ojczyzny

Opublikowano

załózmy ze spełni sie Twoje marzenie, Tusk podaje sie do dymisji, jak sobie to dalej wyborazasz? Polske naprawioną zobaczyą chyba nasze wnuki

 

 

Jakie masz poglądy polityczne?

Opublikowano

chętnie bym się przeszedł ale za daleko mieszkam :P ogolenie masz racje ale żeby coś zmienić coś w tym kraju to trzeba jedynie awp i kilka bomb pod pałacem ;]

1377774857-U369478.png


/\


|


Lepszej sygny w życiu nie miałem :D

Opublikowano

Zagłosujcie na Korwina to przynajmniej nie będzie podatku w wys. 1000 zł przy zarobkach 2.5k.

Ten człowiek to chyba jedyna osoba, która może coś teraz zdziałać i mówię to na poważnie :).

 

 

Niedługo wybory więc...

Opublikowano

Wzywanie do rewolucji na forum o grach z przeciętną wieku na poziomie 15-16 lat. Beka od 1410.

comment_SNcT0lVrbBDPjKkhhkb1bPJwJW1YjzKL

 

 

Zagłosujcie na Korwina to przynajmniej nie będzie podatku w wys. 1000 zł przy zarobkach 2.5k.

Ten człowiek to chyba jedyna osoba, która może coś teraz zdziałać i mówię to na poważnie :).

 

 

Niedługo wybory więc...

Cokolwiek w ekonomii się orientujesz, czy tylko łykasz oderwane od rzeczywistości populizmy?

 

Żeby cokolwiek zmienić w tym kraju trzeba zacząć od mentalności społeczeństwa, które w kwestiach gospodarczych w większości siedzi jeszcze w czasach komuny.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Trzeba zacząć od tego że przy najbliższych wyborach nie głosujemy na pana kłamce i Kaczyńskiego

Czyli na kogo?

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Wzywanie do rewolucji na forum o grach z przeciętną wieku na poziomie 15-16 lat. Beka od 1410.

comment_SNcT0lVrbBDPjKkhhkb1bPJwJW1YjzKL

 

 

Cokolwiek w ekonomii się orientujesz, czy tylko łykasz oderwane od rzeczywistości populizmy?

 

Żeby cokolwiek zmienić w tym kraju trzeba zacząć od mentalności społeczeństwa, które w kwestiach gospodarczych w większości siedzi jeszcze w czasach komuny.

Przez takich ludzi jak Ty każdy traci nadzieję na "naprawienie Polski"

Opublikowano

Przez takich ludzi jak Ty każdy traci nadzieję na "naprawienie Polski"

Ponawiam pytanie, na kogo głosować w następnych wyborach? Korwinistów i Palikotów prosi się o opuszczenie dyskusji i niezabieranie głosu.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Czyli na kogo?

Tak jak przedmówca mówi na "Korwina" sprawia on dobre wrażenie.

załózmy ze spełni sie Twoje marzenie, Tusk podaje sie do dymisji, jak sobie to dalej wyborazasz? Polske naprawioną zobaczyą chyba nasze wnuki

 

 

Jakie masz poglądy polityczne?

Czemu wnuki? Większość z was ma tutaj 13-15 lat , macie jeszcze sporo życia a do strajku może dojść w każdej chwili. Wszystko zależy od was.

Opublikowano

Tak jak przedmówca mówi na "Korwina" sprawia on dobre wrażenie.

 

Czemu wnuki? Większość z was ma tutaj 13-15 lat , macie jeszcze sporo życia a do strajku może dojść w każdej chwili. Wszystko zależy od was.

Przeciez jego propozycje reform gospodarczych jeszcze bardziej polską gospodarkę, bo Polacy mają totalnie inne nastawienie do pracy niż zachodnia Europa.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Przeciez jego propozycje reform gospodarczych jeszcze bardziej polską gospodarkę, bo Polacy mają totalnie inne nastawienie do pracy niż zachodnia Europa.

Nie sądze, wszystko jest lepsze niż Tusk. Korwin bardzo do mnie przemawia!

comment_KDjiVnyOgq9yqylcUgtN9WR1LIM7x4PD

Opublikowano

Nie sądze, wszystko jest lepsze niż Tusk. Korwin bardzo do mnie przemawia!

comment_KDjiVnyOgq9yqylcUgtN9WR1LIM7x4PD

zvM3uNn.gif

Nie ma to jak pseudoekonomiści wypowiadający się o makroekonomii.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Wzywanie do rewolucji na forum o grach z przeciętną wieku na poziomie 15-16 lat. Beka od 1410.

comment_SNcT0lVrbBDPjKkhhkb1bPJwJW1YjzKL

 

 

Cokolwiek w ekonomii się orientujesz, czy tylko łykasz oderwane od rzeczywistości populizmy?

 

Żeby cokolwiek zmienić w tym kraju trzeba zacząć od mentalności społeczeństwa, które w kwestiach gospodarczych w większości siedzi jeszcze w czasach komuny.

 

 

Ty w ogóle skończyłeś gimnazjum ?

 

Polska gospodarka jest rozwinięta, a tak btw. co ma kurwa gospodarka do mentalności ludzi, skoro może 6-7% społeczeństwa ma wpływ na gospodarkę ( Korwin na króla )? Nie porównuj obecnych pokoleń do ciemnoty sprzed 60 lat, jakaś kurwa różnica jest.

I btw. Dla osób powyżej 70 roku życia powinno się zabrać prawa wyborcze.

 

 

 

KORWiN NA KRÓLA! KOR WILL WIN.

Opublikowano

 

 

Ty w ogóle skończyłeś gimnazjum ?

 

Polska gospodarka jest rozwinięta, a tak btw. co ma kurwa gospodarka do mentalności ludzi, skoro może 6-7% społeczeństwa ma wpływ na gospodarkę ( Korwin na króla )? Nie porównuj obecnych pokoleń do ciemnoty sprzed 60 lat, jakaś kurwa różnica jest.

I btw. Dla osób powyżej 70 roku życia powinno się zabrać prawa wyborcze.

 

 

 

KORWiN NA KRÓLA! KOR WILL WIN.

Stawiam Ci browara po wyborach

Opublikowano

Ty w ogóle skończyłeś gimnazjum ?

 

Polska gospodarka jest rozwinięta, a tak btw. co ma kurwa gospodarka do mentalności ludzi, skoro może 6-7% społeczeństwa ma wpływ na gospodarkę ( Korwin na króla )? Nie porównuj obecnych pokoleń do ciemnoty sprzed 60 lat, jakaś kurwa różnica jest.

I btw. Dla osób powyżej 70 roku życia powinno się zabrać prawa wyborcze.

 

 

 

KORWiN NA KRÓLA! KOR WILL WIN.

Uwierz, że skończyłem, a jutro pisze nawet próbny egzamin zawodowy na, uwaga, uwaga... technika ekonomistę!

O ile mnie pamięć nie myli, to za rozwiniętą gospodarkę uznaje się taką, w której największą część stanowią usługi, a nie przemysł, tak jak w Polsce. Wiedza z geografii się kłania.

 

A mentalność ludzi ma dużo do gospodarki. A ma i to dużo. Wszyscy chcą nic nei robić i mieć kasę, czyli odpowiada im praca biurowego urzędasa. Byłoby wszystko pięknie, gdyby nie fakt, że praca urzędasów nie zwiększa bezpośrednio PKB. O naleciałościach myślowych z czasów PRLu już nie wspomnę.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Pracujesz za granicą czy wyemigrowałeś? Każdy z nas może wyemigrować, ale co wtedy by zostało z naszej ojczyzny? Mamy tak wiele tradycji, piękne ziemie, piękny język itp.

Wiele tradycji, piękne ziemie i piękny język nie zapewnią mi pożądanego bytu.

Opublikowano

Wiele tradycji, piękne ziemie i piękny język nie zapewnią mi pożądanego bytu.

Po to założyłem ten temat żeby w końcu polacy dostali swoje zasłużone pieniądze. W czym jesteśmy gorsi od Niemców? Niczym! Nasze rodziny pracują bardzo ciężko żeby zarobić na rodzinę a i tak gówno z tego mają. W polsce jesteś albo bardzo biedny albo bardzo bogaty.

Brakuje tej "średniej" półki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...